Стільниковий оператор «МТС» запустив чесний безлімітний інтернет по всій Росії

На самому початку 2017 року на всіх росіян позбавили можливості купити собі тарифний план з безлімітним мобільним інтернетом, який можна було використовувати для будь-яких цілей і завдань, окрім роздачі на інші гаджети, тому як в такому випадку швидкість знижувалася до 64 кбіт / с. Втім, стільниковий оператор «МТС» вирішив знову запустити чесний безлімітний інтернет для мобільних пристроїв, причому працює він на території всієї Росії.

Не так давно всім жителям Росії став доступний безлімітний мобільний інтернет, у якого немає обмежень по трафіку і списку сервісів, на які він поширюється. Він діє на всі без винятків. Це означає, що з його допомогою можна дивитися відео на YouTube, користуватися веб-сайтами, слухати музику в онлайн-режимі, спілкуватися по відеозв'язку, оновлювати додатки, а також робити багато інших речей, аж до завантаження торрентів (при використанні VPN).

Найприємніше те, що безліміт за частиною мобільного інтернету коштує не дуже багато - всього 750 рублів на місяць. За таку суму грошей абоненту «МТС» не доведеться думати про те, в якому регіоні такі умови працюють, а в якому - ні. Опція діє по всій Росії без всяких «але» і «якщо», про це йдеться на сайті стільникового оператора. Мінус даної пропозиції в тому, що підключити подібну опцію можна лише на тарифний план «Коннект 4», а SIM-карту з ним можна отримати лише при покупці фірмового модему або роутера.

Також слід враховувати, що хоч «МТС» і не накладає ніяких обмежень на зону дії своєї послуги, а також на обсяг інтернет-трафіку, але зате є обмеження по максимальній швидкості - 4 Мбіт / с. Такий пропускної здатності цілком достатньо для комфортного відвідування будь-яких веб-сайтів, а також виконання багатьох інших завдань, аж до прослуховування музики в онлайн-режимі.

Найкраще використовувати новий безлімітний інтернет в портативному Wi-Fi роутер, тому як в такому випадку забезпечити необмеженим трафіком можна всі свої смартфони, планшети і комп'ютери в будь-якому місці. Необмежений інтернет-трафіку надається в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а підключити собі послугу «Інтернет 4 Мбіт / с» можуть всі повнолітні громадяни РФ, тобто особи, які досягли 18-річного віку.

Раніше стало відомо про те, що своїм співробітникам стільниковий оператор «МТС» дарує заохочує «сором» , А в якості щедрого подарунка підносить пофарбовану в кілька кольорів какашку.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.