Способи поповнення рахунку оператора Tele2 з банківської картки

 1. Способи поповнити рахунок Теле 2
 2. C банківської карти
 3. Через Інтернет
 4. Автоматичне поповнення рахунку Tele2
 5. Оплата Теле2 за допомогою банківської карти
 6. Як поповнити рахунок Теле2?
 7. Сервіс платежів Теле 2
 8. Підключення автоматичного платежу
 9. Поповнення балансу Теле2 в банкоматі
 10. Оплата в терміналі самообслуговування
 11. Поповнення рахунку Tele2 через «Сбербанк Онлайн»
 12. Сервіс «Мобільний банк»
 13. Поради, як покласти гроші на Теле2 з банківської карти
 14. Поповнення рахунку Теле 2 через СМС
 15. Інструкція, як поповнити рахунок Теле 2 з банківської карти
 16. Поповнення рахунку
 17. Особливості поповнення рахунку з банківської карти
 18. Поповнення балансу Іншого користувача
 19. Як поповнити через інтернет?
 20. Автоматичне поповнення рахунку Теле2
 21. Автопополненія через Особистий кабінет
 22. Автоплатеж з банкоской карти
 23. Як відключити Автоплатеж?

У сучасних реаліях в зв'язку з науковим прогресом нерідко одні гаджети або технології змінюються іншими, які є більш комфортними і функціональними. Торкнулися ці зміни і платіжних терміналів: вони йдуть поступово в минуле, поступаючись місцем сучасним і функціональним технологіям. Адже главнео для платника - зробити платіж з мінімальною для себе комісією.

Адже главнео для платника - зробити платіж з мінімальною для себе комісією

Розберемо один з яскравих прикладів: стільниковий оператор зв'язку Теле2. Він надає можливість поповнювати мобільні пристрої за допомогою банківських карток VISA або MasterCard. Щоб грошові кошти надійшли на ваш рахунок, потрібно тільки направити запит, а потім його підтвердити.

Стільниковий оператор «Теле2» пропонує своїм клієнтам спеціальний сервіс, який дозволяє оплачувати рахунки за користування мобільним телефоном за допомогою банківської карти. І неважливо, карта якого банку у вас є. Здійснити платіж досить просто. Інструкція - в представленому нижче огляді.

Способи поповнити рахунок Теле 2

Мобільний оператор-дискаунтер Tele2 з'явився на російському ринку не так давно, але встиг завоювати велику клієнтську базу. Причому мережу активно розвивається і захоплює все нові і нові регіони. З дня своєї появи оператор пропонує абонентам масу послуг, а для того щоб зробити мережу більш дружній, в Tele2 передбачили безліч способів поповнення особових рахунків абонентів.

Як і інші мобільні мережі, Tele2 випускає карти експрес-оплати, які можна використовувати для поповнення свого рахунку. Номінали карток варіюються в діапазоні від 50 до 1000 рублів. Для активації карти необхідно стерти захисний шар і набрати запит * 106 * код_карти #. Після цього баланс особового рахунку буде поповнений на номінал картки оплати.

Не менш популярний і спосіб поповнення особових рахунків Tele2 через каси торговельних мереж і салонів стільникового зв'язку, а також через каси деяких банків. Першість утримують мережі платіжних терміналів, адже тут можна поповнити особовий рахунок у будь-якого оператора зв'язку, у всіх регіонах.

Оплата через каси і термінали може проводитися з справлянням комісії. Розмір комісії слід уточнювати в місцях проведення оплати.

Ще один з дуже популярних способів поповнити свій рахунок «на ходу» це взяти обіцяний платіж. Але як ви розумієте, цей варіант тільки тимчасово вирішить вашу проблему.

C банківської карти

Тримачі банківських карт можуть в будь-який момент поповнити баланс свого особового рахунку Причому зробити це можна по-різному:

 • Через платіжний сервіс Tele2;
 • Через банкомати;
 • Через системи банківського самообслуговування.

Платіжний сервіс Tele2 влаштований настільки просто, що впоратися з даним інструментом зможе навіть дитина. Для того щоб поповнити баланс свого особового рахунку, необхідно відвідати сайт http://oplata.tele2.ru, на якому буде відбуватися процес оплати.

