Співака-педофіла хрестовий засудили до 5,5 років колонії

Костянтин Хрестів. Фото: krestov.ru

Хімкинський міський суд засудив відомого фрік-співака Костянтина хрестовий до п'яти з половиною років колонії за згвалтування двох дівчат, одній з яких на момент злочину не виповнилося 18 років.

Це вже другий вирок, винесений у справі хрестовий. Спочатку співак-педофіл був засуджений до двох років і чотирьох місяців колонії загального режиму, повідомляє РАПСІ .

Сторону потерпілих і прокуратуру такий м'який вирок не влаштував (тим більше, поки тривало розслідування і збиралися докази, Хрестів встиг відсидіти майже весь призначений йому термін в СІЗО) і вони заявили протест. Вирок був скасований, а справу направили на перегляд в суд першої інстанції.

При повторному розгляді справи звинувачення вимагало для хрестового вісім років колонії загального режиму, а адвокат співака наполягав на трьох з половиною років ув'язнення.

Слідство встановило, що у хрестових був пособник, який допомагав заштовхувати одну з дівчат в автомобіль. Особистість співучасника злочину поки не встановлена. Ведеться слідство.

Костянтин Хрестів ніколи не був зіркою естради і прославився завдяки передачі "Shit-парад" на MTV, в якій обговорювали і показували найгірші кліпи російських співаків. Пісня хрестовий "Звернення до неба" стала найбільш відомим хітом програми за весь час її існування. Глядачі вимагали показати їм більше хрестових, але Костянтин з'явився в програмі ще лише раз, виступивши з піснею "Дама в кімоно".

Під час розгляду справи Хрестів, плачучи, розповідав на допиті, що гвалтувати його змушували "духи і голоси", а під час експертизи в психіатричній лікарні заявив, що Володимир Жириновський - месія, а він, Хрестів, його провідник. Незважаючи на це, Ігор Кондратьєв (таке справжнє ім'я співака) був визнаний осудним.