Стільниковий оператор «Білайн» запустив тариф «Поговоримо» з безлімітними дзвінками по всій Росії

Сьогоднішній день став вкрай насиченими на різні події, принаймні за останній місяць. Саме 14 червня в Росії підняли пенсійний вік, збільшили ставку податку ПДВ , озвучили терміни початку продажів спортивного браслета Xiaomi Mi Band 3 в Росії, а «Мегафона» навіть встиг оголосити про скасування роумінгу на території країни. Лічені хвилини тому стільниковий оператор «Білайн» запустив новий тарифний план, який носить назву «Поговоримо», а пропонує він безлімітні дзвінки по всій країні.

Тепер всі жителі Росії можуть підключити собі тариф «Поговоримо», платити за який потрібно всього 200 рублів, але не на місяць, а в тиждень. Грошові засобів списуються з інтервалом в 7 днів з моменту підключення тарифу, або ж покупки SIM-карти з ним. У тарифний план входять 5 ГБ мобільного інтернету в місяць, а також безлімітні дзвінки на номери «Білайн» і на номери інших операторів стільникового та фіксованого зв'язку всієї Росії при знаходженні в домашній мережі та в поїздках по країні.

Крім того, всі абоненти, які будуть його використовувати, можуть розраховувати на єдину ціну на всі SMS - 2 рубля за штуку. Відзначається, що при купівлі SIM-карти з даними тарифним планом абонент може розраховувати на гарний номер в подарунок, тобто безкоштовно. Головна особливість тарифу «Поговоримо» в тому, якщо хтось не зрозумів, в безлімітних дзвінках на номери всіх операторів по всій Росії. Для людей, які роблять багато голосових викликів, більше 30 годин на місяць, це може бути вкрай вигідно і актуально.

Провести підключення даного тарифного плану, в силу якихось загадкових обставин, можна тільки в салонах зв'язку «Білайн» по всій Росії, тобто активувати «Поговоримо» через особистий кабінет абонента, або в рамках програми для мобільних пристроїв, неможливо. Більш того, SIM-карту з ним не можна навіть замовити з доставкою додому або в офіс. У майбутньому, швидше за все, подібні обмеження будуть зняті, проте чекати сенсу немає, тому як у компанії багатотисячна мережа роздрібних точок, розкиданих по російській території, які зазвичай знаходяться в крокової доступності.

Раніше вдалося з'ясувати, що стільниковий оператор «Білайн» зобов'язав всіх абонентів платити гроші без причини.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.