Що робити, якщо iPhone завис при оновленні

  1. Що робити, якщо iPhone завис при оновленні - виконайте примусову перезавантаження
  2. Що робити, якщо iPhone завис при оновленні - відновіть смартфон через iTunes

Незважаючи на всю позірну безглючная iPhone, iPad і iPod touch, навіть мобільні пристрої Apple можуть зависнути при оновленні, особливо, якщо ви стежите за ходом розробки нових версій iOS і завжди встановлюєте собі останні тестовані збірки . У цій інструкції ми розповімо що робити, якщо iPhone завис при оновленні і як своїми силами повернути пристрій до життя.

Звісно iPhone, iPad або iPod touch при установці нової версії iOS, або ж відкат на одну з доступних попередніх збірок, може бути викликано цілим рядом причин. При цьому найсумніше, що користувач зі свого боку вплинути на процес установки може мінімально - йому потрібно лише не відключати пристрій і не від'єднувати його від комп'ютера в разі, якщо прошивка встановлюється через iTunes.

Зате після того, як збій трапився власнику мобільного пристрою можна виконати цілий ряд дій, спрямованих на порятунок терпить лихо гаджета. Починати рекомендується з найпростішого.

Що робити, якщо iPhone завис при оновленні - виконайте примусову перезавантаження

Ми розглядаємо ситуацію, коли iPhone саме завис і смартфон ніяких закликів до дії, на кшталт вимоги підключити до iTunes, не робить. У випадках коли зображення на екрані пристрою завмерло може допомогти банальна примусове перезавантаження.

Для цього вам потрібно одночасно затиснути кнопки Додому і Харчування і тримати їх до тих пір, поки не з'явиться логотип Apple Для цього вам потрібно одночасно затиснути кнопки Додому і Харчування і тримати їх до тих пір, поки не з'явиться логотип Apple. Залежно від серйозності збою, зависла картинка може змінитися тим самим значком підключення до iTunes і це означає, що нова версія iOS, на жаль, не змогла встановитися правильно.

Що робити, якщо iPhone завис при оновленні - відновіть смартфон через iTunes

У разі, якщо примусове перезавантаження проблему виправити не допомогла або ж на екрані з'явилося повідомлення про необхідність відновити смартфон через iTunes, у нас не залишається іншого виходу як підключити пристрій до комп'ютера для подальшого відновлення.

Процес відновлення виконується нескладно:

Крок 1. Підключіть iPhone, iPad або iPod touch до комп'ютера і запустіть iTunes

Крок 2. Якщо пристрій ще не введено в режим відновлення, затисніть кнопки Додому і Харчування і утримуйте їх до тих пір, поки не з'явиться іконка iTunes (як на зображенні нижче)

Крок 3 Крок 3. Натисніть на кнопку «Оновити», підтвердіть початок операції і дочекайтеся її закінчення

Важливо: в разі поновлення ви спробуєте перевстановити iOS без втрати даних. Якщо ж ви виберете відновлення, то весь контент і налаштування будуть стерті.

Примітка: процес може зайняти досить тривалий час, оскільки спочатку iTunes буде завантажувати необхідну версію iOS з серверів Apple.

Після закінчення процесу відновлення на ваш iPhone, iPad або iPod touch буде встановлена ​​остання доступна версія iOS.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Що робити, якщо iPhone завис при оновленні