Що може блокувати доступ в інтернет

 1. Програми, які блокують інтернет
 2. Що робити, якщо інтернет блокується вірусами?
 3. Блокування інтернету антивірусником Касперського
 4. Блокування AVASTOM
 5. Службові програми блокують Інтернет

Існує ряд програм, які здатні блокувати зв'язок з інтернетом. Досить часто трапляється, що після встановлення антивірусної утиліти, саме вона не дозволяє здійснювати дії у всесвітній мережі інтернет. Вирішити дане питання можна двома способами: викликавши фахівця і самостійно. Існує ряд програм, які здатні блокувати зв'язок з інтернетом

Зміст статті:

1.Программа, що блокують інтернет

2. Що робити, якщо інтернет блокується вірусами?

3.Блокіровка інтернету антивірусником Касперського

4.Блокіровка AVASTOM

5.Служебние програми блокують Інтернет

Перший варіант коштує грошей і часто - не малих. Але щоб заощадити сімейний бюджет, зробити доступним інтернет можна і своїми силами. Для цього не знадобиться нічого видаляти і встановлювати заново. Щоб все встало на свої місця, досить змінити налаштування як в антівірусника, так і комп'ютера.

Щоб все встало на свої місця, досить змінити налаштування як в антівірусника, так і комп'ютера

Програми, які блокують інтернет

Найчастіше блокування інтернету виробляється програмами, до яких відносять різноманітні віруси. Також на з'єднання з всесвітньою мережею впливають засоби захисту.

До них відносять:

 • антивірусні програми;
 • брендмауери;
 • фаєрволи.

Крім перерахованих вище, існує ряд службових програм, які здатні скористатися в своїх цілях портами ТСР.

Багато хто задається одним і тим же питанням: «Чому блокується інтернет на щойно встановленої ОС?» Найчастіше доступ перериває власна антивірусна програма, якщо існує загроза шпигунських і вірусних атак. Але буває й інша причина - неправильна установка або використання самої програми. Для того щоб перевірити в ній чи причина, досить відключити антивирусник і спробувати зайти в браузер.

Якщо питання вирішилося, тоді дійсно блокується інтернет на комп'ютері агентом захисту. Для цього досить встановити новий або ж перевстановити має антивирусник.

Для цього досить встановити новий або ж перевстановити має антивирусник

Що робити, якщо інтернет блокується вірусами?

Часто з'ясовуючи, що може блокувати доступ в інтернет, користувачі дізнаються, що всьому причиною є віруси.

Але, незважаючи на величезну кількість таких програм, обчислити яка саме шкодить - нескладно. Першою ознакою того, що саме вірус є блокатором можна визначити по банеру. Якщо під час відкриття браузера, він великого розміру і є інформація про відправлення смс - повідомлення для розблокування, можете бути впевнені, що це вірус.

В такому випадку функції браузера і сам комп'ютер не працює. Запустити антивірусну програму з жорсткого диска, також не буде можливості. В такому випадку функції браузера і сам комп'ютер не працює

Якщо заблокований інтернет, то щоб він став доступним, в даному випадку, необхідно мати при собі будь-який носій, на якому записана антивірусна програма.

Тільки таким чином, можна запустити перевірку системи і позбутися від банера, який не дає увійти в інтернет. Але бувають випадки, коли наявність диска або флеш-пам'яті не допомагають вирішити дану проблему. Тоді можна спробувати видалити вірус вручну.

Для цього знадобиться запустити диспетчер задач за допомогою комбінацій клавіш ctrl + alt + del. Потім перейти у вкладку «Процеси» і завершити діяльність вірусу. Після цього потрібно перевірити роботу інтернету. Для цього знадобиться запустити диспетчер задач за допомогою комбінацій клавіш ctrl + alt + del

Після запуску браузера, в обов'язковому порядку, необхідно провести чистку комп'ютера від вірусів. Для цього потрібно натиснути «Пуск», «Виконати» і «regedit». Після цього ви зайдете в редактор реєстру, в якому знадобиться знайти HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / Current Version / Winlogon /. У цьому розділі потрібно переглянути всі параметри Shell і Userint.

Правильне їх значення повинно бути таким:

 • Shell - explorer.exe;
 • Userint - userint.exe.

Якщо в переліку є інші параметри, то їх потрібно все видалити.

Блокування інтернету антивірусником Касперського

Для того щоб інтернет не заблокувався в самий невідповідний момент, в процесі установки програми безпеки необхідно відразу ж змінити деякі її налаштування. Після кожної установки будь-якого антівірусника, в параметрах мережевого підключення автоматично додається такий параметр, як «Network Filter».

