Стільниковий оператор «Мегафон» запустив нові інтернет-опції і безлімітний мобільний інтернет

після оновлення лінійки тарифів «Включайся», в якій тепер основний акцент зроблено на мобільний інтернет, стільниковий оператор «Мегафон» оголосив про запуск на території Росії нових інтернет-опцій і безлімітного мобільного інтернету. Йдеться про пакети інтернет-трафіку для певних завдань. Нові умови обслуговування вже доступні всім старим і новим абонентам, які стануть клієнтами цієї телекомунікаційної компанії.

Стільниковий оператор «Мегафон» запустив нові інтернет-опції для трьох класів пристроїв - смартфонів, планшетів і модемів (роутерів). Вже зараз їх можуть почати використовувати всі бажаючі. Наприклад, за 550 рублів на місяць можна підключити пакет «Інтернет М» для планшетного комп'ютера, який включає в себе 12 ГБ мобільного інтернету на будь-які потреби, а також абсолютно безлімітний мобільний інтернет для YouTube, соціальних мереж «ВКонтакте», «Однокласники», Facebook і Instagram, для музичних сервісів (BOOM, «Яндекс.Музика», Zvooq, «ВКонтакте Музика», а також для ряду хмарних сховищ - iCloud, «Облік Mail.ru», «Яндекс.Діск» і Dropbox.

Крім того, в цей тарифний план за 550 рублів на місяць входять 720 годин навігації в рамках сервісів «Яндекс.Навігатор», «Яндекс.Транспорт», «Яндекс.Карти», «Карти Google», Apple Maps і «2ГІС». Чим дорожче тарифний план, тим більше різних бонусів і привілеїв надає стільниковий оператор «Мегафон». Інтернет-опції «Інтернет M», «Інтернет L» і «Інтернет XL» працюють на всій території Росії без будь-яких доплат, тобто у них зовсім немає роумінгу.

Якщо підключити послугу «Інтернет XL» для смартфонів, планшетів або ж модемів (роутерів), то протягом нічного часу буде діяти абсолютно безлімітний мобільний інтернет на всі сервіси. Нові послуги доступні для підключення всім абонентам стільникового оператора «Мегафон» і всім іншим росіянам, які хочуть почати користуватися його послугами, з 14 березня 2018 року, тобто з сьогоднішнього дня.

Раніше AKKet.com писав про те, що стільниковий оператор «Мегафон» зробив дуже щедрий подарунок всім тим абонентам, які перейдуть на його нові тарифні плани з лінійки «Включайся».

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.