У формі потрібно вказати номер телефону Теле2 і суму поповнення, після чого абонент буде перекинуто на сторінку оплати, де вказуються реквізити банківської картки.

До оплати приймаються карти будь-яких банків, в тому числі і віртуальна банківська карта Теле2, а не тільки таких великих, як Ощадбанк або Альфа-Банк.

Доступ до сервісу оплати, при використанні точок доступу wap.tele2.ru і internet.tele2.ru, здійснюється безкоштовно.

Банкомати Ощадбанку, Альфа-Банку та інших банків дозволяють швидко поповнити баланс особового рахунку за допомогою банківської карти. Як правило, поповнення рахунку здійснюється без комісії (особливо, якщо банкомат належить банку, що є емітентом карти).

Внести оплату за послуги зв'язку Tele2 можна і через системи інтернет-банкінгу. Дана послуга доступна як для Ощадбанку, так і для Альфа-Банку. Крім того, тут же можна провести платіж за допомогою SMS-команди (при підключеному SMS-банкінгу).

Через Інтернет

Через Інтернет

Для поповнення свого рахунку абоненти Tele2 можуть скористатися гаманцями будь-яких російських платіжних систем. До речі у Теле2 є і власна платіжна система «Теле2 Гаманець», за допомогою якої також можна поповнити свій рахунок на Теле2.

У число інших платіжних систем входять і Webmoney, Яндекс.Деньги, Qiwi Visa Wallet, Елекснет і багато інших. Вибравши в інтерфейсі свого оператора, необхідно ввести номер свого телефону і суму. За операцію поповнення з платника може бути списана комісія, розмір якої буде вказаний при проведенні платежу.

Автоматичне поповнення рахунку Tele2

Для настройки Автоплатеж необхідно зайти на платіжний сайт Теле2 (адреса якого ви можете побачити вище), ввести номер телефону і вибрати тип платежу «по порогу балансу». Далі необхідно вказати параметри Автоплатеж - це поріг, сума автоматичного поповнення, щомісячний ліміт.

Всі ці параметри вказуються абонентом самостійно. Після того як всі дані будуть заповнені, абонент буде перекинуто в систему самообслуговування, де він зможе продовжити настройку послуги.

Оформити автоплатёж можна і на стороні деяких банків. Зокрема, таку послугу пропонує Сбербанк.

Джерело: http://tarifkin.ru/tele2/kak-popolnit-schyot-tele2-vse-sposoby

Оплата Теле2 за допомогою банківської карти

Для того, щоб провести оплату через банківську карту, вам необхідно:

 1. Зайти на сайт;
 2. Ввести номер телефону, рахунок якого необхідно поповнити;
 3. Вказати суму, яку хочете перевести;
 4. Ввести номер банківської карти, з якої поповнюється рахунок, термін дії карти, ПІБ латинськими буквами (кому належить карта) і код СVV2 зі зворотного боку картки (три останні цифри коду).

Залежно від конкретного банку і конкретної карти платіж або буде проведений відразу, або доведеться додатково підтвердити його кодом, який прийде на телефон, прив'язаний до карти, у вигляді СМС-повідомлення.

Як поповнити рахунок Теле2?

Оплачувати послуги зв'язку ви зможете також без підключення до мережі Інтернет. Але для цього вам доведеться попередньо зареєструватися в системі Теле2. Реєстрацію проходите на зазначеному вище сайті.

На сайті необхідно пройти за посиланням «поповнити СМС або USSD». На сайті ви реєструєте свою банківську картку. Після реєстрації вам буде надано унікальний код, за допомогою якого ви зможете поповнювати рахунок через СМС-повідомлення, вказуючи в ньому ваш код і суму поповнення.

Порада від Порівняй: Поповнюйте рахунок заздалегідь і ретельно перевіряйте реквізити банківських карт.

Джерело: https://www.sravni.ru/enciklopediya/banki/vidy-finansovyh-produktov-i-uslug/oplata-tele2-bankovskoj-kartoj/

Сервіс платежів Теле 2

Власники банківських карток можуть тепер завжди бути впевненим в тому, що баланс їх телефону більше нуля, при цьому їм не потрібно витрачати час і готівку. Поповнити баланс мобільного рахунку Теле2 можна, використовуючи свою банківську карту.

