Що найбільше не подобається чоловікам і жінкам різного віку

50-річним не подобається, коли багато макіяжу.

Фото: pixabay.com

Творці програми для знайомств Hater провели дослідження, в рамках якого з'ясували, що ненавидять найбільше чоловіки і жінки різного віку, повідомляє BuzzFeed.

Експерти з'ясували, що чоловіки в віці 50 років відчувають ненависть до зловживають макіяжем жінкам, 40-річних дратує одяг з леопардовими принтами, 30-річних - "собачий" фільтр в додатку Snapchat, 20-річних - тимчасові татуювання, зроблені хною, підлітків - водолазки .

У той же час виявилося, що 50-річні жінки ненавидять популярні серед молоді штани-джоггер, в 40 років їх дратують вузькі краватки, в 30 - мода на музичні фестивалі, в 20 - капелюхи Fedora з вузькими полями. "Тут багато людей, можливо погодяться з 20-річними дівчатами", - відзначили фахівці.

Раніше в жовтні в мережі зібрали найдурніші звички дорослих людей. У топіку, що отримав назву "Звички людей, які кричать" я неосвічений! "", Виявилася одяг з іронічними написами і зарядка мобільних в мікрохвильовці.

Нагадаємо, раніше ми також писали, що ссследовательніца Лаура Ваттенберг проаналізувала статистику імен дітей у 49 країнах світу і визначила найпоширеніше в світі жіноче ім'я .

Також ми повідомляли про восьми найпоширеніші причини для сварок в парах .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru