Що таке посадкова сторінка, і як її використовувати в інтернет-магазині

 1. У чому відмінність посадкової сторінки від повноцінного сайту?
 2. Елементи продає Лендінзі

Доброго дня!

Посадкова сторінка (або landing page) - хороший маркетинговий інструмент для вивчення і залучення цільової аудиторії, старту бізнесу та просування товару. Ми розповімо про те, які бувають Лендінзі інтернет-магазинів і як їх зробити «продають».

У чому відмінність посадкової сторінки від повноцінного сайту?

Лендінгем виглядає майже так само, як і будь-який інший веб-сайт. Але працює трохи по-іншому.

Головна мета продає посадкової сторінки - залучити відвідувачів і спонукати їх відразу зробити все одне певну дію: підписатися на розсилку, залишити свій телефон або інші контактні дані, купити товар.

Landing page працює на конвертацію відвідувача в покупця або лід тут і зараз. Невідкладно. Тому контент посадкової сторінки відрізняється від контенту повноцінного інтернет-магазину .

Приклад посадкової сторінки автосервісу

Елементи продає Лендінзі

 • «Чіпляє» повідомлення для відвідувача: воно містить інформацію про дії, яку потрібно зробити, і пояснення переваг цієї дії. Це може бути пристойна знижка або бонус при здійсненні покупки, безкоштовна консультація для передплатників і так далі.
 • Красивий і лаконічний дизайн, який не відволікає увагу від головної інформації, але підкріплює, підсилює її. Завдання просте: підвести відвідувача до здійснення дії.
 • Контент посадкової сторінки, допомагає привести відвідувача до кінцевої мети (натиснути на кнопку «перейти на сайт», «отримати знижку», «замовити дзвінок», «підписатися» і так далі). Не перевантажуйте Лендінгем інформацією, вказуйте тільки головне.
 • Добре працює таймер зі зворотнім відліком, який показує, через який термін ви втратите можливість скористатися «особливим пропозицією».

Добре працює таймер зі зворотнім відліком, який показує, через який термін ви втратите можливість скористатися «особливим пропозицією»

Таймер зворотного відліку на цільової посадкової стоматологічної клініки

 • Відгуки покупців, але тільки якщо вони правдоподібні, а не захоплено-надумані.
 • Якісні фотографії та відео, «клікабельні» заголовки, підзаголовки, анімовані яскраві активні кнопки і інші зображення, що закликають зробити дію.
 • Якщо відвідувач ніяких дій не вчинив, але зайшов на сторінку ще раз, можна запропонувати йому допомогти з вибором.

Якщо відвідувач ніяких дій не вчинив, але зайшов на сторінку ще раз, можна запропонувати йому допомогти з вибором

Нагадування на Лендінзі виробника алюмінієвого профілю

Продає Лендінгем може бути анімованим. Відмінний приклад - пізнавальна брендовий цільова сторінка Apple:

Посадкова сторінка може бути як довгою, так і короткою

 • На довгій сторінці, що складається з декількох частин (це найбільш поширений варіант) можна розмістити досить багато інформації про товар і послуги.
 • Коротка сторінка виконує більш вузькі функції: наприклад, збирає базу передплатників. Як правило, вони бувають однокрокові або двокрокового (коли в одній частині інтерес читача підігрівається, а в інший розміщується заклик до дії і його оформлення).

У будь-якому випадку, краще не створювати цільову сторінку занадто довгою, щоб не втратити увагу відвідувача. Головна інформація (суть того, що ви хочете запропонувати) повинна міститися в самому початку.

Мінімум інформації на Лендінзі компанії, що продає картоплю

Для того, щоб Лендінгем «заробив», потрібно розповісти про нього якомога ширшої аудиторії. Посилання на нього можна:

 • Розіслати по електронній пошті передплатникам.
 • Поширити через соціальні мережі (безкоштовно, або в рамках рекламної кампанії)
 • Додати в зміст свого блогу, сторінки в соцмережі, сайту, і так далі.

Резюмуємо: основні кроки до створення «продає» Лендінзі:

 1. Визначте свою мету: чого конкретно ви хочете домогтися за допомогою посадкової сторінки
 2. Виберіть шаблон, дайте сторінці ім'я
 3. Створіть унікальний контент, додайте якісні зображення
 4. Виберіть відповідний URL і заголовок
 5. Заповніть мета-опис сторінки, яке важливо для її ранжирування.

Плюс Лендінзі - в тому, що їх без проблем, за допомогою шаблонів, можна зробити не один, а кілька. Тестування посадочних сторінок - хороший спосіб вивчити цільову аудиторію і успішність застосовуваних вами маркетингових інструментів.

Зазвичай для створення повноцінної посадкової сторінки, Лендінзі інтернет-магазину, доводиться користуватися спеціальним стороннім сервісом. Навіть якщо у вас вже є інтернет магазин .

З CS-Cart інша історія. використовуючи вбудований редактор макетів , Наші клієнти створюють Лендінзі прямо в панелі адміністрування.

Ви можете самостійно створювати і змінювати посадкові сторінки, не вдаючись до послуг програмістів. Додати банер там, де це потрібно, розмістити текстовий блок або навіть відео - все це займає лічені секунди і легко редагується.

Вбудований редактор макетів дає вам фантастичну свободу при конструюванні посадочних сторінок. Це унікальна функціональність, яку ви не знайдете більше ні в одній системі управління інтернет-магазином.

При цьому, макети легко експортувати і імпортувати. Це дозволить вам вносити зміни, які не переживаючи через те, що ви щось «зламаєте». Адже повернути все назад, імпортувавши збережену версію макета, можна буквально за два кліка.

Можливості використання цієї функціональності для створення продає Лендінзі.

Автор матеріалу Вікторія Чернишова

Вступайте до нас в групи Вконтакте і Facebook , Щоб не пропустити новини і корисний матеріал по e-commerce.

Що таке посадкова сторінка, і як її використовувати в інтернет-магазині

4.9 (97.33%) 15 votes

У чому відмінність посадкової сторінки від повноцінного сайту?
У чому відмінність посадкової сторінки від повноцінного сайту?