Стічні фотографії безкоштовно - огляд сайтів

  1. Pexels (www.pexels.com)
  2. Moveast (moveast.me)
  3. Unsplash (unsplash.com)
  4. Free Nature Stock (freenaturestock.com)
  5. Negative Space (negativespace.co)
  6. StockSnap (stocksnap.io)

В попередній статті ми розглянули частину сайтів, де можна скачати стокові фотографії безкоштовно, сьогодні продовжимо наш огляд. Кількість ресурсів, на яких фотографи пропонують свої зображення для безкоштовного комерційного використання, зростає з кожним днем, а тому знайти графічні матеріали високої якості для своїх проектів зараз не проблема.

попередній статті

Цей банк фотографій високої роздільної здатності безкоштовно дозволяє завантажувати якісні зображення їжі. Використовувати можна в своїх статтях на блогах, кулінарних сайтах, при створенні шаблонів, фонів, додатків. Сьогодні на цьому фотостоці вже налічується понад 8 тисяч фото. Щоб отримувати нові зображення відразу після їх додавання на сайт, достатньо підписатися на розсилку.

Pexels (www.pexels.com)

com)

Базу сайту складають вручну відібрані фотографії високої якості, які або надіслані користувачами, або взяті з інших джерел в інтернеті. Всі зображення можна використовувати при роботі над комерційними проектами, причому ні дозвіл, ні вказівка ​​авторства для цього не потрібно.

Сьогодні в колекції фотобанку вже налічується більше 6 тисяч фото. Щодня додається близько півсотні нових. Під кожною фотографією ви знайдете всю основну інформацію про зображення і палітру використовуваних кольорів. З категорії «HD Wallpapers» можна скачати безкоштовно фотографії високої роздільної здатності для робочого столу.

Moveast (moveast.me)

me)

Фотоблог португальського хлопця на ім'я João Pacheco, який в один прекрасний момент вирішив ділитися зі світом своїми фотографіями, зробленими як в Португалії, так і привезеними з різних подорожей, абсолютно безкоштовно. А тому всі вподобані фото можна завантажувати і використовувати для будь-яких цілей: і особистих, і комерційних. Зображення забезпечені тегами, а також вказано місце, де зроблений знімок або яка подія на ньому зображено.

Unsplash (unsplash.com)

com)

На цьому сайті можна скачати безкоштовно фотографії природи високої якості, а також безліч інших тематичних зображень. Фото зручно розсортовані по колекціях. Деякі з них названі досить прагматично - collection # 100, 120 і т.д. Інші дуже поетично - «Mountain Majesty» (Велич гір), «Free Spirit» (Вільний дух) і подібні. Кожні десять днів на сайт додається 10 нових фото.

Використовувати в своїх роботах фото можна абсолютно вільно - запитувати дозвіл, ставити посилання на сайт або автора не обов'язково. Однак якщо зробите це - великий плюс в карму гарантований 🙂

Існує навіть сайт, де можна подивитися готові роботи, створені з використанням графічних матеріалів сайту - madewith.unsplash.com. Для зручності всі вони розділені за категоріями: веб-сайти, статті, додатки і т.д.

Free Nature Stock (freenaturestock.com)

com)

Безкоштовні фотографії для сайту або інших своїх проектів можна знайти і на Free Nature Stock. Як випливає з назви, сайт спеціалізується на чудових пейзажах і поповнюється новими фото щодня. Власник ресурсу Adrian Pelletier прямо пише, що з викладеними фотографіями можна робити, що завгодно, не питаючи дозволу на ту чи іншу дію.

Negative Space (negativespace.co)

co)

Ще один сайт, який пропонує хоч і невелику, але непогану підбірку фото для безкоштовного використання в своїх проектах. Сайт молодий і активно розвивається, поповнюючи колекцію щотижня. Зображення можна завантажувати в Jpg, а деякі ще й в Raw форматі. Всі вони розсортовані по категоріям і колірній гамі. Вказувати авторство використовуваних фото не потрібно.

StockSnap (stocksnap.io)

io)

StockSnap - це банк безкоштовних фотографій відмінної якості, створений розробниками графічної програми Snappa. Всі представлені тут зображення йдуть під ліцензією Creative Commons CC0, а це значить, що викачані з сайту фото спокійно можна використовувати не тільки в особистих, а й комерційних цілях.

Фотографії вручну відібрані з різних джерел інтернету, а також особисто надані фотографами. Відсортувати їх можна за датою, за кількістю завантажень, лайків або переглядів.

Save