Це дуже доступно і не займе багато часу, достатньо лише зробити кілька простих дій. Детально розповімо як поповнити рахунок Теле2 з банківської карти.

Поповнити телефон Теле2 картою можна двома способами: або за допомогою платіжного сервісу Теле2, або банкомату.

Держателі карток мають можливість поповнити баланс з карти на Теле2 без комісії, використовуючи комп'ютер, планшет або смартфон з виходом в інтернет.

Для цього потрібно зайти на сайт oplata.tele2.ru або на payments.tele2.ru. До запропонованої для заповнення форму внести суму платежу і телефонний номер.

Далі натиснути кнопку «Поповнити». З'явиться вікно для заповнення даних карти. Тут вам потрібно заповнити:

 • її номер;
 • строк закінчення;
 • код cvv2;
 • Ваш номер телефону;
 • суму поповнення балансу (мінімальна сума 50 рублів.).

Якщо банк, що випустив карту, не передбачає додатковий захист платежів, і всі дані введені вірно, гроші будуть зараховані на мобільний рахунок відразу, як тільки буде натиснута кнопка «Оплата».

Якщо ж банк користується сервісом додаткового захисту, то для переказу грошових коштів потрібно підтвердити свій намір за допомогою СМС-коду, який надсилає банк на номер стільникового телефону. Таку додатковий захист використовують багато великих банківських установ.

Успішний переказ коштів сервіс підтверджує платіжної квитанцією, яку потрібно зберігати до зарахування коштів на рахунок мобільного телефону.

Якщо на сторінці https://card.tele2.ru/my_card/ прив'язати банківську карту (заповнивши просту форму), то вам не доведеться кожного разу вводити дані, і ви зможете закинути гроші на баланс 2 способами:

 • в СМС пишемо суму поповнення і відправляємо на номер 109;
 • USSD запит, для цього набираємо на телефоні * 109 * сума # дзвінок.

Підключення автоматичного платежу

Кожен власник картки може підключитися до послуги «Автоплатёж», зайшовши на сайт Теле2 в особистий кабінет і перейшовши в пункт «Автооплата».

Автоматичний платіж можливий тільки з однієї основної картки.

Для настройки опції перейдіть за посиланням https://autopay.tele2.ru/, а потім:

 1. Виберіть «Новий Автоплатеж».
 2. Введіть ваш номер телефону (або інший номер, на якого буде підключена послуга).
 3. Далі вибираємо «Тип Автооплати» - «За порогу балансу».
 4. Виберіть поріг балансу.
 5. «Сума поповнення» - це сума, яка буде надходити на номер, якщо рахунок буде менше порога балансу, який вказали в пункті 4.
 6. Ліміт поповнення в місяць.

Мобільний рахунок поповнюватиметься автоматично, як тільки баланс стане рівним нулю.

Поповнення балансу Теле2 в банкоматі

Практично всіма найбільшими банками Росії клієнтам надається можливість поповнення балансу стільникового телефону через банківську карту в звичайному банкоматі.

Для цього достатньо наявності картки, знання телефонного номера і виконання інструкцій банкомату.

Переказати кошти на телефон можна і через карту Ощадбанку - універсального інструменту, який дозволяє оплачувати мобільний зв'язок різними методами.

Оплата в терміналі самообслуговування

Цей спосіб один з найлегших. Для оплати послуг зв'язку з карти Ощадбанку потрібно в найближчий термінал вставити карту і увійти в меню поповнення рахунку. Кошти надійдуть на баланс через кілька хвилин.

Поповнення рахунку Tele2 через «Сбербанк Онлайн»

Цей спосіб дозволить оплатити зв'язок з дому за кілька хвилин. Для цього потрібно увійти в системі в розділ меню «Мобільний зв'язок», а далі «Платежі». У списку вибрати Tele2.

У форму, що з'явилася внести дані і суму внесеного онлайн-платежу. Гроші надходять на мобільний рахунок моментально.

Сервіс «Мобільний банк»

Активувати цю послугу можна через будь-який банкомат, термінал або відділення Ощадбанку.

