Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті? :: Shopolog.ru

  1. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті? Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих...
  2. 3 правила ефективного маркетингу
  3. Який сайт створити?
  4. Де швидко зробити сайт?
  5. Кому і як продавати?
  6. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  7. Вибираємо товар або послугу
  8. 3 правила ефективного маркетингу
  9. Який сайт створити?
  10. Де швидко зробити сайт?
  11. Кому і як продавати?
  12. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  13. Вибираємо товар або послугу
  14. 3 правила ефективного маркетингу
  15. Який сайт створити?
  16. Де швидко зробити сайт?
  17. Кому і як продавати?
  18. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  19. Вибираємо товар або послугу
  20. 3 правила ефективного маркетингу
  21. Який сайт створити?
  22. Де швидко зробити сайт?
  23. Кому і як продавати?
  24. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  25. Вибираємо товар або послугу
  26. 3 правила ефективного маркетингу
  27. Який сайт створити?
  28. Де швидко зробити сайт?
  29. Кому і як продавати?
  30. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  31. Вибираємо товар або послугу
  32. 3 правила ефективного маркетингу
  33. Який сайт створити?
  34. Де швидко зробити сайт?
  35. Кому і як продавати?
  36. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  37. Вибираємо товар або послугу
  38. 3 правила ефективного маркетингу
  39. Який сайт створити?
  40. Де швидко зробити сайт?
  41. Кому і як продавати?
  42. Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?
  43. Вибираємо товар або послугу
  44. 3 правила ефективного маркетингу
  45. Який сайт створити?
  46. Де швидко зробити сайт?
  47. Кому і як продавати?

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Стартуємо! Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Онлайн-бізнес сьогодні є одним з найбільш привабливих видів діяльності, що приносять хороший дохід. Але з чого почати тому, хто не знає, де швидко почати продавати свої товари або послуги? Ця стаття розповість вам, як знайти клієнтів, використовуючи безкоштовні і умовно безкоштовні інструменти. Для початку давайте згадаємо, як зайняти правильну нішу.

Вибираємо товар або послугу

У вас повинно бути мінімум конкурентів. Намагайтеся знаходити порожні ніші, на які планується серйозний попит. При цьому на товар потрібно добре заробляти, а значить націнка в 5% - це несерйозно. Зверніть увагу на те, що багато товарів з часом застарівають, що теж не на користь.

Не варто зупиняти свій вибір на товарі, який вивчений споживачем уздовж і поперек. Те ж стосується і послуги - вона повинна бути унікальною, мати неповторні переваги. Це відрізняє вас від конкурентів. І якщо увійти на ринок коштує всього лише 10 тис. Руб., Отже конкурентів у вас буде дуже багато, т. К. Дуже багато бажаючих отримати бізнес на раз-два.

Звичайно ж, товар повинен бути досить компактним і зручним в доставці. На старті бізнесу у вас не буде можливості постійно наймати транспорт. Можливо, доведеться возити замовлення самостійно. Так що ніяких роялів!

Після вибору товару варто вирішити, як ви будете керувати продажами, що приходять до вас через інтернет.

Інфраструктура бізнесу з мінімальними вкладеннями

Бухгалтерія. Не обов'язково наймати бухгалтера. Ваш бізнес живе в Інтернеті, тут же можна організувати бухгалтерію. Наприклад, інтернет-сервіс «МоеДело»: ціна точно не порівнянна з зарплатою средненького бухгалтера.

Логістика. Доставка - один з основних показників гарної роботи. Економте і користуйтеся тим, що вже бездоганно працює. Наприклад, «MultiShip» - єдина система служб доставки, де ви можете відстежувати стан кожного замовлення.

Телефонія. Ще один пункт, де не потрібно переплачувати. Існує маса компаній, які нададуть свої послуги буквально за копійки. Наприклад, «Манго» - віртуальна АТС, автовідповідач і т. Д. Або купіть сім-карту «Мегафона» і виберіть послугу, яка надає номер з кодом 499 за 200 руб. у місяць. Телефонія забезпечена!

