Що таке штатна магнітола

Уявлення про те, що штатна магнітола це той пристрій, що було встановлено автовиробником не зовсім вірно Уявлення про те, що штатна магнітола це той пристрій, що було встановлено автовиробником не зовсім вірно. Штатним такий апарат називається тому, що виготовляється для автомобіля певної автомобіля і повністю відповідає всім його технічним особливостям. До того ж така магнітола ідеально вписується в інтер'єр салону, без будь-яких додаткових аксесуарів, таких як декоративна монтажна рамка.

Крім цього в даній моделі авто передбачено штатне місце установки магнітоли. Туди виведені всі необхідні для підключення пристрою дроти з відповідними роз'ємами. Так що проблем з установкою штатної магнітоли не буває.

Штатна магнітола http://carmonitor.com.ua/shtatnye-magnitoly забезпечує повноцінне використання всіх медійних можливостей автомобіля, а також повний контроль всіх систем автомобіля, обладнаними відповідними датчиками і іншими системами контролю. Інформація з них виводиться на екран магнітоли. Для зручності експлуатації ГУ в штатному виконанні, на кермовому колесі виведені кнопки управління.

Оскільки такий пристрій призначений для використання в певній моделі авто, то цілком можливо, що у функціональному арсеналі є специфічні можливості, використання яких можливе тільки в цьому варіанті.

У штатних автомагнітолах може використовуватися одна з двох застосовуваних нині ОС. Такими є Windows, або друга ОС під назвою Android. Вибір ОС залишається за користувачем. Працюють магнітоли на обох системах чудово. Використання Андроїд дає деяку перевагу, що полягає в розширенні функціонального потенціалу за рахунок використання більше 700 000 різних розширень і додатків для цієї ОС.

У чому ще може полягати відмінність між різними штатними ГУ, так це в їх розмірах. Основна маса магнітол підрозділяється на 2 типорозміру, що позначаються як 1 din і 2 din. Найчастіше використовуються апарати 2 дин, оскільки мають вбудований досить великий сенсорний екран. Магнітоли 1 дин в 2 рази менше і позбавлені такого екрану. Хоча є пристрої зі складним або знімним екраном.

Можливості штатних магнітол великі. Серед них можна відзначити наявність навігації GPS і (або) GLONACC, можливість спільної роботи з різними пристроями, що підключаються (планшет, смартфон, паркувальні або оглядові відеокамери, флеш накопичувачі і багатьма іншими).