Що таке "Домашній регіон" в Мегафоні?

  1. Домашній регіон - це ...
  2. як заощадити

Читаючи опис тарифних планів і послуг, ми часто зустрічаємо поняття «Домашній регіон». У статті ми розберемо цей термін, що в нього входить і що робити з отриманими знаннями.

У статті ми розберемо цей термін, що в нього входить і що робити з отриманими знаннями

Домашній регіон - це ...

Почнемо з того, що Мегафон одним з перших ввів це поняття. У оператора на території Росії діють кілька філій, які цілком незалежні один від одного і можуть встановлювати свої ціни на послуги зв'язку. Маркетологи при ціноутворенні враховують як платоспроможність населення, так і конкуренцію на ринку. Ось всі ці філії:

  • Мегафон-Москва;
  • Мегафон-Центр;
  • Мегафон північний Захід;
  • Мегафон-Поволжя;
  • Мегафон-Кавказ;
  • Мегафон-Далекий Схід;
  • Мегафон-Урал;
  • Мегафон-Сибір.

Кожен, хто знайомий з географією рідної країни може самостійно рознести адміністративні одиниці по філіях.

Виникає питання: домашній регіон - це тільки область підключення або весь філія цілком. Задаємося ми їм і тому, що довгий час домашнім регіоном вважався весь макрогіон. Наприклад, жителі Кіровської області могли виїхати в Республіку Комі і роумінгу при цьому не було. Мегафон був єдиним оператором, який мав подібної щедрістю.

Домашній регіон - суб'єкт Російської Федерації, на території якого абонент уклав договір про надання послуг зв'язку.

Звідси робимо висновок, що на даний момент домашній регіон - це тільки та область або край, де куплена сім-карта. Якщо ж ви виїжджаєте за межі своєї області, то це вже внутрішньо-роумінг і розцінки будуть відповідні.

Для чого нам можуть знадобитися ці знання? В першу чергу це корисно для тих, хто часто їздить по країні, адже розцінки в роумінгу зовсім не такі як вдома і з відпустки або відрядження можна привести величезний рахунок, не знаючи кордонів домашнього регіону. Розглянемо і окремі випадки, коли знання про домашньому регіоні не завадять. Рідко, але ми стикалися з тим, що люди, які живуть на кордоні областей, бувають перехоплені то базовою станцією свого регіону, то базовою станцією сусідній області. Для оператора вони постійно опиняються в роумінгу, хоча фактично не виходили з квартири. Ще один окремий випадок - MNP. Одне з правил переходу - портація відбувається тільки з сім-картами домашнього регіону, тому перш ніж писати заяву, не зайвим буде перевірити місце підключення. Зробити це можна на сайті Мегафон https://moscow.megafon.ru/mnp/ або на сайті Роскомнадзора.

як заощадити

Як ми вже сказали, основна проблема, пов'язана з поняттям «Домашній регіон» - роумінг, адже виїжджаючи за межі регіону підключення, ви платите більше. Зараз ми розповімо, як можна заощадити в поїздках. Більш детальну інформацію про послуги ви зможете знайти в інших наших статтях, тут ми зберемо тільки основну інформацію.

Зверніть увагу на тарифні плани лінійки «Включайся!». Багато з них діють по всій Росії. Підключивши такий тариф, ви отримаєте пакет СМС, хвилин, гігабайт, безлімітні месенджери і соціальні мережі, а також безлімітний трафік, канали і фільми Мегафон.ТВ . Причому дзвонити ви зможете по всій Росії. Поняття міжмісто, також, як і роумінг, перестане існувати. На наш погляд, дуже зручне рішення. Єдиний недолік - досить висока абонентська плата. Вона буде виправдана тільки в тому випадку, якщо всі переваги тарифного плану користуватися, а не тільки здійснювати пару дзвінків в день. На даний момент доступні такі різновиди «Включайся!» З територією дії вся Росія:

Якщо ж ви не є щасливим володарем такого тарифного плану, і переходити не плануєте, то залишаються оптимізують послуги для роумінгу.

ми радимо послугу «Будь як вдома» . Абонентська плата за неї досить висока - 15 р на добу, але все послуги зв'язку збережуть розцінки домашнього регіону. Більш детальну інформацію про опції в подорожах по Росії ви можете прочитати на нашому сайті.

Для чого нам можуть знадобитися ці знання?