Софт. Успішний бізнес з часом розвивається, з'являються нові співробітники. Частина обов'язків делегується, але все це повинно бути в одному місці, особливо, якщо кожен учасник команди знаходиться в своєму місті. Використовуйте Google Docs, де можна креслити таблиці, складати діаграми, набирати тексти, планувати завдання, а також працювати групою одночасно.

Тепер саме час подумати про те, хто займеться організацією ваших каналів продажів.

3 правила ефективного маркетингу

1. Самостійно. Нікому не передоручати свій бізнес! Зробіть все для того, щоб забезпечити маркетинг особисто. До такого завдання максимально відповідально підійдете тільки ви, це ключова компетенція. Тільки безпосередньому власникові бізнесу дійсно важливо, як працює його справу і як швидко розвивається.

2. Делегування. Немає часу самостійно займатися інтернет-маркетингом? Треба шукати людину. Він повинен виконувати всі так, як робили б особисто ви. У такої людини повинна бути відмінна мотивація. І нею будуть саме гроші. Крім ставки повинен бути також відсоток від замовлень, отриманих завдяки його зусиллям. Це надзвичайно витратно для початківця бізнесу, але, якщо іншого виходу немає, платите.

3. Занурення. Віддавайте максимум часу для вивчення тонкощів інтернет-маркетингу. Вникайте в процесі, вивчайте механізми, пізнавайте технології. Цей багаж знань дозволить зробити ваш онлайн-бізнес прибутковим. У відкритому доступі для самоосвіти є вся потрібна інформація.

Семінари і вебінари: cybermarketing.ru, netology.ru, bewebby.ru.

Онлайн-телебачення: seopult.tv.

Тематичні розсилки: setup.ru/subscribe, seopult.ru/subscribe.html.

Коли ви визначилися з тимчасовими і людськими ресурсами, прийшов час організувати майданчик для збуту. Однією з них, безумовно, є сайт.

Який сайт створити?

Одностранічнік. Потрібен для швидкого продажу. Підходить, якщо ви зайнялися ИнфоБизнес, тобто продаєте свої знання і за певну плату, діліться накопиченим досвідом. Також вигідний для тих, хто продає тільки один товар. Якщо ви продаєте тільки «говорить хом'яка» або туристичні путівки по одному напрямку, вам досить одностранічнік.

Повноцінний сайт. Якщо ви пропонуєте широкий асортимент, краще вибрати багатосторінковий ресурс. Для сотні найменувань побутової техніки або одягу потрібно зручний каталог інтернет-магазину.

Де швидко зробити сайт?

Веб-студії. Замовлення сайту - це очікування в кілька місяців. Як правило, ваша думка ніхто не враховує, т. К. Тут «краще знають». Ціна - не менше 2 $ тис. Для швидкого старту з мінімальним бюджетом - не варіант.

Студії, фрілансери, «коробки». Ситуація схожа з замовленням у веб-студії. Крім того, виконавець може взяти передоплату і прірву. Це тривале обговорення, складання ТЗ, а потім очікування перших результатів. Терміни в цьому випадку складуть 1-2 місяці, а ціна - від 500 $. Причому, якщо результат вам не сподобається, ви ж і залишитеся винні.

Конструктори сайтів. Для швидкого старту - ідеальний варіант. Готовий ресурс має необхідний функціонал для ведення онлайн-бізнесу. Потрібна всього пара годин. наприклад, setup.ru (Сайт будь-якої складності, інтернет-магазин або сайт-візитка). Терміни 1-2 дня, а вартість - всього 5 $ в місяць. Ви повністю контролюєте процес і отримуєте очікуваний результат.

Ваш веб-ресурс готовий. Не варто чекати, поки клієнти самі знайдуть його у всьому різноманітті сайтів ваших конкурентів. Починаємо розповідати про свої товари і послуги всюди, де ходять ваші потенційні клієнти.

Кому і як продавати?

У питанні швидкого старту гарні всі доступні методи. Всі вони по-різному оплачуються: якісь безкоштовні, інші мають свою ціну, але дають хороший результат. Розглянемо наявні варіанти.

