Створити логотип самостійно безкоштовно | Як зробити логотип фірми самостійно - Сергій Арсентьев

 1. Три способи створити логотип безкоштовно
 2. Створити логотип онлайн безкоштовно в Logaster
 3. Створити логотип онлайн безкоштовно в Turbologo
 4. Програма для створення логотипу скачати безкоштовно AAA Logo
 5. Завантажити безкоштовно
 6. Версія AAA Logo 3.10
 7. Намалювати логотип самостійно в Photoshop
 8. Завантажити безкоштовно
 9. Висновки та підсумки

Створити логотип безкоштовно в онлайн конструкторі або програмою - це відмінна можливість для початківців проектів не витрачатися на ці послуги. Найпростіше зробити безкоштовний логотип самому за допомогою програм для лого або спеціальних онлайн конструкторів (генераторів логотипів). Зараз розповім як це роблю я.

Теоретично логотип потрібно зробити кожної компанії, фірмі або сайту, тому це завжди стабільно затребувана графічна послуга.

Але робити дорогущий векторний логотип для звичайного сайту, який тільки-тільки набирає обертів і кожна копійка на рахунку - на мій погляд, пусте марнотратство.

Ціни на дійсно якісний професійний лого дешевше 50-80 $ мені знайти будь-коли вдавалося: все що було дешевше в основному було такого банально невисокої якості, що простіше було накидати логотип самому.

Зрозуміло, що є такі проекти, яким потрібен саме платний продуманий логотип:

Але для більшості сайтів-візиток, інтернет-магазинів, блогів і т.п. на перших порах цілком підійде звичайний безкоштовний логотип, який можна зробити самому протягом декількох хвилин.

Три способи створити логотип безкоштовно

Зараз я розгляну три найпростіших способу створити логотип самостійно безкоштовно, не витрачаючи на це ні копійки.

 1. Перший спосіб - це онлайн конструктор для малювання логотипів ( "генератор" або "конструктор" лого) типу Logaster або Turbologo
 2. Другий спосіб - спеціальна програма для створення логотипів типу AAA LOGO, мабуть, найпопулярніша в рунеті.
 3. Третій - самому намалювати логотип в растрі для інтернету в професійному редакторі начебто Photoshop - складно, але зате максимум можливостей.

Зрозуміло, що і інших різних способів існує безліч.

Але я привожу саме ті, які сам перевірив і переконався, що вони працюють добре.

Створити логотип онлайн безкоштовно в Logaster

Заходимо на сайт Logaster .

Реєструємося і пишемо назву компанії або фірми для логотипу. Відразу ж бачимо, як це виглядає і підбираємо різні варіанти з купи готових шаблонів (фактично робимо безкоштовний логотип онлайн).

Перевага сервісу в тому, що в ньому вже спочатку підібрано багато тямущих російських шрифтів, векторні іконки і все це досить грамотно розбито по рубриках Перевага сервісу в тому, що в ньому вже спочатку підібрано багато тямущих російських шрифтів, векторні іконки і все це досить грамотно розбито по рубриках.

Ось автотематіке, ось спорт, ось будинок і дача і т.п. Зручно і швидко Ось автотематіке, ось спорт, ось будинок і дача і т

Єдиний мінус, що розроблений саме безкоштовний логотип виходить ну зовсім дрібним. Щось близько 200х100 px. Для багатьох сайтів малуватий буде.

Та ще розробники сервісу туди примудряються штовхнути свій водяний знак, який там ну зовсім не потрібен і який доведеться прибирати в редакторі.

Уже немає там водяного знака (оновлення 2018 роки) Уже немає там водяного знака (оновлення 2018 роки)

Як прибрати водяний знак Logaster з безкоштовного логотипу (відео)

Але все одно, якщо відкинути ці мінуси і витратити пару хвилин на "дошліфовка" можна згенерувати логотип самостійно онлайн реально безкоштовно і за кілька хвилин.

Ось приклади безкоштовних лого, які я розробив за допомогою даного конструктора - генератора:

Ну а якщо вам сподобався результат і з часом бізнес розкрутився і захотілося отримати згенерований логотип в повному вигляді (з усім фірмовим стилем на додачу), то завжди можете проплатити це в акаунті і завантажити повну версію логотипу.

Ціни там цілком демократичні, вже точно дешевше, ніж наймати фрілансера на біржі і робити весь фірмовий стиль під ключ.