Для поповнення рахунку через мобільний банк потрібно відправити повідомлення на номер 900, в якому вказати через пропуск: оператора зв'язку, номер телефону, суму платежу, номер картки Ощадбанку.

Джерело: https://rutarify.ru/tele2/uslugi/kak-popolnit-schet-balans-tele2-s-bankovskoj-karty.html

Поради, як покласти гроші на Теле2 з банківської карти

Поради, як покласти гроші на Теле2 з банківської карти

Покроковий опис поповнення балансаТЕЛЕ2 через банківську карту. Далі, хотілося б, покроково описати весь цей процес в деталях:

 • 1. Зайти на сторінку офіційного сайту компанії payments.tele2.ru
 • 2. Після переходу необхідно заповнити всю інформацію, яка потрібна для твору платежу. Мінімальна сума платежу - 50 руб.
 • 3. Коли заповнили всі поля, необхідно ретельно все ще раз перевірити і натиснути на кнопку «Поповнити».
 • 4. Наступним кроком йде вказівка ​​реквізитів своєї карти (номер, власник карти, термін дії, CVC2-код) і натиснути «Сплатити».
 • 5. Далі Вам прийде на вказаний номер смс з кодом, вам необхідно його ввести, тим самим підтвердити свої дії.
 • 6. На протязі декількох хвилин гроші надійдуть до вас на рахунок.

Крім цього, Вам так само надана можливість поповнити свій мобільний рахунок за допомогою інтернет-банкінгу та мобільного банкінгу.

Поповнення рахунку Теле 2 через СМС

Так само, одним з інноваційних способів поповнення рахунку через SMS і USSD. До слова, цей спосіб не містить комісії за поповнення! Для того щоб скористатися цією послугою Вам, для початку, необхідно зареєструвати свою банківську карту за адресою card.tele2.ru.

Він хороший тим, що за допомогою SMS або USSD можна поповнити телефон іншій людині: наприклад дитині або людям похилого віку, які не в силі поповнити його самостійно.

Для поповнення собі відправте USSD-запит вигляду * 109 * сума поповнення #. Наприклад: * 109 * 100 # (поповнення на 100 рублів)

Для поповнення іншого рахунку Теле2: * 109 * номер телефону * сума поповнення # Наприклад: * 109 * 9521234444 * 100 # (поповнення на 100 рублів номеру 9521234444)

Для вашої безпеки кожен платіж необхідно підтвердити відправкою SMS на номер 109 з текстом «.xxx», де xxx - це CVV2 код (3 останні цифри на звороті картки). Перед кодом повинна стояти крапка. Надішліть SMS c номером телефону і сумою поповнення на номер 109.

Як бачимо, способів поповнити свій рахунок на телефоні, крім терміналів - стало набагато більше, і до речі, вони кожен день все більше їх витісняють за інтенсивністю використання. Як казав один учений: «Майбутнє за технологіями», тому ми працюємо заради Вашого комфорту і завжди покращуємо свою роботу тільки заради своїх клієнтів!

Джерело: http://tele2-tarif.ru/popolnit-schet-tele2-bankovskoy-kartoy.html

Інструкція, як поповнити рахунок Теле 2 з банківської карти

Сплачуйте послуги Tele2 прямо зі своєї банківської картки, за лічені секунди і без комісії. Для здійснення миттєвого онлайн-платежу необхідна лише ваша банківська карта і пара кліків.

Для поповнення балансу оператора Теле2 можна використовувати всі типи дебетових і кредитних карт VISA, MasterCard (крім MasterCard Electronic), Diners Club International і JCB International, включаючи фірмову кредитну карту Tele2 Card і всі банківські карти емітовані «Сбербанк России».

Якщо у вас вже є досвід оплати покупок в інтернеті за допомогою своєї банківської картки - відразу переходите до онлайн-поповненню для здійснення платежу без реєстрації. Якщо ж ви платите в інтернеті вперше - шукайте інструкцію далі.

Процес поповнення рахунку Tele2 банківською картою вкрай простий і інтуїтивно зрозумілий - щоб миттєво покласти гроші на рахунок, необхідно лише ввести свій номер телефону, суму поповнення і дані з банківської карти.

