Що Таке біткоіни (BTC) Простими Словами (Повний огляд 2019)

  1. Як працює біткоіни
  2. Що таке криптовалюта Bitcoin (BTC)
  3. Технічні особливості криптовалюта Bitcoin (BTC)
  4. Що таке Майнінг біткоіни
  5. Графік курсу біткоіни до долара США (BTC / USD)
  6. Недоліки криптовалюта Bitcoin
  7. висновок

Друзі, ми присвячуємо дуже багато часу опису проектів, які в більшості випадків є Форк біткоіни. Тому, щоб трохи збалансувати нашу Статейного масу, було прийнято рішення написати ще одну статтю про криптовалюта біткоіни простими словами. У даній статті, ми опишемо поточний стан справ в мережі, і вкажемо на явні недоробки мережі.

Як працює біткоіни

На перший погляд, може здатися, що існуюча система відправки платежів досить хороша, але всі наші покупки проходять через банк або кредитну організацію, які беруть собі частку з транзакції. Розмір комісій за скоєні транзакції стає дедалі більше, що не зовсім підходить для звичайних користувачів. А той факт, що дані ваших рахунків знаходяться у відкритому для держави доступі і зовсім показує її вади. Дану проблему намагається вирішити біткоіни, в блокчейн якого будуть записуватися дані про всі транзакції в мережі. Така модель виключає присутність посередників, так як операції здійснюються безпосередньо між покупцем і продавцем.

Що таке криптовалюта Bitcoin (BTC) Друзі, ми присвячуємо дуже багато часу опису проектів, які в більшості випадків є Форк біткоіни

Криптовалюта біткоіни (BTC) - це цифрова валюта або як їх ще називають інтернет валюта, яку створили, щоб вирішити всі проблеми онлайн платежів. Bitcoin (BTC) - це повністю децентралізована цифрова одиниця, яку по праву називають грошима в мережі інтернет. Під словом «децентралізована», ми маємо на увазі, що мережа біткоіни не регулюється і не контролюється якимось органом. Підтримують роботу мережі, так звані Ноди, завдяки яким перевіряються і підтверджуються операції всередині мережі. Децентралізація мережі - це основна мета криптовалюта біткоіни.

Технічні особливості криптовалюта Bitcoin (BTC)

Офіційний сайт - bitcoin.org і www.bitcoin.com ;

Рік заснування - 2009 року;

Метод захисту - Proof of Work ;

Алгоритм - SHA 256;

Торговий тікер - BTC;

Максимальна емісія - 21 000 000 BTC.

Біткоіни був створений в 2009 році, невідомим програмістом під ніком Сатоши Накамото . У код біткоіни були закладені три основні ідеї:

- біткоіни не повинен ніким регулюватися;

- Його емісія не повинна бути нескінченна;

- Вартість монети безпосередньо залежить від попиту на неї.

Щоб реалізувати цю модель, розробникам довелося базуватися на технології блокчейн , Яка була придумана ще в 1970 році, але до 2009 року не могла бути реалізована. Завдяки технології блокчейн, Сатоши Накамото, передав мережу біткоіни в управління учасникам мережі, які підтримують її через свої комп'ютери. В алгоритм біткоіни було закладено максимальну кількість біткоіни - 21 мільйон, і можливість їх видобутку. Обмежена кількість біткоіни дозволяє уникнути інфляції монет BTC, видобуток яких відбувається завдяки обчисленню математичних задач, цей процес називають Майнінг.

Читайте також: Що Tакое криптовалюта Ethereum (ETH) Простими Словами?

Що таке Майнінг біткоіни

Для видобутку нових монет біткоіни, користувачі займаються Майнінг, що в перекладі з англійської означає видобуток корисних копалин. Більш докладно про те, що таке Майнінг можете прочитати тут . Майнінг біткоіни в 2018 році став одним з найпопулярніших способів заробітку для багатьох ледарів. Щоб почати займатися видобутком біткоіни, вам необхідна сума в кілька тисяч доларів, на яку ви купите спеціальне обладнання. Майнінг біткоіни, проводиться за допомогою графічних процесорів комп'ютера, тобто відеокарт, а також за допомогою обладнання створеного безпосередньо для Майнінг - Asic Miner .

