Створення сайтів: створення блогу на сайті

Створення блогу компанії, що розміщується як на окремому хостингу, так і прямо на основному сайті компанії, - помітна тенденція останніх років Створення блогу компанії, що розміщується як на окремому хостингу, так і прямо на основному сайті компанії, - помітна тенденція останніх років. Все частіше різні компанії публікують на своєму сайті не тільки комерційну інформацію на кшталт прайс-листів та акційних пропозицій, але і замітки з повсякденного життя компанії, тематичні огляди і т.п. Чи потрібен компанії власний блог?

Створення сайтів і створення блогів - це практично тотожні поняття. Блог - це такий же тип сайту, як і всі інші: сайт-візитка, промо-сайт, інтернет-портал ... А значить, він також може виконувати ряд корисних для компанії завдань: залучати відвідувачів, збільшувати конверсію відвідувачів в покупців або клієнтів , просувати компанію, її послуги або товари в інтернеті.

Створення блогу на окремій платформі з точки зору просування сайту та його SEO-оптимізації дає сайту компанії кілька важливих переваг:

  • збільшує кількість «зовнішніх» посилань на сайт, що позитивно позначається на позиціях сайту, що просувається в пошукових системах;
  • позитивно впливає на авторитетність компанії, формуючи враження про компанію, як про експерта в своїй галузі;
  • формує аудиторію постійних відвідувачів, які в майбутньому можуть стати клієнтами або партнерами компанії;
  • сприяє налагодженню зворотного зв'язку між відвідувачами і адміністрацією сайту.

Створення блогу як частини основного сайту компанії, в свою чергу, також робить позитивний вплив на ефективність сайту, на ставлення до сайту його відвідувачів. Матеріали блогу на сайті збільшують кількість унікального корисного контенту - це надає хороший вплив на індексацію сайту пошуковими системами.

Створення блогу для компанії або, іншими словами, корпоративного блогу, як правило, здійснюється на окремому платному хостингу зі створенням власного доменного імені (blog_name.com). Блог також може бути створений у вигляді поддомена на сайті компанії (blog_name.site_name.com). Можливо і створення блогу у вигляді окремого розділу на сайті компанії, без створення окремого доменного імені.

Створення блогу безпосередньо на сайті компанії є створення статей, оглядів, заміток, які в хронологічному порядку розташуються на сторінках блогу. Оновлення блогу на сайті необхідно проводити регулярно, щоб інформація в блозі завжди була свіжою та актуальною.

Новини компанії слід публікувати в блозі лише за умови, що це може бути цікавим для відвідувачів сайту як потенційних клієнтів компанії: «виносити сміття з хати» не потрібно.

Огляди та дослідження, аналітичні дані можуть виявитися корисними для відвідувачів, якщо вони допоможуть визначитися з вибором товару, послуги, дадуть підстави для роздумів. Тому наосліп копіювати матеріали з популярних ресурсів в корпоративний блог компанії вкрай небажано - це може зіпсувати репутацію компанії.

Створення блогу на сайті компанії має на увазі активну участь відвідувачів в житті сайту. На блозі відвідувачам доступні інструменти коментування, оцінювання матеріалів, RSS-підписка і т.д.

Створення блогу на окремому хостингу або на сайті компанії вимагає, як і створення сайту будь-якого іншого типу, грамотної розкрутки і просування. Розкрутка блогу, що знаходиться на сайті компанії, включена в загальні заходи з розкручування і просування всього сайту. розкрутка блогу на окремому хостингу повинна виконуватися паралельно з розкручуванням основного сайту.

Створення блогу компанії, як окремого, так і входить до складу основного сайту, пропонує Вам веб студія WebStudio2U - професійна команда веб-дизайнерів, веб-програмістів, SEO-оптимізаторів, копірайтерів. Наші фахівці ретельно вивчать потреби і цілі створення блогу, сформують завдання для ефективної роботи блогу, розроблять унікальний привабливий веб дизайн для блогу на сайті або для окремого блогу компанії, наповнять блог унікальним тематичним контентом.

Створення сайтів і повний комплекс послуг в сфері веб-дизайну - це спеціалізація веб-студії WebStudio2U. З нами створення сайтів - це просто і доступно! Замовити створення сайту, а також створення блогу Ви можете прямо зараз!

Теги:
створення сайтів, створення сайту, створення блогів, створення блогу, корпоративний блог, створення корпоративного блогу, блог компанії, блогу компанії, блог на сайті компанії, блог на сайті

Чи потрібен компанії власний блог?

Дополнительная информация

rss
Карта