Що означає створення сайту під ключ?

  1. Розробка сайтів під ключ в студії IT DEV GROUP

Створення сайту під ключ має на увазі повний спектр робіт розробки. На виході клієнт отримує проект, готовий до прийому відвідувачів і просуванню - протестований, наповнений контентом і опублікований в мережі. Створення бізнесу під ключ - вигідне і раціональне рішення для підприємців і бізнесменів, які не є фахівцями в області інтернет-маркетингу і не можуть самостійно скласти повноцінну стратегію створення і розвитку проекту. У такому випадку варто звернутися в спеціалізовану компанію і замовити професійне створення інтернет-магазину під ключ з нуля.

Етапи створення сайту під ключ

Створення веб сайтів під ключ має на увазі індивідуальну розробку проекту, орієнтованого на цільову аудиторію компанії. Такий проект, як правило, має високі показники конверсії (співвідношення кількості клієнтів до відвідувачів ресурсу). Ціна не повинна ставати вирішальним фактором, адже він окупається в короткі терміни. Розробка такого ресурсу підрозділяється на наступні етапи:

  1. Брифінг або інтерв'ю з замовником - цей етап необхідний для виявлення потреб і очікувань клієнта, вивчення специфіки його бізнесу.
  2. Аналіз ніші - маркетолог проводить комплексне дослідження ринку - складає портрет цільової аудиторії і виявляє її потреби, аналізує стратегію і просування, сильні і слабкі сторони конкурентів, становить персональну стратегію позиціонування компанії.
  3. прототипування - на основі даних маркетингового дослідження формується оптимальна структура, функціональні особливості проекту. Прототип являє собою схематичне зображення майбутнього ресурсу.
  4. Розробка дизайну - унікальне графічне оформлення також розробляють, грунтуючись на смаки та вподобання цільової аудиторії.
  5. Верстка - переклад дизайнерських макетів в формат веб сторінок. Верстка сучасних сайтів проводиться з урахуванням адаптивності, сайт повинен коректно відображатися на різних розширеннях екранів користувачів.
  6. Програмування - інтеграція з системою управління контентом (CMS), розробка і установка необхідних функціональних модулів.
  7. тестування - ще до запуску ресурс тестують для виявлення можливих помилок в роботі, перевіряють працездатність функціональної частини, коректність відображення на різних пристроях і різних браузерах.
  8. Наповнення контентом - ресурс наповнюють продають текстами, часто вже SEO оптимізованими під вибрані ключові запити.
  9. Публікація в інтернеті - сайт встановлюють на хостинг і домен. З цього моменту його можуть відвідувати зацікавлені користувачі.

Покроковий опис процесу розробки найкращим чином дасть розуміння, що таке створення сайтів під ключ і що включає в себе дана послуга.

Створення сайтів під ключ і підтримка сайтів - найбільш якісне рішення для кожного власника бізнесу. Замовляючи розробку під ключ, він отримує проект, готовий приймати відвідувачів і генерувати перших клієнтів. Вартість розробки також виправдана індивідуальним підходом студії до формування стратегії позиціонування компанії на ринку і адаптації ресурсу під цільову аудиторію.

Проект формується, розробляється і тестується однією командою. Такий підхід дозволяє виключити ймовірність виникнення помилок. Знайшовши відповідь на питання що означає створення сайту під ключ, не варто сумніватися при замовленні. Це найбільш ефективний інструмент для продажу і залучення клієнтів.

Розробка сайтів під ключ в студії IT DEV GROUP

Створення сайту під ключ - складний процес, що включає в себе безліч тонкощів і особливостей. Саме тому варто довіряти створення сайту під ключ на замовлення будь-якої складності тільки професіоналам своєї справи. Створення інтернет магазину - одна з основних спеціалізацій компанії IT DEV GROUP. Ми пропонуємо тільки ефективні рішення для бізнесу, розробляємо якісні і продають ресурси.

Дополнительная информация

rss
Карта