Спам в Skype

Користувачі персональних комп'ютерів отримують спам-розсилки через Skype від абонентів зі списку контактів, повідомлення несуть посилання зі шкідливим вмістом і закликають до наступного кроку: подивися на цю фотографію або подивися - він схожий на Путіна Користувачі персональних комп'ютерів отримують спам-розсилки через Skype від абонентів зі списку контактів, повідомлення несуть посилання зі шкідливим вмістом і закликають до наступного кроку: "подивися на цю фотографію" або "подивися - він схожий на Путіна". Після переходу за посиланням - троян підключає заражені комп'ютери до бот-мережі. Як же позбутися від вірусних розсилок через Скайп?

Користувач отримує посилання наступного виду:

Клікнувши по посиланню починається завантаження файлу, що містить троянську програму класу Trojan-Downloader, яка детектується антивірусом VBA32 як Trojan-Downloader.1413. У свою чергу, вона завантажує вредоноcную програму класу Backdoor розміром 225 280 байт (детектується VBA32 як Backdoor.IRCBot.1413). Для шифрування файлів використовувалася програма, написана на Visual Basic. Крім іншого, криптор детектирует віртуальні машини - такі як VMware - і не працює на них, що ускладнює аналіз шкідливої ​​програми.

Backdoor є мережевим черв'яком і IRC-бот. Він може поширюватися через файл автозапуску autorun.inf (в тому числі через флешки), прописуючись в гілку реєстру SoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun. При цьому шкідливий файл копіює себе в папку% APPDATA% 7658354235994425565winsvc.exe і намагається поширюватися через вкладення в електронній пошті.

Для видалення шкідливої програми необхідно видалити файл winsvc.exe, а також посилання на нього з реєстру. У розділі Настройки - -> Додатково -> Інші параметри -> Контроль доступу інших програм до Skype (не повинно бути ніяких програм).

У розділі Настройки - -> Додатково -> Інші параметри -> Контроль доступу інших програм до Skype (не повинно бути ніяких програм)

Щоб переконатися, що ви отримали повідомлення від реального людини рекомендується ставити віртуальному співрозмовнику більше питань. Тільки так можна переконатися, що по електронній пошті посилання в ICQ, Skype або в соціальній мережі не є результатом автоматичного розсилання з зараженого комп'ютера.

Проведіть повне сканування пк антивірусною програмою, краще Касперський (скачати) . Після переходу на сторінку Касперського натисніть на кнопку «Buy Now» і виберіть мову у вкладці «Language».

Як же позбутися від вірусних розсилок через Скайп?