Спокушаємо чоловіків наївністю!

Чомусь вважається, що чоловіки не люблять розумних жінок. Тому досвідчені спокусниці часто рекомендують своїм подругам розігрувати перед чоловіками дуреп. Але чи правильний це метод? Чи справді чоловікам подобаються наївні дурники?

Щоб розібратися в цих питаннях, для початку треба зрозуміти, як же чоловіки все-таки ставляться до розумних жінок, і чому.

Як пише жіночий сайт Woman to woman , Дійсно, особливо розумні представниці жіночої статі чоловікам зазвичай не подобаються. Одна з причин: часто великий інтелект пов'язаний з не особливо красивою і / або доглянутою зовнішністю. У таких випадках мова йде, звичайно, про банальну сексуальної непривабливості. Однак це в разі рафінованих интеллектуалок.

Ось з архетипом "красивою і розумною" все набагато складніше - адже, незважаючи на свою красу, такі жінки все одно часто викликають у чоловіків настороженість і неприйняття. Чому ж?

По-перше, тому, що багато чоловіків не здатні відмовитися від вбраної з молоком матері галантності. Якщо жінка просить посунутися - він посувається. А насправді до таких жінок треба ставитися як до абсолютно рівним суперникам. Вона атакує - ти у відповідь б'єш на поразку. Інакше з ними не можна, оскільки архетип розумною і красивою зазвичай приміряють на себе жорстокі хижачки, що йдуть по трупах до своєї мети. І ця готовність йти по трупах - друга причина настороженості чоловіків.

Третя причина полягає в тому, що такі жінки зазвичай мають завищеною зарозумілістю і люблять псувати життя оточуючим. Просто тому що вона така класна, а все навколо - другого сорту. А чоловіки - і зовсім третього. Не дивно, що ми боїмося "розумних і красивих". Не боятися вовчицю - це не сміливість, а дурість.

Але все вищевикладене зовсім не означає, що чоловікам подобаються дурники. Ні, звичайно, при першому знайомстві наївне хихикає створення цілком може розчулити. Викликати інстинктивне бажання опікати. Ну і сексом зайнятися заодно.

Але терпіти таке постійно - ні вже, вибачте. У довгостроковій перспективі дурні і наївні дамочки подобаються одиницям. Більшість же чоловіків при спілкуванні з ними вони відчувають гостре роздратування. Воно підкріплюється ще й тим, що подібні леді всіх чоловіків вважають просто зобов'язаними підтримувати її, таку "слабку і беззахисну". У світлі цього переконання вони люблять нариватися на неприємності, а потім ховатися за широку спину: захищай, мовляв, мене.

Так що насправді награна наївність - поганий метод в справі спокушання. Розігруючи дурочку, ви навряд чи залучите до себе дійсно сильного чоловіка. Швидше підхопите злісного тирана. Такий дійсно буде дуже зацікавлений, адже побачить перед собою вдалу жертву. Слабкість завжди привертає злу силу.

Більшості ж чоловіків подобаються жінки мудрі. Чи не дурненькі, але і не сексуальні вовчиці (читай: "розумні і красиві"). Тому що одна з найголовніших цінностей відносин - довіру. А щоб довіряти жінці, вона повинна бути, з одного боку, досить самостійної в судженнях і діях, а з іншого - досить чесною, щоб не домагатися свого за рахунок інших.

Читайте по темі:

Чи потрібні чоловікові діти?

Який чоловік в сексі визначається відразу!

Скільки сексу треба жінці. цифри

Чоловіча таємниця, яку повинна знати кожна жінка!

ТОП-4 найкращих способу отримати оргазм

Чи не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Але чи правильний це метод?
Чи справді чоловікам подобаються наївні дурники?
Чому ж?