Що подарувати дівчині на 8 березня?

 1. Букет квітів - це не банально
 2. Кращі друзі дівчат
 3. Враження - краще залишається в пам'яті
 4. Пам'ятні фотографії
 5. Колеги теж жінки

Вибір подарунка для милих дам нерідко перетворюється в тривалий забіг по магазинах, в пошуках чогось унікального і корисного. Не знаєте, що подарувати дівчині на 8 березня?

Скористайтеся універсальними варіантами, які гарантовано припадуть до смаку будь-леді.

Незважаючи на те, що більшість чоловіків солідарні - жінок потрібно любити і оберігати весь час, свято 8 березня підкрадається непомітно, ошелешуючи необхідністю купувати подарунки.

Проблема стає особливо гнітючою, якщо презенти потрібно придбати для кількох різних представниць прекрасної статі. Як же викрутитися, і що подарувати дівчині на 8 березня, щоб вона була задоволена не один день, а й через час?

Букет квітів - це не банально

Яку б посаду і положення в суспільстві не займала дівчина, їй завжди будуть приємні знаки уваги у вигляді шикарних букетів квітів . Знаєте переваги супутниці? Проблема вирішується в два рази простіше.

Великий плюс жінка поставить за самостійне складання букета. Сьогодні тривіальні квіткові букети легко замінюються оригінальними, складеними з:

 • овочів;
 • фруктів;
 • цукерок;
 • м'яких іграшок;
 • алкогольних напоїв;
 • продуктів харчування.

овочів;  фруктів;  цукерок;  м'яких іграшок;  алкогольних напоїв;  продуктів харчування

Який би варіант і поєднання не вибрали, презент виявиться не тільки красивим, але і корисним (і просто смачним). Зрозуміло, прийнято вважати, що квіти - це приємний бонус до основного подарунка.

Однак яскравий і запам'ятовується букет зробить навіть незначну дрібницю особливою і цінною. Тому, якщо ви не знаєте, що подарувати дружині на 8 березня, сміливо замовте унікальну композицію, довівши, що все ще здатні дивувати кохану.

Кращі друзі дівчат

Всі пам'ятають, хто є кращими друзями представниць слабкої статі. Безумовно, не варто буквально сприймати рада і бігти в ювелірний магазин .

Однак прикраси - одна з основних слабкостей більшості леді, будь це молодша сестра або практично незнайома дівчина. Підбираючи презент, слід трохи постаратися і задуматися.

Спробуйте згадати, які сережки, підвіска або браслети найчастіше прикрашають улюблену. Що вона любить: метал або камінь ?

Сьогодні можна недорого придбати якісні та стильні:

 • золоті та срібні підвіски на ланцюжок;
 • кільця з камінням;
 • браслети з натуральних матеріалів;
 • чокери;
 • сережки ручної роботи.

Напередодні свят часто спеціально відкриваються ярмарки, де продається біжутерія ручної роботи. Її високо оцінюють модники великих міст, що вважають за краще міняти стилі та образи як рукавички.

Шукаєте, що подарувати сестрі на 8 березня? Вона гарантовано буде рада прикрасі або подарунковому сертифікату на покупку.

Враження - краще залишається в пам'яті

Чи знайомі з дівчиною не перший день? Тоді ви вже маєте уявлення про її смаки та вподобання в питанні проведення часу. Це цінні знання, від яких можна відштовхнутися і створити максимально крутий подарунок, що виробляє незабутнє враження.

сьогодні існує маса сайтів , Що пропонують подарункові сертифікати на відвідування різних заходів. Завдяки їм можна придбати і красиво оформити, наприклад:

 • день відпочинку в SPA-салоні;
 • поїздку за місто і катання на конях;
 • квиток на концерт улюбленої групи або на театральну виставу;
 • абонемент на різні танцювальні напрямки;
 • екстремальне катання на квадроциклах або картингу;
 • стрибок з парашутом;
 • урок керування літаком.

день відпочинку в SPA-салоні;  поїздку за місто і катання на конях;  квиток на концерт  улюбленої групи або на театральну виставу;  абонемент на різні танцювальні напрямки;  екстремальне катання на квадроциклах або картингу;  стрибок з парашутом;  урок керування літаком

Завдяки широкому асортименту заходів буває складно вибрати один єдиний варіант. Рекомендується скласти список захоплень представниці прекрасної статі і придбати перший пункт за пріоритетом.

Головне пам'ятати - однієї займатися веселими справами не так захоплююче, як удвох. Компанію дівчині можете скласти ви, подруги, або, наприклад, її мама.

Пам'ятні фотографії

Перша, а може і найголовніша задача святкового подарунка - створити максимально багато емоцій і спогадів. Колись давно було модно з приводу дарувати фотоальбоми . Сьогодні традиційними фотографіями користуються рідко, тому вони стають оригінальними і, часом, незвичайними.

З іншого боку, дарувати фото старшій сестрі або молодій дівчині не варто. Набагато крутіше - купити подарунковий сертифікат на фотозйомку в якийсь чарівною студії або на природі.

Прекрасний вибір - парна фотосесія, про яку вона довго мріяла. Що краще? Прислухайтеся до молодої жінки і зрозумійте, в якому образі вона хотіла б бути відображена.

Набір фотографій - чудовий подарунок, якщо ви задумалися, що подарувати бабусі на 8 березня. Як правило, улюблені бабусі готові годинами згадувати минуле і з задоволенням це роблять, дивлячись на світлі фото онуків і дружної сім'ї.

Для повноти ефекту можна підписати кожну фотографію побажаннями і добрими, приємними словами в сторону бабусі.

Колеги теж жінки

Традиційно Міжнародний жіночий день нагадує про себе не тільки вдома, а й на роботі. Сьогодні практично не існує сфер діяльності, де були б задіяні тільки чоловіки.

Це означає, що співробітницям потрібно підготувати подарунки. Але що подарувати жінкам колегам на 8 березня? Часом виникають кілька проблем:

 • невідомі переваги і смаки;
 • занадто велика кількість представниць прекрасної статі;
 • мінімальний бюджет.

Найчастіше всі перешкоди об'єднуються, що робить вибір подарунків колективу жінок дуже скрутним. Але не варто заздалегідь впадати в паніку. Немає можливості купити гідний презент кожній жінці в окремо? Висловіть повагу і вдячність всім і відразу.

Припустимо, можна організувати "солодкий стіл" з вином і шампанським в кінці робочого дня, і подарувати кожній дівчині по красивою довжиною троянді. Можна обійтися невеликими листівочки і смачними подарунками до чаю. Жінкам на роботі головна увага і приємна, святкова атмосфера.

Жінкам на роботі головна увага і приємна, святкова атмосфера

Насправді вибір подарунка тільки здається важким завданням. Емоційні дівчини часто діляться бажаннями, тому сильним чоловікам залишається тільки мотати їх на вус (або записувати) і потім, у відповідний святковий момент, стати лицарем, що втілив її мрію в реальність.

В іншому випадку - вибирайте будь-який з універсальних подарунків. Вони гарантовано піднімуть настрій вашої супутниці або колезі.

Не знаєте, що подарувати дівчині на 8 березня?
Як же викрутитися, і що подарувати дівчині на 8 березня, щоб вона була задоволена не один день, а й через час?
Знаєте переваги супутниці?
Шукаєте, що подарувати сестрі на 8 березня?
Що краще?
Але що подарувати жінкам колегам на 8 березня?
Немає можливості купити гідний презент кожній жінці в окремо?