Способи оплати

Довідка про надані послуги

Порядок і форма оплати за послуги «Белтелеком» визначаються договором на відповідну послугу.

При кредитному способі оплати сума за надані послуги виставляється фізичним особам у вигляді загального рахунку за послуги телефонного зв'язку.

За всіма послугами «Белтелеком» можливо проводити оплату у вигляді авансового платежу. При такій системі розрахунків абонент на свій особовий рахунок і (або) розрахунковий рахунок оператора електрозв'язку вносить грошові кошти, які використовуються для оплати послуг електрозв'язку в міру їх споживання. Сума авансових платежів визначається самим абонентом з урахуванням обсягу споживаних послуг електрозв'язку. Поповнювати особовий рахунок можна на будь-яку суму і так часто, як Вам це зручно!

Способи оплати (для фізичних осіб)

Готівкові, пластикові картки, електронні гроші тощо

Поповнити особовий рахунок за послуги byfly ™, ZALA ™, а також пакети послуг абонент може також за допомогою карт експрес-оплати, а також за допомогою послуги «Обіцяний платіж».

Картки експрес-оплати випускаються номіналом 10 руб. і реалізуються в відділеннях зв'язку РУП «Белпочта». У використанні ще знаходяться карти номіналів із зазначенням на них номіналу до деномінації: 20000, 35000, 100000 рублів (дані карти відповідно мають номінал в цінах після деномінації 2 руб., 3,5 руб., 10 руб.). Для поповнення рахунку використовується пін-код, нанесений на карту під захисним шаром. Для поповнення особового рахунку в особистому кабінеті користувача скористайтеся інструкцією по поповненню особового рахунку за допомогою карт експрес-оплати.

Оплатити послуги (ZALA, byfly, пакети послуг) можна або за допомогою «Інформаційного порталу» ZALA в розділі «Платежі» рубриці «Платежі за картками експрес оплати», або поповнити рахунок в особистому кабінеті користувача, вибравши утиліту «Активація карти експрес-оплати».

Для оплати за допомогою «Інформаційного порталу» ZALA необхідно в поле «Логін» ввести номер додатка на послугу, за яким необхідно здійснити поповнення рахунку (логін вказано в бланку-замовлення на послугу) і заповнити поля PIN 1 та PIN 2 даними, зазначеними на карті експрес оплати.
Щоб поповнити свій особовий рахунок за допомогою сервісу «Обіцяний платіж», необхідно увійти в «Кабінет користувача» або додаток «Мій Белтелеком». У кабінеті користувача в закладці «платежі» виберіть утиліту «Реєстрація обіцяного платежу». Увійшовши в утиліту, в поле «Сума» введіть бажану суму обіцяного платежу, що не перевищує 15 BYN. Аналогічно дану операцію можна виконати і через додаток «Мій Белтелеком» - увійшовши в опцію «Платежі» вибравши спосіб оплати «Обіцяний платіж». Протягом трьох календарних днів з моменту замовлення сервісу «обіцяний платіж» необхідно підтвердити його реальної оплатою. Користуватися сервісом «обіцяний платіж» ви можете так часто, як забажаєте, однак замовити новий «обіцяний платіж» можна тільки тоді, коли оплачений попередній.

Важливо! Якщо протягом трьох днів з моменту замовлення сервісу «обіцяний платіж» ви не підтвердите його реальної оплатою, сума «обіцяного платежу» буде списана з вашого особового рахунку.

Дополнительная информация

rss
Карта