Створити логотип онлайн безкоштовно в Turbologo

Аналогічно ось тут я привожу відео якомога безкоштовно зробити лого в Турболого .

Знову ж - всі ці сервіси постійно змінюються. На момент написання статті та відео метод отримання безкоштовного лого в цьому генераторі працює.

Але ніяких гарантій, що все це буде працювати і далі немає, так що користуйтеся зараз Але ніяких гарантій, що все це буде працювати і далі немає, так що користуйтеся зараз

Читати детальний огляд сервісу Турболого.

Приклади логотипів, зроблених самостійно в різних сервісах:

Програма для створення логотипу скачати безкоштовно AAA Logo

Це вже не генератор логотипів, а зручний інструмент для створення лого з нуля. За допомогою цієї програми також реально швидко можна зробити безкоштовний логотип самому за 10 хвилин.

Хоч сама програма не безплатна, але її можна "качнути" на будь-якому торрент. Звичайно, не останньою версією, але цілком російськомовної і зрозумілою.

На сьогоднішній день вийшла вже 5 версія програми AAALogo, але в русифікованому вигляді я знайшов тільки 3 версію. Вона хоч і 2010 року, але яка там різниця, все одно іконки цілком актуальні, плюс безкоштовна і російська.

Завантажити програму для створення логотипу AAALogo 3.1 Rus + AAALogo 5 (портативна і звичайна) безкоштовно можете ось тут через емейл-замок.

Завантажити безкоштовно

Прямо зараз ви можете завантажити потрібний файл з мого сервера - це просто і безкоштовно. Досить підписатися на мій блог, потім підтвердити ваш емейл, після чого вам відкриються приховані посилання на скачування.

Завантажити безкоштовно

Спасибі, що рекомендуєте мій блог в соцмережах.

Версія AAA Logo 3.10

 1. розпаковуємо архів AAALogoBusinessEdition3.10.zip на свій диск
 2. натискаємо на setup.exe
 3. встановлюємо програму - там стандартний установник для Windows.
 4. активуємо ключем з Serials.txt
 5. русіфіціруем за допомогою AAALogo2010BusinessEdition3.10Rus.exe

Версія AAA Logo 5

Також можете спробувати новий AAA Logo 5 (всередині є Portable версія).

Він не русифікований, але це оновлена ​​версія, там найбільше і її можна взагалі не встановлювати, так як всередині є портативна версія.

Просто розпаковуєте архів і в папці Portable-aaalogo5 / запускаєте alogo.exe

Якщо раптом виникнуть складнощі зі скачуванням - напишіть в коментарях.

Безкоштовна розсилка

При оновленні файлів, а також при публікації нових матеріалів по цій темі, ви отримаєте повідомлення про це автоматично на вашу пошту. Це безкоштовно і конфіденційно.

Якщо на ваш емейл після підписки не спадає лист для підтвердження повідомлення (таке буває іноді в залежності від типу вашого ящика), тобто такі варіанти:

 • Зачекайте хвилин 5-10.
 • Спробуйте іншу поштову мережу, найкраще працюють mail.yandex.ru або gmail.com.
 • Перевірте папку СПАМ - може потрібний лист саме там. Після чого обов'язково відзначте його і натисніть - НЕ спам.
 • Якщо нічого не вийшло, напишіть мені в Контакти і вкажіть посилання на сторінку, версію браузера і приблизний порядок дій.

Основний недолік програми AAA Logo - мало відразу готових шаблонів, які були б розбиті за темами (авто, бізнес і т.п.), тому доводиться компонувати з різних іконок щось цікаве.

Зате політ фантазії тут реально побільше, можна колупатися по-різному і домагатися найцікавіших варіантів. Я знаю, що багато дизайнерів не гребують навіть робити логотипи на замовлення за допомогою цієї прожкі, так як розібратися з нею можна за день максимум, в той час як на Corel або Illustrator цілком реально можна витратити пару років.

Як зробити безкоштовний логотип за допомогою програми AAA Logo (відео)

Я рекомендую цю програму для створення логотипів тим, хто хоче зробити своїми силами якийсь нестандартний лого, тут є всі можливості для цього.

Або якщо ви початківець веб-майстер (і при цьому НЕ прагнете стати дизайнером), а просто вам потрібно для клієнтів робити швидко різноманітні логотипи.

