Список з 10 простих сервісів для вирішення графічних завдань :: Shopolog.ru

  1. 1. PicMonkey
  2. 2. Canva
  3. 3. Pixlr
  4. 4. PicCollage
  5. 5. Quozio
  6. 6. Social Image Resizer
  7. 7. Photovisi
  8. 8. Piktochart
  9. 9. Easel.ly
  10. 10. Paint.net

В англійській мові є слово overkill, яким військові описують застосування зброї, чия потужність надлишкова для вирішення поставленого завдання. Згодом, слово перекочувало і в звичайну мову, не помінявши при цьому своєї семантики: to overkill - використовувати для досягнення результату засоби, призначені для вирішення набагато більш складних і об'ємних завдань. У російській мові є приказка «стріляти з гармати по горобцях». Вона не тільки включає в себе значення англійського overkill, але і відображає складність процесу: піди потрап по дрібним, швидко пересуваються (і зовсім не прагнуть померти) виробами снарядом, який важить в сотні разів більше них, зі зброї, наведення і обслуговування якого вимагає не тільки часу, а й навичок.

До чого я це розповідаю? До того, щоб порівняти описане зі знайомою багатьом з вас ситуацією: треба відредагувати картинку і / або зробити колаж для розміщення в соц. мережі, а під рукою - тільки Photoshop, GIMP та інші «гармати». Відчули? А тепер ознайомтеся зі списком з десятка сервісів, спеціально створених для вирішення різноманітних графічних завдань і не вимагають ніяких спеціальних знань і навичок (за добірку дякуємо Practical Ecommerce).

1. PicMonkey

PicMonkey

PicMonkey - компанія, свого часу розробила графічний редактор Picnik, куплений в 2010 році Google. Сьогодні PicMonkey пропонує користувачам інший графічний редактор. Це SaaS-рішення, тобто встановлювати нічого не доведеться. Крім того, PicMonkey можна використовувати як додаток в Facebok і Google Chrome.

Сервіс працює за моделлю «фріміум» (freemium), тобто якийсь базовий функціонал доступний безкоштовно, за окремі розширені інструменти доведеться заплатити (від 33 доларів в рік). В безкоштовному режимі PicMonkey дозволяє задавати кадрам рамки, застосовувати до них ефекти, фільтри, створювати підписи, використовуючи різні шрифти. Завантажувати картинки можна з комп'ютера, з Дропбокса, Фейсбуку, Flickr.

2. Canva

Canva

Canva - графічний редактор, створений спеціально для вирішення завдань, які пов'язані з соціальними мережами. Наприклад, Canva дозволяє швидко готувати / редагувати картинки для їх подальшої публікації в Pinterest, створювати обкладинки для Facebook і Twitter, робити рекламні блоки для Facebook і т.п. Цільова аудиторія сервісу - люди, яким редактори типу Photoshop представляються надмірно навороченими. Крім того, Canva пропонує своїм користувачам стокові фотографії за номінальною ціною.

3. Pixlr

Pixlr

Pixlr - сервіс, який заявляє від відомої компанії Autodesk. Користувачам Pixlr пропонується на вибір три варіанти сервісу: Editor, Express, і Pixlr-O-Matic. Editor - професійний редактор, багато в чому нагадує Photoshop. Express - менш наворочений, але все ще багатофункціональний набір інструментів, що дозволяє серйозно відредагувати картинку. Pixlr-O-Matic - «чарівний» варіант для тих, хто не збирається морочитися і готовий просто вибрати запропоновані фільтри, рамки, ефекти і застосувати їх до зображення.

Pixlr доступний і у вигляді додатку для мобільного пристрою.

4. PicCollage

PicCollage

PicCollage - додаток (iPhone, iPad, Android), що дозволяє швидко і просто створювати колажі. Теглайн PicCollage говорить: Pics + Words + Stickers = A Party with your Photos, або «Картинки + слова + стікери = веселощі з вашими фотками». Додаток може працювати з картинками з Фейсбуку чи з камери. Для колажів пропонуються набір фонів, можливість створення написів різноманітними шрифтами, базові інструменти редагування.

5. Quozio

Quozio

Quozio - простий інструмент, що дозволяє створити картинку з фразою. Вводиш фразу, вказуєш її автора (необов'язково), вибираєш одну з комбінацій «фон + шрифт». Зручно і для соц. мереж, коли є необхідність красиво процитувати великого, і для блогу, коли треба зробити зображення до матеріалу, і для магазину, коли потрібно швидко зробити простий статичний банер.

6. Social Image Resizer

Social Image Resizer

Назва цього інструмента описує його цілком і повністю: Social Image Resizer дозволяє обрізати і змінювати розміри зображень, підганяючи їх під вимоги соціальних мереж. Обкладинки для Фейсбуку і Твіттера, Google+ і профілів в інших соц. мережах - все це можна зробити за допомогою Social Image Resizer. Важливою фичей є можливість створення favicon, іконки сайту, яка виводиться в адресний рядок. Просто, швидко, зручно.

7. Photovisi

Photovisi

Photovisi - ще один інструмент для створення колажів. У фокусі - абсолютна простота: достатньо вибрати шаблон, яких безліч, додати на нього фотографії та завантажити результат. Крім того, Photovisi дозволяє публікувати колаж прямо в соц. мережі, без збереження його на свій комп'ютер.

8. Piktochart

Piktochart

Piktochart - сервіс створення інфографіки та візуалізацій. Недосвідчені в тонкощах редагування графіки користувачі можуть накидати (drag-and-drop) елементи майбутніх творінь в готові шаблони, а також додавати елементи типу кругових діаграм, заснованих на .csv-файлах. На виході можна отримати .png або .jpg, оптимізовані для вебу. Сервіс має безкоштовний і платний варіанти використання.

9. Easel.ly

ly

Easelly - ще один сервіс, покликаний спростити процес створення інфографіки та візуалізацій і дати відповідні інструменти "не-дизайнерам». Зрозумілий інтерфейс, можливість завантаження зображень і фону, драг-енд-дроп дозволяють отримати гарний результат в ситуаціях, коли відсутні і навички, і час.

10. Paint.net

net

Paint.net - не сервіс, а повноцінний стоїть окремо (скачуваний) графічний редактор для Windows. Як заявляють його розробники, спочатку Paint.net створювався як безкоштовна альтернатива штатному віндовсівського редактору Paint, який мало кому здавався гідним інструментом. Згодом, Paint.net став чимось більшим (шари, кисті, ефекти і т.п.), але не втратив одного зі своїх базових якостей: безкоштовності. Ряд нагород і п'ять зірок від cnet.com свідчать про реальну корисності і затребуваності цього графічного редактора.

Які інструменти для роботи з графікою і швидкого створення картинок для публікації в блогах і соц. мережах використовуєте ви? Діліться досвідом в коментарях.

До чого я це розповідаю?
Відчули?
Мережах використовуєте ви?