>>> Читайте також: Що таке Майнінг?

Графік курсу біткоіни до долара США (BTC / USD)

Де купити криптовалюта Bitcoin

Так як біткоіни є першою в світі цифровий валютою, його можна купити на всіх кріптовалютних біржах . З недавніх пір, ф'ючерс на біткоіни почав торгуватися на чиказьких товарно-сировинних біржах. Всі ці фактори сприяють популяризації сфери криптовалюта в світовому співтоваристві. Щоб вибрати біржу для купівлі BTC, можете скористатися нашим рейтингом або ж відправиться за покупкою на Binance або Gate.io . Якщо після покупки монет на біржі, ви хочете знайти гаманець для зберігання криптовалюта, то тут ви знайдете список найбільш надійних і безпечних.

>>> Читайте також: Покрокова інструкція покупки біткоіни

Недоліки криптовалюта Bitcoin

Незважаючи на всі переваги криптовалюта біткоіни, не можна виділити явні недоробки. Саме через ці недоробок, ми спостерігали розбіжність у думках груп програмістів, які займаються дослідженнями і доопрацюванням коду. Головними причинами поділу думок, є: низька пропускна здатність мережі і спроби зробити біткоіни підконтрольним. На даний момент, мережа біткоіни зіткнулася з проблемою затримки транзакцій і високих на них комісій. Щоб вирішити дану проблему, розробники вирішили збільшити розмір блоку з 2-х мегабайт до 8-ми Мбайт, в результаті цього, ми спостерігали появу криптовалюта Bitcoin Cash . Для вирішення другої проблеми - підконтрольність біткоіни, частина біткоіни спільноти захотіла заборонити Майнінг за допомогою обладнання Asic Miner. Після цього, на світ з'явилася криптовалюта Bitcoin Gold .

Читайте також: Що таке форк простими словами ?

висновок

Друзі, в даній статті ми постаралися відповісти вам на запитання "Що таке bitcoin?". Розуміючи, що ви новачок в сфері криптовалюта, тому зробили це максимально простими словами і з застосуванням наочних прикладів.

Біткойн це децентралізована інтернет валюта, яка створена з метою уникнення контролю держави над фінансовими потоками населення всього світу. До того ж, творець даної криптовалюта порахував, що нинішній розподіл капіталів не є справедливим, і більшість населення світу є жебраками.

Криптовалюта bitcoin була створена програмістом з японським ім'ям Сатоши і прізвищем Накамото в 2008 році, але запуск відбувся 3 січня 2009 року. Але з незрозумілих причин Накамото ніхто і ніколи не бачив, тому немає інформації про те, як він виглядає і чи живий він зараз. Хоча ця інформація, напевно і не потрібна, адже при такому розташуванні справ у співтовариства немає можливості апелювати до нього і висловлювати свої претензії чи побажання.

При розробці свого проекту, Накамото називав його децентралізована електронна валюта btc, яка буде служити засобом платежу всередині мережі bitcoin. Це означає, що біткойн це аналог нинішнім платіжним системам за типом VISA, Master Card або SWIFT, але вона не підконтрольна конкретному органу. Все потужності даної мережі розкидані по всьому світу на комп'ютерах користувачів підключених до неї.

Ці віртуальні гроші є новим етапом розвитку світової фінансової системи. В інтернеті можна зустріти думку про те, як btc часто називають цифровим золотом. І це порівняння можна логічно пояснити, адже кількість монет криптовалюта обмежена, так само можна сказати і про золото. Вартість біткоіни залежить від попиту на нього, в ситуації з золотом ситуація аналогічна.

Сподіваємося, що прочитавши цей короткий огляд ви трохи прояснили картину навколо питання "Що таке біткойн". На цьому все друзі, більше інформації про цифрових валютах читайте на нашому сайті bitbetnews.com. До нової зустрічі.