Спортивні бренди: рекламні міфи і жорстока реальність

Ні для кого не секрет, що спортивний одяг досить часто використовується не тільки в тренувальних цілях, але і в звичайному, повсякденному житті. Багато в чому це обумовлено її зручністю, легкістю і стійкістю до зносу.

Всі спортсмени, і я в тому числі, поважають і люблять екіпіровку, яку нам надають різні спортивні бренди, але на жаль, мало хто знає хоч щось про них, крім того, що прямо пов'язане з їх особистими речами. Сьогодні, для того, щоб просвітити вас і дати можливість вибирати спортивний одяг більш усвідомлено, я розповім вам потроху про декілька найбільш відомих брендах спортивного одягу, екіпіровки і атрибутики, вкажу на плюси і мінуси, а також розповім про історію їх виникнення. Але запам'ятайте, немає такого бренду, який зробить з вас спортсмена, це вже залежить безпосередньо від вас, так що геть «дешеві понти»! Чи готові блиснути розумом перед друзями по тренажерний зали, і нарешті скласти своє власне, обгрунтована думка, натомість того, що навіяне рекламою? Тоді поїхали!

Нижче я розповім про п'ять найменуваннях, які у всіх на слуху. Ці спортивні бренди переслідують нас в рекламі, в кіно і комп'ютерних іграх, та й просто, вийшовши на вулицю, кожен десятий, якщо не п'ятий, носить на собі хоч один елемент одягу їх виробництва.

  • 1. Addidas - напевно найвідоміший в світі. Спочатку одяг випускалася на фірмі сімейства Даслер, в Німеччині, але після початку війни, дана компанія розорилася і їм довелося практично з нуля відроджувати виробництво. Спочатку упор робився на дешевизну і тільки завдяки цьому фірмі вдалося заробити свою популярність.

Плюси: відмінне співвідношення ціни і якості;
Мінуси: величезна кількість підпільних підробок.

  • 2. Puma - фірма, яка займає почесне третє місце в списку лідерів за обсягами виробництва і популярності. Була утворена після конфлікту в компанії Addidas і її розколу. Відомі спортивні бренди хороші тим, що їм важлива репутація, і Puma не є винятком. Стала відома завдяки якості та цілій лінійці, в яку входять різні спортивні товари для дітей . Один з девізів компанії - «Спорт і мода» і саме тому їх одяг виділяється своєю креативністю.

Плюси: високий стиль, великий вибір спортивних товарів для дітей;
Мінуси: складно знайти практичну екіпіровку для важких тренувань; швидко зношуються.

  • 3. Nike - спортивний бренд, який виник в той період, коли Addidas був в самому розквіті своєї слави і одяг цієї фірми коштувала вкрай дорого. Спочатку замислювався як більш дешевий аналог якісної японської взуття, але поступово переріс в справжнього гіганта, який об'єднав в собі цілий ряд спортивних товарів.

Плюси: якість і практичність, можна знайти одяг для будь-якого виду спорту;
Мінуси: висока ціна, яка, втім, відповідає якості і комфорту;

  • 4. Reebok - спортивні бренди до Reebok і навіть не чули про таке нововведення в спорт взуття, як шиповки. Шукайте кращі кросівки для бігу чи футболу? Навіть не роздумуючи купуйте Reebok, хоча б тому, що в цій справі вони фахівці.

Плюси: відмінна лінійка якісної спорт взуття;
Мінуси: дорожнеча, практично повна відсутність спортивного інвентарю та неякісна спортивний одяг.

  • 5. Wilson - один з найстаріших американських брендів, який займається виготовленням і випуском спортивного інвентарю. Ви будете сміятися, але дана компанія починала з того, що випускала ключки для гольфу ... дуже якісні ключки, потрібно сказати, якщо на даний момент вона розрослася до виробництва спорт. інвентарю практично всіх видів.

Плюси: прийнятна ціна та висока якість;
Мінуси: в РФ досить складно знайти що-небудь крім тенісних ракеток, напульсників, віброгасителів і сумок цієї фірми.

*** ВИСНОВОК ***

Отже, всі перераховані мною вище спортивні бренди, безумовно, гідні поваги. Всі вони випускають якісну і довговічну продукцію, що складається виключно з зручного і практичного спортивного інвентарю. Але не забувайте і про те, що не речі красять людину, а людина речі. І неважливо які на вас будуть кросівки або напульсники, якщо ви при цьому, будете протирати штани сидячи на стільці. Так що, якщо ви початківець спортсмен, не витрачайте величезних грошей на те, що можливо, вам і не знадобиться. Для початку знайдіть себе в спорті, а вже потім підлаштовуватися під цей спорт так, щоб вам було зручніше. Тільки тоді можна буде почати захоплюватися тим, чи іншим брендом. Задумайтесь, в цьому є здорова нотка, ви ж не купуєте хокейну маску для того, щоб грати в шахи? Так само і тут. Спортивні бренди дають вам можливість повною мірою розкрити той потенціал, який ви відчуваєте в собі, коли вже кілька років самовіддано віддані одному і тому ж спортивному напрямку. Так і повинно бути, так, а не інакше, пам'ятайте про це завжди, коли вибираєте нову спортивну екіпіровку.


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

З повагою, Конєв Костянтин

Всі статті блогу

Чи готові блиснути розумом перед друзями по тренажерний зали, і нарешті скласти своє власне, обгрунтована думка, натомість того, що навіяне рекламою?
Шукайте кращі кросівки для бігу чи футболу?
Задумайтесь, в цьому є здорова нотка, ви ж не купуєте хокейну маску для того, щоб грати в шахи?