Для тих, кому дистанційні онлайн-платежі з банківської карти ще в новинку - ми написали спеціальну інструкцію. У ній докладно описаний процес поповнення рахунку Теле2 за допомогою кредитної, дебетової або зарплатної банківської картки будь-якого банку.

Ви зможете оцінити всі переваги поповнення свого балансу через інтернет, за лічені секунди і без необхідності куди-небудь ходити і переплачувати комісію.

Поповнення рахунку

Заплатити за послуги Теле2 з банківської карти ви можете на сайті payments.tele2.ru .

Для абонентів Tele2 доступ до сайту payments.tele2.ru з мобільних телефонів надається безкоштовно. Спожитий трафік не оплачується.

Сервіс дистанційної оплати підтримує роботу з дебетовими або кредитними картами будь-якого російського банку. Для роботи з сервісом можна використовувати будь-який сучасний браузер на персональному комп'ютері або на смартфоні / планшеті під управлінням Android, iOS, Windows Phone, Symbian або в звичайному телефоні з підтримкою виходу в інтернет.

Для отримання доступу до сервісу мобільних платежів наберіть в адресному рядку браузера адресу oplata.tele2.ru або payments.tele2.ru. Зверніть увагу, що з'єднання з сайтом відбувається по захищеному протоколу SSL, що виключає можливість несанкціонованого доступу до даних вашої банківської карти.

Безпечне з'єднання буде встановлено після того як ви введете номер телефону і суму платежу і натиснете кнопку «Оплатити».

Введіть в позначені поля номер абонента Теле2 і суму платежу. Мінімальна сума для поповнення - 50 рублів. Після введення натисніть «Оплатити».

У наступному вікні введіть дані банківської картки за допомогою якої ви оплачуєте рахунок, які необхідні для здійснення платежу. Номер картки, термін її дії та реквізити власника знаходяться на лицьовій стороні картки, тризначний CVV2 / CVC2-код на зворотному, як правило, в одному полі з підписом.

Якщо ваша карта є не іменний (unembossed) - введіть Прізвище та Ім'я англійськими літерами. Наприклад, Ivanov Ivan. Перевірте коректність введених даних і натисніть «Оплатити».

У разі якщо банк не підтримує додаткові технології забезпечення безпеки платежів, реквізити введені вірно і на рахунку карти достатньо коштів - операція буде успішно завершена.

Якщо ж ваш банк підтримує технології MasterCard SecureCode або VISA 3D-Secure, наступним кроком буде перенаправлення на спеціальну сторінку, де необхідно буде ввести одноразовий пароль для продовження операції поповнення рахунку Теле2 банківською картою.

Щоб дізнатися цей пароль, ви повинні мати під рукою мобільний телефон, на який зареєстрована карта (його ви вказали при отриманні картки в банку). SMS-пароль приходить, як правило, протягом декількох секунд. Введіть його в поле «СМС-код» і натисніть «Підтвердити» для завершення операції.

Якщо всі реквізити і одноразовий пароль вірні, а на рахунку карти достатньо коштів для оплати - операція буде завершена і відобразиться інформація про оплату. Збережіть номер квитанції до надходження платежу на рахунок мобільного телефону.

У разі если платіж НЕ пройшов, уважний перевірте всі введені реквізити ще раз. Уточніть у банку баланс картки и дізнайтеся - чи не заблокована вона з якоїсь причини. Деякі типи карт не підтрімують дістанційну оплату покупок через інтернет (найчастіше, це MasterCard Electronic и VISA Electron). Уточніть цю інформацію в службі підтримки вашого банку.

Читайте на нашому сайті і про інших надійних способи оплатити рахунок без комісії і без рекламних СМС після оплати. Клієнти будь-якого банку (включаючи «Сбербанк России») в Москві, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Омську, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі та в інших регіонах також можуть скористатися зручною послугою Автоплатёж для автоматичного поповнення рахунку Tele2 на зазначену суму.

Ви так само можете переводити гроші з Теле2 на Теле2 і на номери МТС, Мегафон і Білайн. Залишилися питання і побажання щодо поповнення рахунку через інтернет? Пишіть на форум оператора Tele2. На всі питання оперативно відповідає офіційний представник компанії.

