Що таке «Троянський Кінь». І як його видалити вручну

 1. Кроки для видалення трояна в ручну, яким ви повинні слідувати
 2. Інші способи видалення вірусу вручну

Якщо ви працюєте на комп'ютері регулярно, то ви, можливо, знаєте про сам вірус троянський кінь і про його вплив на ваш комп'ютер. Це вірус, який прикріплюється до деяких файлів і програм, які можна завантажити з Інтернету. Ви думаєте, що встановлюєте корисне програмне забезпечення, але насправді робить цей вірус прямо протилежне, тим самим створює багато проблем для вашого комп'ютера. Головна особливість цього вірусу в тому, що, як тільки він потрапляє на ваш комп'ютер, він починає знищувати файли таємно.

Особливості троянського коня

Основна відмінність від комп'ютерного вірусу в тому, що троянський кінь не спеціально розроблений для поширення. Цей вірус здатний вкрасти у користувача інформацію і завдати шкоди системних файлів комп'ютера. Для боротьби з цим підступним трояном ви можете встановити антивірусне програмне забезпечення, придатне для вашої системи. Однак, Антивірус не завжди ефективний проти троянського коня, так що в цьому випадку вихід з цієї проблеми один - необхідно видалити троян вручну.

Кроки для видалення трояна в ручну, яким ви повинні слідувати

Є кілька простих кроків, які ви можете виконати, щоб видалити Trojan вручну . Вони включають в себе:

 • Визначити Trojan: Після того як ви знайшли заражений файл його необхідно просто видалити. Як правило, ваша система видасть вам помилки DLL, які пов'язані з троянської атакою. Ви можете скопіювати текст помилки і дізнатися про інфікованому exe файлі в Інтернеті.
 • Скористатися функцією system restore (відновлення системи): Якщо ви забули цей крок, то це буде простіше відновити файли, які будуть видалені помилково.
 • Перезавантажте комп'ютер: після перезавантаження, натисніть клавішу F8 і вибрати безпечний режим для запуску комп'ютера.
 • Пуск, потім Додати або Видалити Програми: Ви знайдете це в панелі управління, а потім видаліть програми, які постраждали від троянського коня.
 • Видалення інфікованих програм: Щоб видалити всі файли програми, ви повинні видалити їх з Системної папки Windows.

Після того як ви зробили наступні кроки, ви повинні перезавантажити вашу систему в нормальному режимі.

Інші способи видалення вірусу вручну

 • Відобразити приховані папки з папки
 • Потім перезавантажте систему в безпечному режимі
 • Після чого необхідно зупинити процеси, пов'язані з трояном
 • Однак щоб виконати ці кроки, ви повинні відредагувати ваш системний реєстр.

Відобразити приховані папки з папки  Потім перезавантажте систему в безпечному режимі  Після чого необхідно зупинити процеси, пов'язані з трояном  Однак щоб виконати ці кроки, ви повинні відредагувати ваш системний реєстр

ВАЖЛИВІ МОМЕНТИ: Для переміщення заражених файлів з реєстру, ви повинні знайти файл в потрібній папці. Далі, коли ви знайдете папку, ви повинні видалити DLL і exe-файли, пов'язані з Trojan, а потім, нарешті таки, видалити і саме це значення. Ви повинні також перевірити автозавантаження
і визначити, які програми завантажуються автоматично при завантаженні системи. Цей метод підходить для тих, хто має деякі знання про редагування реєстру.

В іншому випадку, вам доведеться використовувати сучасні програми для видалення Trojan .