Швидке поновлення Касперського

Це добре відомий факт, що Касперський завжди був одним з кращих, якщо не кращий антивірусне програмне забезпечення

Це добре відомий факт, що Касперський завжди був одним з кращих, якщо не кращий антивірусне програмне забезпечення. Однак, одним з нарікань, що я маю проти Касперського це перше оновлення зазвичай займає дуже багато часу. Це тому, що Касперський не використовуйте веб-установник, який завантажує лише останні файли, ні регулярно виштовхнути оновлений інсталятор, який містить останні вірусні визначення. Їх сервера гео-розташований можемо допомогти, щоб прискорити передачу для користувачів в деяких частинах світу, але, на жаль, не для користувачів, розташованих в Малайзії.

У нашому останньому тесті з продуктами Касперського 2015 року, перше оновлення завантажено в цілому 48.97 МБ і докладний звіт про оновлення показує в середньому 37.25 Кб / с Швидкість завантаження, що зайняло 24 хвилини. Якщо вам потрібно встановити на кілька комп'ютерів, багато пропускної здатності мережі і часу буде йти на першого оновлення. Вирішення цієї проблеми є створення локального дзеркала оновлень при завантаженні бази даних визначень вірусів і зберегти його в загальну папку. Потім налаштувати Касперського, щоб використовувати загальну папку в якості джерела оновлення. Болісно довгий процес оновлення буде завершено всього за хвилину або менше.

Ось кроки, створити дзеркало оновлень сервера Касперського, що також буде працювати для Інтернет-безпеки і загальної безпеки 2015.

  1. . Натисніть на кнопку файли і виберіть версію в залежності від вашої операційної системи. Для Windows, він буде один .расшіреніе zip (На .ГЗ для Linux і FreeBSD). Вийміть zip-файл.
  2. файли конфігурації, що містять модифікований язик.іні апдейтер.ini і updater.xml і екстракт Касперського утиліта оновлення 2.0 папку, замінивши оригінальні файли.
  3. Запустити UpdateUtility-Gui.exe з папки, куди ви розпакували утиліту поновлення Касперського 2.0 і ви побачите Касперський Інтернет Security 15.0. [1.415, 2.361] в списку. Якщо Ви не бачите його, це означає, що Крок 2 робиться неправильно і Ви не заміните оригінальні файли конфігурації з модифікованих. Варто зазначити, що Антивірус Касперського і загальної безпеки 2015 також можете використовувати Інтернет безпеку бази даних 15.0.

Варто зазначити, що   Антивірус   Касперського і загальної безпеки 2015 також можете використовувати Інтернет безпеку бази даних 15

  1. Натисніть кнопку Пуск і займіться чимось іншим, тому що утиліта оновлення Касперського 2.0 може зайняти деякий час для завершення завантаження повного опису вірусів і оновлення бази даних програми . За замовчуванням база даних буде зберігатися в цій папці і що можна змінити в області "параметри".
  2. Після завершення завантаження бази даних Касперського, єдине, що залишилося зробити зараз, щоб налаштувати Касперського, щоб перевірити і використовувати бази даних, які ви завантажили за допомогою утиліти оновлення. Перейдіть в меню Налаштування> додатково> оновити> вибрати джерело оновлення і натисніть кнопку Додати. Виберіть папку Updates, яка знаходиться в папці утиліти поновлення Касперського і натисніть кнопку ОК.

Виберіть папку Updates, яка знаходиться в папці утиліти поновлення Касперського і натисніть кнопку ОК

  1. Тепер ви повинні бачити два джерела оновлення, які є сервера оновлень Лабораторії Касперського і шлях, який ви обрали. Важливо, що обраний шлях знаходиться на вершині в той час як "Лабораторія Касперського" оновлення сервера знаходяться в самому низу, так що на Касперського програма буде перевіряти наявність оновлень з локального джерела по-перше, в той час як другий за списком буде виступати в якості резервної копії, якщо перше джерело не вдається. Клацніть правою кнопкою миші на серверах Лабораторії Касперського оновити, і виберіть "вниз".

Клацніть правою кнопкою миші на серверах Лабораторії Касперського оновити, і виберіть вниз

  1. Тепер щоразу, коли ви натискаєте на кнопку запуску оновлення в Касперськом, він буде перевіряти наявність оновлень з локального джерела. Ви повинні помітити, що середня швидкість завантаження набагато вище і загальна тривалість займає менше хвилини, щоб закінчити.

Ви повинні помітити, що середня швидкість завантаження набагато вище і загальна тривалість займає менше хвилини, щоб закінчити

Важливе Примітка: якщо ви запланували Касперського утиліта оновлення, щоб автоматично завантажувати оновлення, так що місцеві вірусних сигнатур база даних завжди залишається актуальною, ви повинні заново налаштувати джерело оновлень, щоб використовувати офіційні сервери оновлень "Лабораторії Касперського". В іншому випадку, Касперський буде постійно перевіряти на застарілий джерело і вважає, що він до Дата.

Якщо Вам необхідно створити дзеркало для старих продуктів Касперського, таких як, 2014 року, 2013 або на навіть 2012 ви можете зробити це, натиснувши кнопку додатка і вибравши версій від групи товарів.


Додати коментар

Дополнительная информация

rss
Карта