Студія графічного дизайну

  1. Створення фірмового стилю
  2. Розробка логотипу
  3. Розробка поліграфії
  4. Замовити послуги графічного дизайну
  5. Вартість і ціни

Послуги графічного дизайну від дизайнерів нашої студії - це професійно виконані роботи, за допомогою яких можна звернути увагу потенційних споживачів на компанію і спектр надаваних її послуг або товарів, що продаються. Також, вони візуально відобразять у кольорах і образах напрямок і ідеї Вашої фірми. Тобто це те, що містить в собі інформацію і допомагає доносити все це до Ваших клієнтів. Під послугами графічного дизайну маються на увазі певні види робіт, деякі з яких будуть розглянуті нижче.

Під послугами графічного дизайну маються на увазі певні види робіт, деякі з яких будуть розглянуті нижче

Створення фірмового стилю

Однією з численних і однією з затребуваних видів нашої діяльності є розробка фірмового стилю компанії. Фірмовий (корпоративний) стиль - це композиція з різних графічних елементів, шрифтів, кольорів і відтінків. Дана композиція підкреслює індивідуальність компанії та відображає її характер. Елементами фірмового стилю є візитки, папки, блокноти, конверти, торгова марка, логотип. Створення кожного з елементів вимагає окремого підходу і уваги до дрібниць.

Замовте послуги графічного дизайну прямо зараз!

Розробка логотипу

До питання створення логотипу слід ставитися серйозно, адже логотип - це свого роду обличчя Вашої фірми. Саме логотип може допомогти виділитися серед конкурентів. Тому краще всього довірити цю справу професійним дизайнерам. Звичайно, можна подумати, що створити його не так вже й важко, проте для того, щоб він був дійсно ефективним, необхідно володіти певними знаннями, потрібно мати певні навички і досвід, а також вміти добре поєднувати кольори і аналізувати інформацію.

Розробка поліграфії

Під послугами графічного дизайну також мається на увазі розробка поліграфії: візитних карток, буклетів, конвертів, листівок, плакатів і флаєрів. Для того, щоб створити макети потрібні певні знання, як і в випадку з створенням логотипу. Справа в тому, що перед тим, як приступити до їх розробки, необхідно зібрати необхідну інформацію і матеріали, вивчити діяльність компанії або клієнта, який ці роботи замовив, і вже після цього приступати безпосередньо до роботи.

Замовити послуги графічного дизайну

Замовити послуги створення дизайну можна в нашій компанії. Наші фахівці використовують всі свої знання і досвід, для того, щоб домогтися гідного результату. Ми готові розробити для Вас корпоративний стиль, придумати логотип, створити макет багатосторінкового каталогу або простий візитки - і все це неодмінно з урахуванням Вашого бюджету та індивідуальних побажань Завдяки чітко виробленим планом дій і пунктуальності наших співробітників Ви точно будете знати, коли саме Ваше замовлення буде виконано .

Вартість і ціни

Вартість послуг графічного дизайну визначається складністю роботи. Перед тим як приймати замовлення, ми обговорюємо всі деталі з замовником і пропонуємо йому найбільш прийнятні для нього варіанти. Обсяг робіт також впливає на вартість. Погодьтеся, що на створення багатосторінкового каталогу потрібно куди більше сил і часу, ніж на створення листівки. На сайті є каталог робіт, з якими Ви можете ознайомитися і підібрати собі щось підходяще. Для уточнення ціни певного виду робіт Ви можете зателефонувати за наявним на сайті телефону або під'їхати безпосередньо в офіс.

Відкрити вимоги до наданих макетів

Завантажити вимоги до наданих макетів