Створення сайтів: створення блогу на сайті

Створення блогу компанії, що розміщується як на окремому хостингу, так і прямо на основному сайті компанії, - помітна тенденція останніх років Створення блогу компанії, що розміщується як на окремому хостингу, так і прямо на основному сайті компанії, - помітна тенденція останніх років. Все частіше різні компанії публікують на своєму сайті не тільки комерційну інформацію на кшталт прайс-листів та акційних пропозицій, але і замітки з повсякденного життя компанії, тематичні огляди і т.п. Чи потрібен компанії власний блог?

Створення сайтів і створення блогів - це практично тотожні поняття. Блог - це такий же тип сайту, як і всі інші: сайт-візитка, промо-сайт, інтернет-портал ... А значить, він також може виконувати ряд корисних для компанії завдань: залучати відвідувачів, збільшувати конверсію відвідувачів в покупців або клієнтів , просувати компанію, її послуги або товари в інтернеті.

Створення блогу на окремій платформі з точки зору просування сайту та його SEO-оптимізації дає сайту компанії кілька важливих переваг:

  • збільшує кількість «зовнішніх» посилань на сайт, що позитивно позначається на позиціях сайту, що просувається в пошукових системах;
  • позитивно впливає на авторитетність компанії, формуючи враження про компанію, як про експерта в своїй галузі;
  • формує аудиторію постійних відвідувачів, які в майбутньому можуть стати клієнтами або партнерами компанії;
  • сприяє налагодженню зворотного зв'язку між відвідувачами і адміністрацією сайту.

Створення блогу як частини основного сайту компанії, в свою чергу, також робить позитивний вплив на ефективність сайту, на ставлення до сайту його відвідувачів. Матеріали блогу на сайті збільшують кількість унікального корисного контенту - це надає хороший вплив на індексацію сайту пошуковими системами.

Створення блогу для компанії або, іншими словами, корпоративного блогу, як правило, здійснюється на окремому платному хостингу зі створенням власного доменного імені (blog_name.com). Блог також може бути створений у вигляді поддомена на сайті компанії (blog_name.site_name.com). Можливо і створення блогу у вигляді окремого розділу на сайті компанії, без створення окремого доменного імені.

Створення блогу безпосередньо на сайті компанії є створення статей, оглядів, заміток, які в хронологічному порядку розташуються на сторінках блогу. Оновлення блогу на сайті необхідно проводити регулярно, щоб інформація в блозі завжди була свіжою та актуальною.

Новини компанії слід публікувати в блозі лише за умови, що це може бути цікавим для відвідувачів сайту як потенційних клієнтів компанії: «виносити сміття з хати» не потрібно.

Огляди та дослідження, аналітичні дані можуть виявитися корисними для відвідувачів, якщо вони допоможуть визначитися з вибором товару, послуги, дадуть підстави для роздумів. Тому наосліп копіювати матеріали з популярних ресурсів в корпоративний блог компанії вкрай небажано - це може зіпсувати репутацію компанії.

Створення блогу на сайті компанії має на увазі активну участь відвідувачів в житті сайту. На блозі відвідувачам доступні інструменти коментування, оцінювання матеріалів, RSS-підписка і т.д.

Створення блогу на окремому хостингу або на сайті компанії вимагає, як і створення сайту будь-якого іншого типу, грамотної розкрутки і просування. Розкрутка блогу, що знаходиться на сайті компанії, включена в загальні заходи з розкручування і просування всього сайту. розкрутка блогу на окремому хостингу повинна виконуватися паралельно з розкручуванням основного сайту.

Створення блогу компанії, як окремого, так і входить до складу основного сайту, пропонує Вам веб студія WebStudio2U - професійна команда веб-дизайнерів, веб-програмістів, SEO-оптимізаторів, копірайтерів. Наші фахівці ретельно вивчать потреби і цілі створення блогу, сформують завдання для ефективної роботи блогу, розроблять унікальний привабливий веб дизайн для блогу на сайті або для окремого блогу компанії, наповнять блог унікальним тематичним контентом.

Створення сайтів і повний комплекс послуг в сфері веб-дизайну - це спеціалізація веб-студії WebStudio2U. З нами створення сайтів - це просто і доступно! Замовити створення сайту, а також створення блогу Ви можете прямо зараз!

Теги:
створення сайтів, створення сайту, створення блогів, створення блогу, корпоративний блог, створення корпоративного блогу, блог компанії, блогу компанії, блог на сайті компанії, блог на сайті

Чи потрібен компанії власний блог?