Що таке хороший веб дизайн?

 1. Ключові особливості хорошого веб-дизайну
 2. Вимоги до якісної дизайну пошукових систем
 3. Приклади успішного веб-дизайну
 4. Що варто знати замовнику при розробці якісного дизайну?

У поняття веб дизайну сьогодні прийнято закладати більше ніж створення графічного оформлення сайту. Хороший дизайн сайту включає в себе безліч факторів, що впливають на якість кінцевої роботи. Дивно, але на плечі дизайнера лягає відповідальність за продають здатності сайту не менше, ніж на маркетолога. Це обумовлено тим, що робота дизайнера, в першу чергу, полягає у веденні користувача, вплив на його враження і поведінку. Використовуючи набір інструментів, фахівець в своїй роботі закладає доріжку, по якій повинен пройти відвідувач, щоб зробити заповітне цільове дію - купити товар, оформити заявку на послугу, підписатися на оновлення та залишити контакт. Хороший дизайн сайтів працює на компанію, робить її такою, що запам'ятовується, підвищує продажі шляхом збільшення конверсії.

Ключові особливості хорошого веб-дизайну

Кращі дизайни сайтів створюються професіоналами відповідно до безлічі особливостей, але основною метою є створення ресурсу, зручного і зрозумілого для користувача. Які принципи лежать в основі створення якісного дизайну:

 • Розстановка пріоритетів - мета дизайну полягає в подачі інформації та завдання дизайнера полягає в тому, щоб піднести її так, як вигідно компанії. Для цього він розставляє пріоритети. Акценти розставляються за допомогою розміру, контрасту, кольору, послідовності і розташування всіх елементів на сторінці.
 • Легкість сприйняття - вільний простір і відступи роблять контент більш простим у сприйнятті, текст читабельним, сценарій зрозумілим.
 • Зручна навігація - найбільш невдалий сайт - це сайт на якому неможливо знайти необхідну інформацію. Завдання веб-дизайнера полягає в тому, щоб максимально чітко і зрозуміло зорієнтувати користувача про його місцезнаходження і тому, як знайти потрібну йому сторінку. Навігація повинна бути максимально простий у використанні, зрозумілою, коректною і видимої для відвідувача.
 • Простота використання - кращий веб дизайн створений для користувача. Дизайнер повинен думати, як користувач може надійти на тій чи іншій сторінці і робити все, щоб виправдати його сподівання. У сфері веб-дизайну вже сформувалися деякі стереотипи.
 • Продумана типографіка - правильний підбір шрифтів лежить в основі створення успішного дизайну. Відомо, що ті чи інші шрифти здатні викликати асоціації у користувачів. Розмір самого шрифту і прогалин, використання параграфів, виділення заголовків - все це впливає на читабельність тексту і робить його помітним і привабливим для прочитання.
 • Узгодженість - головне правило веб-дизайну. Гармонія і поєднання всіх елементів, читабельність і легкість в сприйнятті. Такий дизайн об'єднує в собі всі і по праву може вважатися ідеальним.

Крім того, веб дизайнер повинен враховувати вимоги адаптивності ресурсу. Дизайн повинен бути виконаний таким чином, щоб верстальник міг зверстати його на наступному етапі розробки.

Особливу увагу фахівця потрібно, якщо потрібно хороший веб-дизайн інтернет-магазину. Як правило, онлайн-каталоги мають складну структуру, тисячі, а то й сотні тисяч сторінок. Складність полягає в тому, щоб допомогти користувачеві знайти цікавий для його товар серед такого безлічі, але професіоналам по силі навіть така складна задача. Саме тому створення інтернет-магазину варто довіряти тільки досвідченим фахівцям.

Вимоги до якісної дизайну пошукових систем

Представники пошукових систем Google і Яндекс також стверджують, що створення сайту має починатися з дизайну, а кінцевий продукт повинен бути орієнтований на зручність використання для користувача. Тільки такий ресурс може вважатися якісним, і в подальшому має всі шанси зайняти лідируючі позиції в пошуковій видачі. Серед інших вимог до якісної сайту:

 • Зручна навігація, в тому числі і навігація «хлібні крихти»;
 • Мінімальна вкладеність сторінок;
 • Легким для читання розміри шрифтів і видимість всіх елементів;
 • Оптимальні розміри активних елементів - навігації, посилань та ін .;
 • Зручність використання сайту на мобільних пристроях.

Приклади успішного веб-дизайну

Проте, складно уявити приблизний дизайн, побудувавши його лише в уяві і засновуючи на правилах. Щоб скласти максимально точну "картину", варто подивитися приклади хорошого дизайну сайту. Ми підготували для вас кілька хороших сайтів успішних компаній, створених в нашій студії.

Slodes - компанія з виробництва та продажу скляної тари

Slodes - компанія з виробництва та продажу скляної тари

ParisKapriz - інтернет-магазин жіночої прикрас і сумок

ParisKapriz - інтернет-магазин жіночої прикрас і сумок

Anno Danini Limited - міжнародна транспортна компанія

Anno Danini Limited - міжнародна транспортна компанія

Що варто знати замовнику при розробці якісного дизайну?

Кожен власник бізнесу хоче отримати кращий дизайн інтернет-магазину або сайту своєї фірми. Однак, варто розуміти, що поняття краси дуже широке. Кожна людина має своє бачення естетичності і один дизайн може отримати безліч протилежних оцінок. Щоб отримати дійсно якісний результат, який буде працювати на компанію варто оперуватися не особистими смаковими уподобаннями, а потребами цільової аудиторії.

Створення сайту - складний процес, виконати який максимально якісно можна лише спираючись на реальні потреби клієнта, а не на загальному уявленні про них.

Саме для цього професійна веб студія проводить комплексне маркетингове дослідження перед початком розробки сайту. Вона вивчає смаки, звички, особливості ЦА, щоб скласти оптимальну стратегію подачі інформації та позиціонування компанії.

Дизайн інтернет-магазину - безсумнівно, завдання для команди професіоналів. Тільки злагодженою роботою групи фахівців можна створити проект з високими показниками конверсії і простий для просування в пошукових системах сайт.

Дизайн сайту - одна з основних спеціалізацій компанії IT DEV GROUP. Реалізовуємо успішні проекти більше 5 років, про що говорять позитивні відгуки наших клієнтів.

Дополнительная информация

rss
Карта