Для дизайнерів, звичайно, потрібно освоювати щось серйозніше, наприклад, той же Фотошоп, Ілюстратор, Корелов і т.п.

Намалювати логотип самостійно в Photoshop

Дійсно, а що нам заважає зробити логотип в будь-якому графічному редакторі. Звичайно, можна було б сюди привести ті ж векторні редактори типу Corel, але я все ж розповім про Photoshop.

По-перше, тому, що Фотошоп для інтернету це вже класика жанру (для растрових картинок, які використовуються на сайтах "вектор" як такої не потрібен), а по-друге, тому що мені здається, що швиденько склепати цілком прийнятну картинку в Фотошопі для новачка все ж простіше, ніж в векторі (це IMHO).

Отже, що для цього буде потрібно?

Якщо подумати, то типовий логотип це з більшого шрифт + іконка.
Тільки не "сокирний" шрифт, який використовується для звичайного тексту, а щось покруче, з якимись витребеньками. Щоб відразу було зрозуміло: це логотип!

Так що нам потрібно:

 1. Сам Photoshop ( качаємо тут )
 2. Шрифти, що відрізняються від встановлених в системі, по можливості цікаві (їх повно в мережі, наприклад, https://fonts.google.com/ ).
 3. Іконки на прозорому тлі і не тільки (прямо з Google можна взяти ось тут ).

Найкраще процес створення безкоштовного логотипу я вам у відео покажу, дивіться:

Як розробити безкоштовний логотип самостійно в Photoshop (відео)

Ось приклади логотипів, які я зробив сам в Фотошопі:

Все зрозуміло?
Тоді у вас напевно вийде створити логотип компанії самому безкоштовно!

Цінний бонус для Photoshop

Ви можете завантажити 365 готових логотипів прямо зараз. Я їх знайшов на безкрайніх просторах мережі і вже деякі з них використовував у своїй роботі, тепер ділюся з вами Ви можете завантажити 365 готових логотипів прямо зараз

Всі логотипи на прозорому тлі, розбиті по шарах і збережені у форматі PSD (Фотошоп), щоб ви могли вносити потрібні правки.

Приклади готових логотипів

Завантажити безкоштовно

Все вийшло успішно!

Скачайте (розпакуйте) і відкривайте в Фотошопі. Там у вас все шари будуть вимкнені - просто включите їх для відображення.
Якщо раптом виникнуть складнощі зі скачуванням - напишіть в коментарях.

Висновки та підсумки

За допомогою цих простих дій можна як зробити логотип фірми самостійно, так і створювати логотипи для сторонніх сайтів і компаній в будь-якій кількості.

Якщо освоїти процес і "набити руку", то навіть можна їх продавати на біржі під замовлення за якісь символічні гроші, типу 100-200 руб. і почати заробляти на цьому нехай і невеликі, але для школяра або студента іноді зовсім не зайві 1000 р в день.

Де замовити логотип за гроші

Якщо не хочеться всім цим займатися, фотошопом, копирсання і т.п., то просто замовте потрібний лого за гріш. Зробити це найпростіше ось тут:

 1. Kwork.ru
  Класний сервіс, де багато дешевих виконавців, в тому числі і на логотипи.
 2. Logaster
  Один з кращих генераторів для створення логотипу. У ньому можна як створити простий логотип безкоштовно, так і викупити його за гроші. Читайте докладний огляд генераторів лого .
 3. Turbologo
  Ще один тлумачний конструктор лого в рунеті, де можна самому зробити собі логотип, а потім викупити його відразу з усім фірмовим стилем. Виходить іноді крутіше ніж Логастер ! Читайте детальний огляд Турболого і як в ньому працювати.
 4. ROI-consulting
  А ці хлопці взагалі логотипи роздають в подарунок.

Ось приклад пари останніх лого, що я там замовляв:

Логотипи на Kwork роблять ось тут .

Відео як правильно знайти виконавця на логотип

Більш детальна інформація про біржу Кворк Ру є тут

Удачі в бізнесі, економте гроші!

PS Ну і звичайно, якщо ви плануєте створити собі сайт, то майте на увазі, що при замовленні мого готового магазину або сайту для компанії - конструюю логотип безкоштовно PS Ну і звичайно, якщо ви плануєте створити собі сайт, то майте на увазі, що при замовленні мого  готового магазину  або  сайту для компанії  - конструюю логотип безкоштовно

Отже, що для цього буде потрібно?