Створення веб-сайту з нуля на вигідних умовах!

  1. Як виглядає ефективний сайт?
  2. Наповнення сайту
  3. висновок

Інтернет широкими кроками завойовує увагу жителів по всьому світу. Він надає необмежені можливості своїм користувачам: розвага, спілкування, навчання, роботу, торгівлю. Кожен з нас замислюється про створення свого сайту з нуля для досягнення тих чи інших цілей. Що ж необхідно знати і розуміти при створенні веб-сайту? Інтернет широкими кроками завойовує увагу жителів по всьому світу

Будь-яка дія людини має на увазі під собою мету або результат. Для створення сайту з 0 необхідно відповісти на питання: навіщо мені потрібен сайт? Інтернет надає можливість створити сайт, виходячи з кінцевої мети. Існують наступні види сайтів:

  • Особистий блог - використовується для особистих (просувати себе в мережі) і комерційних (просувати свої товари та послуги) цілей. Сайт знайшов широке застосування у бізнесменів, що продають інформацію (онлайн-курси, системи навчань), а також у представників віддаленої роботи, фрілансерів. Останні продають свої послуги, наприклад, копірайтинг або створення сайтів в Самарі
  • Візитка і корпоративний сайт - це сайти, що складаються з декількох сторінок, на яких його власник вказує інформацію: про себе, компанії, послуги або товари, прикладах робіт і т.д. Такий тип веб ресурсу відмінно підійде представникам малого та середнього бізнесу, які просувають свою продукцію на регіональному рівні
  • Інтернет-каталог / інтернет-магазин - об'ємні інтернет-ресурси, що надають весь спектр товарів / послуг. Такий варіант широко застосовується великими компаніями. Кількість сторінок сайту може обчислюватися десятками тисяч. Може бути не тільки бізнесом онлайн-продажів, але і додатковим інструментом для реального магазину.

Наступний важливий момент - візуалізація сайту.

Як виглядає ефективний сайт?

Ідеальний сайт відповідає критеріям - красивий, простий, швидкий, зручний.

Вродливий

Для створення красивого сайту з нуля створюється унікальний дизайн або вибирається шаблонний сайт . Колірне сприйняття відіграє важливу роль для кожного з нас - неусвідомлено ми затримуємося на тих речах, які мають гармонію в своїй палітрі кольорів.

простий

Сайт повинен бути зрозумілий з перших секунд (про що він, що пропонує, які вигоди), а також бути простим у використанні. Якщо велика кількість товарів - то зручна навігація або система пошуку, якщо представлені послуги - то докладно описані, навіщо вони клієнту і т.д.

Швидкий

При створенні сайту, а точніше, при наповненні його зображеннями або відеофайлами, потрібно не перевантажувати веб-ресурс, не робити його «важким» і довго завантажується. Швидкість завантаження сторінок на пряму впливає на SEO-просування.

зручний

Створити сайт - значить, продумати всі потреби потенційних клієнтів і вирішити їх технічним методом. Наприклад, ми продаємо мірний товар - лінолеум. На нашому сайті повинен бути калькулятор для розрахунку вартості товару виходячи з площі приміщення.

Наповнення сайту

Важливий момент в створенні сайту з нуля - його наповнення. Цільова аудиторія повинна отримати всю необхідну інформацію для придбання послуги / товару. Контент повинен відповідати певним вимогам:

  • Унікальність - текст не повинен зустрічатися на інших сайтах. Часта помилка новачків - знайшли текст, скопіювали, виставили на свій сайт. Пошукові системи бачать плагіат і не показують Ваш сайт клієнтам
  • Грамотність - помилок немає!
  • Читабельність і корисність - пишіть для людей: заголовки, маркіровані списки, виділення жирним шрифтом важливих моментів
  • SEO-оптимізація - використання ключових запитів. Про це написано тут .

висновок

Створити сайт - довгий і трудомісткий процес, що вимагає знань, досвіду та вмінь. Необхідне створення сайту в Самарі або іншому місті Росії? Телефонуйте в студію веб-дизайну «ArtStudioDesign». Ми створюємо веб-ресурси понад 12 років - результат: понад 100 проектів, що приносять стабільний прибуток власникам. Створення сайту в Самарі з нами - ефективно, доступно, якісно.Як виглядає ефективний сайт?
Що ж необхідно знати і розуміти при створенні веб-сайту?
Для створення сайту з 0 необхідно відповісти на питання: навіщо мені потрібен сайт?
Як виглядає ефективний сайт?
Необхідне створення сайту в Самарі або іншому місті Росії?