Шведська IT-школа Beetroot Academy запускає курси по веб дизайну

Beetroot Academy - це некомерційний освітній проект шведсько-української ІТ-компанії Beetroot. Наша мета - за 4 місяці наповнити тебе знаннями по саму маківку і допомогти тобі почати реальну кар'єру в ІТ. Не думай, що все навчання зводиться до банальної зубріння - ти будеш посилено практикувати отримані знання під наглядом досвідчених викладачів.

Ми пропонуємо чотири авторських, детально-продуманих курсу по Front -End, WordPress + WooCommerce, Back -End і Web Design. Ми допоможемо тобі створити своє перше портфоліо, а також поліпшити знання англійської мови і отримати кар'єрне консультування від наших HR фахівців. Ну і звичайно, ми пропонуємо унікальну, доброзичливу і мотивуючу атмосферу, де ти навчишся працювати в команді і відчуєш себе як вдома. Все це ми робимо, щоб допомогти тобі зорієнтуватися на ринку ІТ-вакансій і отримати хорошу роботу. І це у нас непогано виходить - 70% наших випускників починають успішну кар'єру в ІТ.

Зовсім скоро ми запускаємо курс Web Design , Де ти навчишся створювати елегантні сайти за допомогою інструментів Adobe Photoshop і Illustrator. Якщо ти володієш художнім смаком і хочеш відкрити для себе нову професію - цей курс саме для тебе. До того ж, на честь першого набору студентів ми даруємо тобі 20% знижки на навчання. Звучить заманливо? Ще б! Читай відгуки наших випускників про те, як почалася їхня кар'єра дизайнера, і записуйся на наступний курс!

Лера Тонкоштанова.

Полтава

Полтава

"До Beetroot Academy я працювала психологом в соціальному центрі. Після курсів я відразу ж влаштувалася на роботу, що і спричинило низку хороших змін в житті. Найважливішим для мене були взаємини між викладачем і групою, та атмосфера, яка панує під час занять. Ми чергували серйозні завдання, що вимагають повної концентрації з більш вільними і креативними завданнями. "

Рада для майбутніх студентів: "Якщо ти точно знаєш, що це саме та сфера, в якій ти хочеш розвиватися, то найголовніше - не сумніватися! На курсах ти отримаєш все найнеобхідніше, добірне та в кращому вигляді. Також не забувай про повну самовіддачу! Працюй до тих пір, поки не станеш пишатися собою ".

Артем Богатирьов. Одеса

Одеса

"До Beetroot Academy я працював лікарем. В силу різних обставин вирішив спробувати себе в дизайні, так як давно захоплювався різними видами і напрямами мистецтв, а також деякий час працював в сфері медичного маркетингу. Я знайшов першу оплачувану дизайнерську роботу на фрілансерской біржі Upwork на третьому місяці навчання. Відкривав для себе багато нового, були і труднощі, але наш викладач завжди допомагав і пояснював. Зараз я працюю в компанії, що розробляє складні графічні інтерфейси, а також ентерпрайс-продукти для міжнародних IT-компаній. До навчання в Академії я не працював з графічними програмами і навіть їх боявся. Але завдяки нашому викладачеві, відеоуроку, прекрасно продуманій навчальній програмі ми отримали всі базові навички. "

Рада для майбутніх студентів:

"Тим, хто роздумує над надходженням на курси по веб-дизайну в Beetroot Academy , Я б порадив нічого не боятися. Якщо відчуваєте, що це ваше - дерзайте і все вийде. Головне і найнеобхідніше - це щире бажання. "

Кондратюк Ігор. Київ

"До Beetroot Academy я був кур'єром і ходив на курси по Front - End. Трохи часу самостійно вивчав дизайн, а після вирішив закріпити курсами. Так я потрапив в Академію. Навчання було для мене досить простим: самостійні заняття вдома давали про себе знати.

Роботу я знайшов ще під час навчання: це була веб-студія Digital Promo. Через два тижні мені запропонували ще одну цікаву вакансію.
Найбільше мені запам'яталася атмосфера Beetroot Academy: це місце, де ти себе почуваєш, як вдома. Тут і тапочки при вході, і знайомі все люди. Я часто приїжджав в Академію за кілька годин до заняття, щоб випити кави, зробити завдання і поспілкуватися. Особливо хотів би відзначити своїх одногрупників та команду Beetroot. Ми всі дуже подружилися за цей час і наше спілкування продовжується до цього дня, чому я дуже радий. "

Рада для майбутніх студентів:

"Я можу точно порадити Beetroot Academy , Як відмінний старт для своєї кар'єри. Навіть якщо у тебе зовсім мало досвіду, не варто боятися, тому що тебе всьому навчать з нуля і дадуть хорошу базу. Головне - не пропускати заняття і вивчати нові матеріали самостійно. "

Ми сподіваємося, що історії наших випускників надихнули тебе почати писати власну історію. Зв'яжися з нами, і ми з радістю відповімо на всі твої питання.

Eva Belchenko, Local Manager, +380 67 688 2139, [Email protected]

Наш сайт .

Ми на facebook.

Звучить заманливо?