Сума відшкодування вкладів в банках-банкрутах може вирости в чотири рази - ФГВФО

  1. Орфографічна помилка в тексті:

19 квітня 2018, 14:40 Переглядів: 19 квітня 2018, 14:40 Переглядів:   Фото: Pixabay

Фото: Pixabay.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявили, що в 2019 році можливо приступити до поетапного збільшення гарантованої суми відшкодування вкладу з 200 тис. Грн до 600-800 тис. Грн. Про це повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.

"Основна мета, яку ставить перед собою Фонд гарантування - підвищити гарантовану суму відшкодування вкладів ... Ми вважаємо, що при певних спільних зусиллях ми цілком можемо виходити на поетапне збільшення гарантованої суми відшкодування вкладів в наступному році до 600-800 тис. Грн", - розповів він на брифінгу в Києві 19 квітня.

При цьому Ворушилін додав, що для підвищення гарантованої суми відшкодування вкладів необхідно стабілізувати фінансове становище Фонду і не допустити втрати активів неплатежепособних банків.

Як повідомлялося, на початку квітня Фонд гарантування вкладів продав активи 34 банків-банкрутів більш ніж на 860 млн грн.

Нагадаємо, раніше в Україні запустили голландські аукціони для банківських активів . Фахівці вважають, що редукціон дозволяє встановити реальну ринкову ціну лота.

Як відомо, Фонд гарантування вкладів фізосіб, який не приваблює гроші з держбюджету , Зацікавлений в тому, щоб якомога вигідніше реалізувати активи банків-банкрутів. Саме за рахунок виручених від продажу коштів Фонд виплачує компенсації вкладникам неплатоспроможних банків.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Верхній поріг гарантованої суми відшкодування вкладів може вирости в чотири рази". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Дополнительная информация

rss
Карта