Щоб позбутися від цього фільтра, який є причиною блокування доступу, потрібно зайти в «Центр управління мережами». У лівій частині таблиці необхідно буде натиснути розділ з назвою «Зміна параметрів адаптера».

У лівій частині таблиці необхідно буде натиснути розділ з назвою «Зміна параметрів адаптера»

Після цього на екрані з'явиться розділ «Мережеві підключення», саме тут і потрібно буде проводити зміни. З переліку необхідно вибрати ярлик, через який проводиться вхід в інтернет. На обрану рядок знадобиться натиснути правою кнопкою миші. У вікні потрібно клікнути на «Властивості». На екрані спливе віконце «Властивості підключення». У ньому знадобиться видалити галочку, яка знаходиться навпроти програми, яка блокує інтернет.

Після виконаної роботи, потрібно натиснути «Ок», і провести повне перезавантаження комп'ютера. Це дієвий метод, застосовуваний для зняття блокування, яка сталася з вини програми безпеки. Якщо даний метод не допоміг, тоді буде потрібно знімати обмеження з'єднання вручну в налаштуваннях антівірусника.

Найчастіше після установки Kaspersky Security інтернет може сам відключитися. Щоб повернути доступ, досить змінити налаштування програми.

Спочатку потрібно натиснути правою кнопкою миші на значок Касперського, який знаходиться в правому нижньому кутку екрану. У вікні знадобиться вибрати «Налаштування», а потім натиснути на «Контроль робочого місця». У таблиці варто зупинитися на рядку «Веб-Контроль» і видалити поруч галочку. Потім очистити правила доступу і заново поставити значок.

Потім очистити правила доступу і заново поставити значок

Блокування AVASTOM

Багато хто користується AVASTOM і не здогадуються про те, що він може блокувати інтернет. Насправді велика частина «захисних» програм поводяться таким чином.

Найчастіше користувачі задають питання про те: «Чому доступ в інтернет заблокований і що на це впливає?» Причиною такого блокування може бути конфлікт між антивірусною програмою з брендмауерів ОС.

В такому випадку можна тимчасово відключити антивирусник і спробувати заново завантажити потрібну сторінку. Це рішення буде ефективним, коли проблема стосується одного сайту. Якщо все пройшло успішно, тоді можна адреса даної сторінки вказати в переліку винятків антивірусної програми.

При повному блокуванні з'єднання всесвітньої мережі з комп'ютером, варто включити мережевий екран антівірусника. На моніторі з'явиться інформація, в якій будуть вказані заблоковані з'єднання. Як правило, такі рядки виділені червоним кольором. Все пофарбовані адреси знадобиться додати в список виключень AVASTA.

Службові програми блокують Інтернет

Дізнатися, що блокує інтернет на комп'ютері, можна за допомогою «Диспетчер завдань» і програми Netstat.exe.

Послідовність дій:

 • Перше, що потрібно зробити, - це запустити «Диспетчер завдань». У вікні, потрібно буде вибрати вкладку «Процеси».
 • У таблиці, яка з'явилася на моніторі, потрібно знайти стовпець PID. Якщо його немає на екрані, тоді буде потрібно натиснути кнопки в такій послідовності: «Перегляд», «Вибрати стовпці» і «Встановити прапорець у віконці PID».
 • Потім клікнути мишкою на встановлену колонку, і впорядкувати дані за величиною.
 • Далі потрібно запустити програму Netstat.exe. Для цього знадобиться натиснути правою кнопкою миші на файл і вибрати «Пуск». У віконці, що з'явилося вибрати «Виконати», а потім «cmd».
 • У вікні, яке з'явилося, потрібно ввести «netstat /?».

»

Якщо роботу провести правильно, то на моніторі з'явиться таблиця зі списком діючих процесів, які використовують у своїй роботі ТСР - підключення. Вони не мають назви, тільки позначення ТСР. Для того щоб дізнатися який з них потрібно перервати, досить зіставити дані з показниками «Диспетчер завдань».

Частою причиною відсутності з'єднання є проблема, яка таїться в провіднику або самому комп'ютері. Якщо доступ до мережі здійснюється через WiFi, і при цьому пристрої, які підключені до роутера працюють нормально, то можна бути впевненим в тому, що причиною всьому ПК. У такому випадку потрібно провести перевірку на наявність вірусів і працездатність пристрою.

Дотримуючись правил і послідовності дій, розблокувати доступ до інтернету можна самостійно. Таким чином, легко заощадите пристойну суму грошей, і отримати корисний досвід на майбутнє.

2. Що робити, якщо інтернет блокується вірусами?
Що робити, якщо інтернет блокується вірусами?
У вікні, яке з'явилося, потрібно ввести «netstat /?