Джерело: http://tele2life.ru/1/content/view/256/

Інструкція з поповнення рахунку Теле 2 з банківської картки

Товариство з кожним днем ​​все більше розвивається технологічно і особливо це видно по новим можливостям мобільних сервісів. Ще пару років тому ми всі поповнювали свої телефони, купуючи ваучери від оператора.

Такий спосіб здавався досить зручним, але тепер, коли з'явилася можливість скидати гроші на мобільник не виходячи з дому через інтернет без будь-яких комісій, використання ваучерів стало чимось забутим і неактуальним.

Карткою завжди зручно розплачуватися, тому що комісії і відсотки при списуванні коштів мінімальні або взагалі дорівнюють нулю. Ви можете платити за мобільний зв'язок безготівковим розрахунком і не витрачати час на пошук банкомату і терміналу самообслуговування.

Все це - безсумнівні переваги безготівкової плати за послуги зв'язку. Якщо Ви є абонентом Теле2, поповнити рахунок банківською картою Ви зможете декількома способами: по-перше, Ви можете скористатися разовими сервісом, а по-друге, зареєструвати свою карту в системі і зробити платежі регулярними.

Особливості поповнення рахунку з банківської карти

Особливості поповнення рахунку з банківської карти

Для того, щоб зробити таку фінансову операцію, користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт Tele2 за такою адресою: http://payments.tele2.ru/.

Щоб вмить скидати кошти на свій баланс, необхідно прикріпити свою кредитку до номера телефону.

При звичайному разовому здійсненні операції потрібно заповнювати такі поля як номер картки, її дату дії, додатковий код cvv2, свій номер телефону, суму поповнення, а також за допомогою коду, який прийде в смс, підтвердити всі дії.

Прив'язавши карту, поповняшки стануть простими і швидкими: вводите тільки свій номерок і суму.

Реєстрація карти проводиться швидко. Для цього перейдіть за посиланням на веб-сторінку https://card.tele2.ru/my_card/ і вводите всі необхідні дані.

Вам знадобиться така інформація:

 1. № кредитки,
 2. дата її дії,
 3. cvv2-код,
 4. свій № телефону,
 5. вихід в Інтернет.
 6. Після успішної реєстрації своєї картки в системі перед Вами відкриється розширений список можливостей;
 7. Оплата послуг зв'язку через смс відбувається так: в повідомленні вказуємо суму поповнення і відправляємо його за адресою 109;
 8. Покласти фінанси на свій мобільник можна також простим USSD запитом, набравши комбінацію цифр * 109 * сума # дзвінок.
 9. Якщо в смске Ви напишіть цифру 250, то на баланс надійдуть 250 рублів. Так само і з командою, набравши * 109 * 250 #, отримаєте 250 р.

Поповнення балансу Іншого користувача

Зареєструвавши свою кредитку, Ви зможете класти фінанси не тільки собі на телефончик, але і своїм друзям і близьким.

Зробити це можна двома способами:

 1. Надішліть смску на 109 із зазначенням телефону товариша, з яким бажаєте здійснити фінансову підтримку і кількості коштів. Повідомлення буде виглядати так: 9XXXXXXXXX 250.
 2. Введіть ussd команду, де необхідно вказати * 109 * десятизначний номерок абонента * сума #. Кінцевий вид запиту такий: * 109 * 9XXXXXXXXX * 250 #.

Як поповнити через інтернет?

В особистий кабінет можна потрапити через офіційний сайт tele2. Цей сервіс дуже зручний для абонентів, так як дозволяє самостійно вирішувати такі питання:

 • замовляти деталізацію рахунку,
 • здійснювати фінансові операції: поповнювати свою сімку, оплачувати з неї комунальні послуги, скидати гроші друзям, здійснювати абонплату за інтернет і багато іншого,
 • дізнатися свій тариф, ознайомитися з усіма, вибрати новий,
 • дізнатися, які послуги і підписки є на Вашій симкарту, а також керувати ними,
 • вибирати для себе пакети смс, ммс, хвилин, трафіку, замовляти їх,
 • ознайомитися з акціями.

