Свято Музики: гастролі Джойс Джонатан в Казахстані

Вперше Джойс Джонатан виступить з концертами в Казахстані: 27 червня в 19ч00 - в Усть-Каменогорську, на сцені драматичного театру ВКО, 29 червня в 20ч00 - в столичному "The Bus Music Pub" і 1 липня в 18ч00 - в Казахської державної Філармонії ім. Жамбіла м.Алмати.

В цьому році в честь свята Музики Франція запрошує в Казахстан Джойс Джонатан - всесвітньо відому французьку ісполітельнітельцу. Джойс є автором текстів і музики, а також грає на фортепіано і гітарі.

У 2008 році вісімнадцятирічна Джойс вирішується показати свої демозаписи французької інтернет компанії My Major Company. Ті пісні Джойс, які виклала компанія, відразу стають популярними серед інтернет слухачів, дозволяючи їй зібрати пожертвування (відправлені через сайт компанії), необхідні для фінансування записи її першого альбому «Sur mes gardes», що став згодом тричі золотим (більше 150 000 проданих примірників) .

У 2011 році Джойс стає франкофонії відкриттям року за версією NRJ Music Awards. Їй всього 21!

У 2013 році виходить другий альбом Джойс Джонатан «Caractère» і знову стає "золотим".

У 2015 Джойс запрошують виступити "покровителькою" Конкурсу французької пісні в Китаї, а в 2016 році її спільна з Vianney композиція «Les filles d'aujourd'hui» отримує "золотий диск", набравши понад 41 мільйон переглядів на YouTube.

Популярність Джойс Джонатан не обмежується Францією. Ледве випустивши свій перший альбом, їй вдається потрапити на азатскій ринок і завоювати його. У 2016 році вона відправляється у велике турне по містах Китаю і Тайваню, збираючи повні аншлаги. У 2017 році виходить третій альбом Джойс під назвою «Ca ira», а географія її концертів розширюється до В'єтнаму і Південної Кореї. У цьому ж році вона знову отримує запрошення приїхати в Пекін, в цей раз щоб взяти участь у великому новорічному концерті з трансляцією на національному каналі BTV. Її виконання на французькій мові, а також на північнокитайськими діалекті, побачили 350 мільйонів телеглядачів.

Вперше в Казахстані Джойс Джонатан виступить з трьома концертами: 27 июня в 19ч00 - на сцені драматичного театру ВКО, 29 червня в 20ч00 - в столичному "The Bus Music Pub" (16+) та 1 липня в 18ч00 - в Казахської державної Філармонії ім. Жамбіла в Алмати.

Вперше в Казахстані Джойс Джонатан виступить з трьома концертами: 27 июня в 19ч00 - на сцені драматичного театру ВКО, 29 червня в 20ч00 - в столичному The Bus Music Pub (16+) та 1 липня в 18ч00 - в Казахської державної Філармонії ім

Cette tournée bénéficie du soutien de la société Kazzinc , De la Philharmonie d'Almaty , De la région du Nord-Est du Kazakhstan , Des villes d ' Astana et d ' Almaty ainsi que des alliances françaises du Kazakhstan.

Про святі Музики

Перше свято Музики відбувся в 1982 році, 21 червня - в день літнього сонцестояння. Це найдовший день у році на північній півкулі. Музиканти розташовуються всюди: на вулицях, у скверах, в альтанках, на подвір'ях, в садах, на вокзалах, на площах, і т.д. Тисячі людей розгулюють по вулицях до глибокої ночі, насолоджуючись благодушній атмосферою. У 2017 році свято Музики відзначали в понад 120 країнах по всьому світу.

Корисні посилання: