Швидко розряджається Айфон 5s (iPhone 5s) - став, грітися, причини, IOS 8, після оновлення, з включеним авіарежімом, акумулятор, в режимі очікування

 1. почистіть девайс
 2. вимкніть сервіси
 3. геолокація
 4. повідомлень
 5. оновлення
 6. 3G інтернет
 7. Фотопоток
 8. Wi-Fi або Bluetooth
 9. Автозавантаження програм
 10. Завантаження пошти
 11. Фонова робота додатків
 12. ефект паралакса
 13. сервіс iCloud
 14. Швидко розряджається iphone 5s в режимі очікування
 15. Відео: Що робити, швидко розряджається
 16. Зробіть калібрування батареї
 17. Налаштуйте яскравість екрану
 18. Увімкніть авіарежім

Багато користувачів смартфонів від Apple скаржаться на те, що батарея сідає менш ніж за півдня. Але не завжди причина криється в низькій якості купленого товару або бракованої батареї, найчастіше це неправильна експлуатація або неправильно виставлені настройки.

Якщо у вас став швидко розряджатися iphone 5s, то є кілька способів, щоб мінімізувати цей ефект і збільшити час роботи батареї без підзарядки.

почистіть девайс

Слід видалити всі непотрібні файли і програми. Більшість популярних сервісів, таких як WhatsApp або Instagram поступово засмічують кеш вашого телефону непотрібною інформацією, її необхідно час від часу видаляти.

Щоб перевірити кеш потрібно:

 • зайти в налаштування / основні / статистика / сховище;
 • там ви побачите, що сам додаток важить трохи, а що накопичився за довгий час кеш може займати по 500 і більше мегабайт;
 • видаляємо всі непотрібні файли. Багато користувачів смартфонів від Apple скаржаться на те, що батарея сідає менш ніж за півдня

  Фото: додатки

Існують спеціальні програми для очищення кеша можна перевстановити програму або використовувати спеціальний додаток, наприклад, PhoneClean.

вимкніть сервіси

Якщо у вас все ще швидко розряджається айфон 5s, то можна спробувати заблокувати непотрібні вам функції, які не використовуються, або, від яких ви зможете легко відмовитися на користь підвищення тривалості роботи пристрою без додаткових підзарядок.

Всі зайві сервіси ви зможете відключити вручну через настройки, нижче описані всі основні функції, які ви зможете відключити або переналаштувати таким чином, щоб вони не чинили впливу на акумулятор.

геолокація

 • служба геолокації вашого телефону визначає його приблизне місцезнаходження, потрібно для виявлення вас різними програмами, наприклад, навігатором або 2ГІС;
 • зайдіть в налаштування / конфіденційність / служби геолокації і ви побачите скільки додатків намагається дізнатися про місцезнаходження;

  Фото: вимикаємо геолокацію

 • після цього ви можете відключити практично всі з них, так як вони витрачають енергію вашого девайса даремно, а чим більше зайвих програм запущено, тим більше ваш айфон гріється і витрачає заряд;
 • така функція, як «пробки», наприклад, взагалі не підтримується в Росії і ви можете відключати її без жодного жалю.

повідомлень

Позбутися від зайвих повідомлень буде не тільки корисно для заряду акумулятора, але ще і приємно для вас, так як припинитися нескінченний потік спаму і реклами, який відволікає і дратує.

Щоб відключити повідомлення необхідно:

 • зайти в Налаштування;
 • повідомлення;

  Фото: настройки eведомленій

 • тепер дивимося список, який висвічується на екрані, і забороняємо більшості програм розсилати повідомлення. Залишаючи при цьому ті, якими ви користуєтеся.

Після такої операції ви помітите поліпшення в роботі акумулятора і зможете відпочити від настирливого спаму.

оновлення

Причини швидкого витрати заряду можуть бути приховані в постійних оновленнях додатків, які візуально для вас не видно. На вашому пристрої програми оновлюються в прихованому режимі, і часто не відправляючи запитів на вашу згоду.

Щоб заборонити всі непотрібні поновлення другорядних програм, потрібно:

 • зайти в налаштування / основні / оновлення контенту;

  Фото: оновлення контенту

 • з'явиться список, з якого ви зможете вибрати, що потрібно оновлювати, а що не потрібно. Відповідно блокуючи непотрібні оновлення.