Якщо Ви часто буваєте неподалік від фірмового салону Вашого оператора, то все що з'явилися питання і проблеми можна вирішувати там. Для візиту в центр обслуговування необхідно мати при собі паспорт і в деяких випадках договір або упаковку від сімки. Якщо Вам просто потрібно поповнити баланс - ніякі документи не потрібні.

Разово баланс поповнюється за адресою http://payments.tele2.ru/. Мінімальна сума платежу становить 50 рублів і він можливий з карток таких типів: VISA (VISA Electron необхідно уточнити в банку), MasterCard (але не MasterCard Electronic), Diners Club International, JCB International.

При виборі «Поповнити по sms або ussd» Ви дізнаєтеся, як зареєструвати свою кредитку в системі, щоб швидко поповнювати рахунок просто відправивши смс або запит.

Одноразова плата за моб. зв'язок вимагає введення безлічі даних, що не завжди зручно: 16-значний № банківської картки, її дата дії, cvv2 код, № телефону, кількість коштів, а також код з смс-підтвердження.

Вся ця процедура займає багато часу і приносить незручності. Але якщо Ви побажаєте зробити її коротшою і простий - прив'яжіть свою банківську карту до симке. Для цього перейдіть на сайт https://card.tele2.ru/my_card/.

Автоматичне поповнення рахунку Теле2

Автоматичні оплати послуг мобільного зв'язку зручний для тих, хто не має можливості або не бажає постійно перевіряти рахунок. Вони дозволяють виставити мінімальну кількість грошей на балансі, при якому на нього будуть надходити гроші з прив'язаною карти.

Так виходить, що для оплати послуг Вам навіть не потрібно вчиняти ніяких операцій, досить просто виставити поріг і суму і Ви забудете, що таке поповнювати рахунок.

Автоматичне поповнення по номеру телефону:

 1. Зайдіть на веб-сторінку https://autopay.tele2.ru/.
 2. Натисніть на кнопку вгорі «Новий Автоплатеж».
 3. Введіть в перше поле свій номер мобільного (або телефончик людини, на якого Ви бажаєте оформити опцію).
 4. У пункті «Тип Автооплати» натисніть «по порогу балансу».
 5. Поріг балансу руб. зупиніть свій вибір на 10, 30 або 50 руб.
 6. Заповніть поле «Сума поповнення». Це кількість грошей, яке буде надходити на симкарту при зниженні зазначеного Вами порога (10, 30 або 50р.),
 7. Введіть ліміт поповнення, якщо Ви не маєте наміру витрачати на мобільний зв'язок, наприклад, більш 1000р. в місяць - впишіть туди тисячі.

Автопополненія через Особистий кабінет

У своєму особистому кабінеті Теле2 Вам потрібно знайти пунктик «Автооплата» і вибрати там всі параметри. Але заздалегідь необхідно подбати про прив'язку своєї кредитки до симкарту.

Автоплатеж з банкоской карти

Автоплатеж можна здійснювати тільки з основної банківської карти. Але прив'язати до мобільного можна кілька карт. Потім Ви вибираєте з них основну і з неї вираховуються кошти за автоматичну оплату послуг.

Ви зможете підключити кілька № телефонів для здійснення такого способу плати до однієї кредитці. Щоб додати ще один номер для Автооплати, перейдіть на сторінку https: //autopay.tele2.r u.

Найпопулярніші питання, що стосуються даної опції можна вивчити за адресою https://autopay.tele2.ru/page/about/.

Як відключити Автоплатеж?

Автоплатеж відключається такими способами:

 1. через особистий кабінет на офіційному сайті Tele2,
 2. за адресою autopay.tele2.ru натисніть «Автооплата» - «Мої Автоплатеж» і Х,
 3. відключити свою картку можна за цією ж адресою, тільки вибравши «Мої карти».

Якщо Ви відключаєте основну кредитку, то Вам слід зробити процедуру відключення послуги Автооплати, а потім вже картки.

Джерело: http://howtocalls.ru/tele-2/tele2-popolnit-schet-bankovskoy-kartoy


Читайте також:

Як поповнити рахунок Теле2?
Залишилися питання і побажання щодо поповнення рахунку через інтернет?
Як поповнити через інтернет?
Як відключити Автоплатеж?

Дополнительная информация

rss
Карта