1. Дошки оголошень. Не бути дріб'язковими і користуйтеся виключно багатомільйонними ресурсами. Такими як avito.ru. Не забувайте просувати свої оголошення, щоб вони завжди були на виду. Продумайте переваги свого продукту і сміливо використовуйте їх, щоб виділитися з маси. Подивіться, які оголошення вже є, щоб не повторюватися. Можна писати оголошення самостійно або залучити сервіси автоматичної публікації з послугою написання - jcat.ru, boardnet.biz, slimboard.ru.

Як писати оголошення? Виділяйтеся з натовпу і завжди працюйте з "болем" клієнта. Пам'ятайте, у нього немає бажання купити абонемент або ходити на виснажливі тренування - він хоче скинути 5-10 кг.

2. Нішеві агрегатори. Сайти, які збирають різну інформацію на одну тему. Відмінний спосіб за невелику плату або відсоток від угоди розмістити рекламу на майданчику з десятками тисяч відвідувачів. Шукайте агрегатор за своєю тематикою і публікуйте свою пропозицію. Тут теж варто звернути увагу виключно на великі майданчики. Приклади: Приклади: cian.ru, Яндекс.Таксі, Яндекс.Маркет, wikimart.ru, auto.ru, delivery-club.ru.

3. Лідогенератори. Тематичні сайти, де є можливість замовити ваші послуги або купити ваш товар. Шукайте ресурси, де зібрані пропозиції вашої сфери, і публікуйте там інформацію про себе. Тут є відгуки про кожну компанію, що дозволяє завоювати репутацію і продемонструвати її відвідувачам. Тут немає зайвої інформації і присутні основні гравці ринку. Приклади: sravni.ru, sravnisam.ru, vashrepetitor.ru.

4. Контекстна реклама. Обов'язкова, т. К. Результат майже миттєвий. Основний плюс в тому, що її бачить людина, вже зацікавлений у вашому товарі. В процесі пошуку він бачить ваше оголошення, клацає на нього, робить замовлення або здійснює покупку. Рекомендуємо отримати хоча б мінімальні знання про механізм роботи контекстної реклами. Це дозволить вам самостійно займатися нею.

5. Купони. Співпраця з сайтами купонів - це активні продажі. За невелику знижку або безкоштовну доставку ви отримуєте потік нових клієнтів. Вивчіть досвід тих, хто вже брав участь. Зв'яжіться з ними і дізнайтеся, як пройшла акція. Обов'язково треба з'ясувати, які пропозиції затребувані найбільше. Прочитайте умови договору, який вам пропонують, залучіть юриста і викресліть пункти, які вас не влаштовують. Багато купання сайти готові міняти умови співпраці. Намагайтеся робити з отриманих клієнтів постійних замовників. Краще використовувати великі майданчики. Приклади купонних сервісів: Biglion, Groupon, Vigoda, BigBuzzy.

6. CPA . Інтернет-реклама, де ви платите тільки за результат, тобто за покупку, відвідування сторінки, заповнення заявки або перегляд конкретного ролика. Це цілком раціонально і виправдовує себе, т. К. Бюджет не фіксований незалежно від результатів. Ви чітко бачите підсумок і платите за нього. Все досить просто і зрозуміло. Приклади мереж: Admitad, CityAds, Myragon, MixMarket.

Коли у вас є сайт або інтернет-магазин, він повинен продавати. Як бачите, в інтернет-маркетингу є безліч безкоштовних або дешевих способів збільшити продажі і знайти нових клієнтів. Каналів продажів не буває багато - використовуйте кожен, і тоді прибуток не змусить себе чекати.

Як швидко почати продавати в Інтернеті?
Де швидко зробити сайт?
Кому і як продавати?
Як швидко почати продавати в Інтернеті?
Де швидко зробити сайт?
Кому і як продавати?
Як швидко почати продавати в Інтернеті?
Де швидко зробити сайт?
Кому і як продавати?
Як швидко почати продавати в Інтернеті?

Дополнительная информация

rss
Карта