3G інтернет

3G і LTE, в наших краях найчастіше бувають недоступні, а коли одна з цих опцій включена, то індикатор зарядки швидкими темпами повзе вниз. Виходить, що потрібного підвищення швидкості ви не отримуєте, а втрата енергії відбувається в прискореному режимі.

Виходить, що потрібного підвищення швидкості ви не отримуєте, а втрата енергії відбувається в прискореному режимі

Фото: LTE

Щоб відключити 3G або LTE вам слід:

 • зайти в налаштування / стільниковий зв'язок.
 • паралельно вимкніть передачу даних, щоб інформація передавалася тільки через wi-fi.

  Фото: потрібно відключити LTE

Фотопоток

Ця функція передбачає передачу фотографій, які ви робите на хмару через інтернет.Еслі ви не використовуєте цю функцію, то найбільш правильним рішенням буде її відключити.

Щоб нейтралізувати Фотопоток потрібно:

 • зайти меню iCloud / Фото;
 • пересунути вимикач в положення «викл.»;

  Фото: Фотопоток в iOS 6

 • якщо ви все ж хочете завантажувати свої фотографії на хмару, то можна оптимізувати їх зберігання за допомогою відповідного вимикача в меню.

Wi-Fi або Bluetooth

Включений бездротову передачу даних через Wi-Fi істотно збільшує витрату енергії у вашого смартфона. Включайте Wi-Fi тільки при необхідності, коли ви безпосередньо користуєтеся Інтернетом або завантажуєте контент.

Включайте Wi-Fi тільки при необхідності, коли ви безпосередньо користуєтеся Інтернетом або завантажуєте контент

Фото: відключення Wi-Fi і Bluetooth

Також активоване режим передачі інформації Bluetooth може скоротити час користування пристроєм без підзарядки хвилин на тридцять. Переконайтеся, що обидві опції не активні.

Автозавантаження програм

Використовуючи ios 8, стежте за тим, щоб автоматичні завантаження, були вимкнені, тому що це сильно розряджає ваш телефон. Завантажуватися можуть додатки, книги, музика і багато іншого, звертайте увагу, щоб ця функція була неактивна тоді, коли вам це не потрібно.

Щоб вимкнути автозавантаження слід:

 • зайти в налаштування / itunes store / AppStore;

  Фото: App Store

 • пересунути вимикач в потрібне положення;

  Фото: відключення автозавантаження

 • особливо руйнівно ця функція діє при включеному режимі 3G, індикатор зарядки може спадати буквально на очах, в процесі завантаження з інтернету на високій швидкості.

Завантаження пошти

Ще одним ворогом довгого життя акумулятора вашого айфона можна назвати завантаження пошти, яка, ймовірно, вам не потрібна.

Для деактивації цієї функції вам варто:

 • зайти в налаштування / mail, контакти, календарі;

  Фото: чи потрібно завантажувати пошти

 • вибрати потрібний вам режим.

Фонова робота додатків

Дуже поширеним у більшості користувачів смартфонів є випадок, коли запущено безліч програм одночасно, при тому, що користується людина в той момент тільки однієї з них. Наприклад, ви знімаєте відео на камеру вашого телефону, і при цьому фоном у вас працює інтернет-браузер.

Наприклад, ви знімаєте відео на камеру вашого телефону, і при цьому фоном у вас працює інтернет-браузер

Фото: можна відключити додатки

Таке використання є насильством над АКБ, тому найкраще уникати подібних моментів. Просто своєчасно закривайте непотрібні в конкретний момент додатка, заведіть звичку закривати їх відразу після використання.

Для того щоб відключити фонову роботу додатків потрібно:

 • зайти в налаштування / загальні / фонова робота додатків;
 • якщо потрібно відключити роботу всіх програм у фоновому режимі, то рухаємо відповідний перемикач;
 • якщо потрібно відключити лише деякі додатки, то вибираємо зі списку.

ефект паралакса

Ефект паралакса на вашому пристрої робить управління більш зручним за допомогою напівпрозорого фону, який допомагає при навігації по меню смартфона. Створюється відчуття об'ємності всередині екрану.

Цей ефект покращує візуальне сприйняття і робить управління айфоном більш захоплюючим, але в той же час серйозно витрачає енергію і скорочує термін його служби без підзарядки.

Фото: ефект паралакса

Щоб відключити ефект паралакса потрібно:

 • перейти в меню настройки / основні / універсальний доступ / зменшення руху;
 • після відключення ефекту у вас буде звичайний плоский екран без ефекту 3D.

