Шрифти для word: завантажити і додати красиві шрифти для word 2003, 2007 і 2010

 1. Красиві російські шрифти для скачування
 2. Установка шрифтів для word
 3. Красиві шрифти: використовуємо їх для оформлення тексту документа
 4. висновок
 5. Наші рекомендації
 6. варто почитати

Редактор Microsoft Word надає користувачам широкий набір інструментів для оформлення документів. Стандартні можливості - вибір шрифту і установка його розміру, накреслення, колір і багато іншого. Саме про шрифтах піде мова в даному матеріалі. Ми навчимося працювати з ними, завантажити і встановити нові шрифти для word. Це дозволить нам ще більше розширити можливості візуального оформлення. Обов'язково скачайте нашу колекцію шрифтів - перегорніть сторінку трохи нижче!

Зміст:

 1. Шрифти для скачування
 2. Установка шрифтів для word
 3. Використання шрифтів
 4. висновок
 5. Наші рекомендації
 6. варто почитати

Красиві російські шрифти для скачування

Для вас ми приготували набір з 250-і російських (кириличних) шрифтів, які можна використовувати в програмі Word. Ви обов'язково знайдете підходящий. Завантажити його можна за посиланням нижче (див. як завантажувати файли з Інтернет ).

250 шрифтів:

У мережі досить ресурсів, які пропонують вашій увазі всілякі шрифти, на будь-який смак. Ви самостійно можете пошукати їх. Ми в свою чергу хочемо порекомендувати вам наступні сайти, на яких ми підбирали шрифти для скачування.

fonts.by

- зручний перегляд, великий вибір. Всі шрифти розділені на категорії, завдяки чому, знайти потрібний не складе великих труднощів.

fontov.net

- величезний вибір, в тому числі рідкісні варіанти.

Зверніть увагу - якщо ви скачайте російські шрифти (кириличні), то працювати вони будуть тільки з російською розкладкою (див. як змінити розкладку клавіатури ). Точно також з латинськими. Деякі шрифти універсальні - потрібно дивитися кожен окремо.

Установка шрифтів для word

Тут відразу потрібно відзначити одну особливість, яка сильно полегшує роботу. Якщо ви використовуйте операційну систему windows, то все нові шрифти встановлюються безпосередньо на неї, а не окремо для кожної програми. Таким чином, встановивши один раз, вони стануть доступні для використання у всіх програмах, де це можливо.

Зверніть увагу . Ви просили розповісти, як перевести pdf в word , Стаття вже опублікована.

Для початку, потрібний шрифт слід завантажити з нашого сайту, або знайти в інтернеті. Якщо вам попадеться архів, його слід розпакувати в будь-яке місце на жорсткому диску. Вам повинні бути доступні шрифти з розширенням .ttf, .otf і ін.

У нашому прикладі, ми будемо використовувати красиві шрифти для word, які ви могли завантажити за посиланням на початку статті.

У нашому прикладі, ми будемо використовувати красиві шрифти для word, які ви могли завантажити за посиланням на початку статті

Всі шрифти зберігаються в папці C: / windows / fonts - буква диска відповідають тій, в яку встановлена ​​операційна система.

Найпростіший спосіб встановити шрифт, це просто скопіювати його в цю папку. Спробуйте, він відразу стане доступний в Microsoft Word.

Наступний спосіб універсальний для всіх версій Windows. Натискаємо "Пуск", потім "Панель управління" і "Шрифти".

Натискаємо Пуск, потім Панель управління і Шрифти

Натисніть в рядку меню кнопку "Файл", потім "Встановити шрифт". Виберіть потрібний і завершите операція натисканням "Ок".

Якщо меню не відображається, натисніть кнопку "Alt"

Зверніть увагу . Формули в word можна набирати будь-яким шрифтом. Вони дозволять вам додати будь-який математичний вираз. Це зручно, коли ви створюєте реферат або дипломну роботу.

Красиві шрифти: використовуємо їх для оформлення тексту документа

Ми розглянемо процес на прикладі Word 2010. Для всіх інших версій (2007, 2003 і тд.) Процес аналогічний.

Запускайте редактор. Тепер в стрічці "Головна", в блоці "Шрифт", виберіть потрібний із меню, що випадає.

Тепер в стрічці Головна, в блоці Шрифт, виберіть потрібний із меню, що випадає

Тепер обраний шрифт активний, і він буде застосований до набраному з клавіатури тексту.

Стаття в тему: перемикання розкладки клавіатури . З неї ви дізнаєтеся, як швидко перемикати мову введення. Це стане в нагоді вам, якщо в тексті вашого документа багато фраз англійською і російською мовою.

Той же самий результат буде досягнутий, якщо виділити вже наявний текст, і вибрати бажаний шрифт зі списку.

Покрокова відео інструкція.

висновок

У мережі багато всіляких шрифтів на будь-який смак. З ними ви зробіть свій документ унікальним. В незалежності від того, з якого джерела ви скачаєте шрифт, наша інструкцію допоможе вам встановити його.

Наші рекомендації

Інструкція для користувачів - виноски в Word . У нижній частині документа, ви можете дати будь-пояснення. Оформіть його у вигляді виноски.

Створення змісту в Word дозволяє реалізувати навігацію по документу. Це зробить його більш зручним для перегляду і читання.

З нами ви дізнаєтеся, як зробити лист з альбомної орієнтацією .

варто почитати

Навіщо шукати інформацію на інших сайтах, якщо все зібрано у нас?