сервіс iCloud

Цей сервіс полягає в передачі даних з вашого смартфона на хмару, яке знаходиться в інтернеті, для зберігання. Передаються фотографії, документи, музика і будь-яка інша інформація.

За допомогою цього сервісу ваша інформація одночасно може бути доступна для декількох пристроїв, наприклад, для айфона, Айпад і макбука. Природно, що цей сервіс буде активно розряджати ваш акумулятор. Тому, відключаючи його, ви економите заряд енергії для виконання інших операцій.

Щоб відключити iCloud:

 • заходимо в меню / iCloud;

  Фото: відключаємо додатки сервісу

 • вибираємо відповідну команду.

Швидко розряджається iphone 5s в режимі очікування

Якщо ваш апарат швидко розряджається в режимі очікування, то вам слід спробувати наступні

маніпуляції:

 1. блокувати на ньому 3G і LTE;
 2. скасувати автозавантаження програм;
 3. заборонити автообновление додатків;
 4. блокувати послуги геолокації.

Якщо після всіх цих операцій ситуація не змінюється на краще, то спробуйте оновити операційну систему. Якщо після поновлення проблеми залишилися колишніми, то слід серйозно задуматися про те, що акумуляторна батарея вашого телефону вийшла з ладу або була бракованою з самого початку.

У таких ситуаціях вам слід звертатися в сервісний центр, в якому зможуть виправити недоліки шляхом заміни АКБ або налагодженням системи айфона.

Відео: Що робити, швидко розряджається

включений Airdrop

Технологія AirDrop передбачає високошвидкісний обмін даними між ай-пристроями без використання мережі інтернет. Але постійно використовуючи цей сервіс необхідно пам'ятати про те, що при цьому заряд батареї буде падати набагато швидше. Тому не забувайте блокувати цю функцію, коли не використовуєте її.

Тому не забувайте блокувати цю функцію, коли не використовуєте її

Фото: включення Airdrop

Можна включати і блокувати цю функцію через Control Center потягнувши пальцем від верхньої частини екрану вниз або в опціях.

Зробіть калібрування батареї

Ще одним ефективним методом для досягнення нашої мети є калібрування батареї.

Для цього потрібно:

 1. скачати відповідну програму, наприклад, Батарея HDPro;
 2. запустити цю програму і зробити з його допомогою калібрування.

  Фото: калібрування батареї

Налаштуйте яскравість екрану

Ще однією перешкодою на шляху до заряду, який тримається довгий час, може стати занадто високо виставлена ​​яскравість екрану. Яскравість екрану зменшується через параметр.

Є спосіб встановити яскравість нижче мінімального рівня з метою ще більшої економії запасу енергії, для цього потрібно:

 1. перейти в меню iOS / основні / універсальний доступ / збільшення;
 2. зайдіть в «Область збільшення» і поставте маркер навпроти напису «Весь екран»;
 3. повернутися до попереднього меню і там включити «Збільшення»;

  Фото: настройка яскравості

 4. потім трьома пальцями тричі торкніться екрана. З'явитися спеціальне вікно, в якому необхідно виставити бігунок на самий мінімум;
 5. тепер натисніть «Вибрати фільтр» і залиште маркер навпроти напису «Слабкий світло».

Увімкніть авіарежім

Коли ви опиняєтеся в ситуації, що телефон ось-ось вимкнеться, а вам він може знадобитися в будь-який момент, можна піти на наступну хитрість.

Просто включите авіарежім для цього потрібно:

 • зайти в меню;
 • вибрати відповідну опцію;

  Фото: авіарежім

 • з включеним авіарежімом ваш смартфон довгий час зможе тримати заряд батареї в режимі очікування /

Отже, існує безліч способів, щоб збільшити час, який здатний протриматися ваш айфон без підзарядки. Який з цих методів підійде саме вам, ви зможете вирішити самостійно, випробувавши їх на практиці.

Який з цих методів підійде саме вам, ви зможете вирішити самостійно, випробувавши їх на практиці

Роутер Yota - це бездротове Wi-Fi пристрій. Читайте про те, як налаштувати роутер Yota 4g .

Не знаєте, як повернути експрес панель в Опері? відповідь тут .

Як зробити, якщо забув пароль від роутера? Усе далі .

Звичайно, вони будуть марні в разі несправності АКБ або будь-яких системних помилках, які ви зможете ліквідувати, звернувшись до фахівців.

Не знаєте, як повернути експрес панель в Опері?
Як зробити, якщо забув пароль від роутера?