Швидко сідає батарея на iPhone? Що робити?

 1. Вимкніть надсилати звіти Apple
 2. Вимкніть push-повідомлення
 3. Вимкніть 3D Touch
 4. Увімкніть Режим енергозбереження
 5. Вимкніть мобільний Інтернет 3G / 4G (LTE)
 6. перезавантажте iPhone
 7. Не використовуйте iPhone на холоді
 8. вимкніть геолокацію
 9. Видаліть невикористовувані віджети
 10. вимкніть Handoff
 11. Не використовуйте ресурсоємними додатками
 12. Вимкніть автоматичне оновлення додатків
 13. Вимкніть фонове оновлення контенту
 14. Вимкніть непотрібні повідомлення
 15. Чи не вивантажуйте фонові додатки
 16. включайте Авіарежім
 17. Знижуйте яскравість екрану
 18. Вимкніть функцію Підняття для активації
 19. Вимкніть Паралакс-ефект
 20. Застосуйте Зниження прозорості
 21. Завжди встановлюйте останні оновлення iOS (якщо вашого пристрою не більше 3-х років)
 22. Встановіть час автоблокування екрану на 1 хв або менше
 23. Обмежте трекінг реклами
 24. Вимкніть Siri і Пропозиції Siri
 25. Вимкніть повторні повідомлення з повідомлень
 26. Вимкнути звук і вібрацію
 27. Вимкніть AirDrop і Bluetooth
 28. Видаліть сміття в Spotlight
 29. Вимкніть оновлення додатків в тлі
 30. Скористайтеся зовнішніми акумуляторами (чохлами з батареєю)

Як би нам не хотілося, щоб наш гаджет був з нами довше, але навіть останні моделі iPhone не можуть похвататся такої тривалої роботою батареї, який би нам хотілося Як би нам не хотілося, щоб наш гаджет був з нами довше, але навіть останні моделі iPhone не можуть похвататся такої тривалої роботою батареї, який би нам хотілося. Якщо є поруч джерело живлення, проблема легко вирішується, а що робити, коли поруч її немає? Як продовжити роботу свого гаджета, коли підзарядиться немає можливості, а телефон ще ой як потрібен? Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, ми зібрали для Вас кілька порад, як продовжити роботу вашого вірного друга на ще кілька годин.

Вимкніть надсилати звіти Apple

Будь iДевайсов за замовчуванням відправляє Apple щоденний звіт про роботу, який допомагає компанії виявляти проблеми в роботі операційної системи. При цьому вказується, що даний звіт також може містити геолокаційні дані. Цю функцію можна вимкнути в меню Налаштування -> Конфіденційність -> Аналіз.

Вимкніть push-повідомлення

Вимкніть push-повідомлення тих додатків, які вам не потрібні. Це не тільки врятує телефон від швидкої розрядки, але і заощадить вам нерви. Для цього пройдіть в «Налаштування» → «Центр повідомлень».

Вимкніть 3D Touch

Якщо Ви не користуєтеся і революційної функцією 3D Touch (розпізнавання екраном сили натискання), то вимкніть і цю функцію. Перемикач знаходиться по шляху Настройки -> Універсальний доступ -> 3D Touch.

Увімкніть Режим енергозбереження

Цей режим можна включити самому, не чекаючи коли заряд батарея досягне межі в 20% і він включиться автоматично. При активації даної функції система відключить ряд ресурсномістких процесів, таких як: автоматичне оновлення контенту, відправка геоданих, анімації і т.д. При включеному Режимі енергозбереження індикатор батареї буде пофарбований в жовтий колір.

Включити Режим енергозбереження можна через меню Налаштування -> Акумулятор, а також в Пункті управління.

Вимкніть мобільний Інтернет 3G / 4G (LTE)

У ситуації, коли необхідно максимально економно витрачати заряд акумулятора, слід відмовитися від високошвидкісної передачі даних через інтернет. Підключення за стандартами 3G / LTE можна відключити шляхом Налаштування -> Стільниковий зв'язок -> Стільникові дані або Пункті управління (тільки для пристроїв з встановленою iOS 11 і новіше).

перезавантажте iPhone

Незважаючи на те, що iOS є найстабільнішою мобільною операційною системою, іноді допущені розробниками самої ОС і сторонніх додатків недоліки призводять до непомітним для користувача, але мають негативні наслідки помилок.

Наприклад, деякі програми можуть циклічно виконувати зайві процеси в автоматичному режимі, довантажувати дані з інтернету, оновлювати геолокацію і т.д. Крім того, через тривалу роботи iPhone без перезавантаження пристрій може вимкнеться і нереагіровать на кнопки (вирішення проблеми). Для профілактики подібної самодіяльності додатків слід регулярно (раз в 2 - 3 тижні) перезавантажувати iPhone або iPad.

Не використовуйте iPhone на холоді

Абсолютна більшість мобільних пристроїв Apple виконано з алюмінію, причому останні моделі мають настільки тонкими корпусами, що акумулятор буквально затиснутий в металевий сендвіч з високою теплопровідністю. При температурі нижче нуля це призводить до охолодження батареї і загустіння електроліту в ній. Як наслідок відбувається зміна щільності речовини і падіння рівня заряду.

Щоб забезпечити максимальну тривалість автономної роботи, iPhone або iPad слід експлуатувати при температурі 16-22 градуси Цельсія вище нуля.

вимкніть геолокацію

Багато додатків запитують доступ до геолокаційні даними пристрою при першому запуску і часто користувачі самі не пам'ятають, які програми можуть постійно моніторити їх місцезнаходження.

iOS використовує Служби геолокації для багатьох сервісів і додатків, а також дозволяє відправляти інформацію про геоположеніі пристрою через штатний месенджер Повідомлення, Знайти друзів і інші. Природно, потреба в Геолокації виникає не так часто, тому, якщо є необхідність зберегти заряд, має сенс відключити цю функцію для всіх або вибіркових програм по шляху Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації.

Можна відключати Служби геолокації для вибіркових додатків.

Видаліть невикористовувані віджети

Зверніть увагу на встановлені віджети в (панель віджетів викликається свайпом зліва направо на головному екрані iOS), можливо, деякими (або всіма) з них Ви не користуєтеся зовсім.

вимкніть Handoff

C виходом iOS 9 і OS X El Capitan Apple істотно розширила можливості взаємодії між мобільною і деськтопной платформами. Зокрема, за рахунок функціоналу Handoff, що дозволяє швидко перемикатися при роботі з iДевайсов і Mac. Річ, безумовно зручна, але далеко не завжди необхідна. Наприклад, якщо ви не користуєтеся iPad або комп'ютерами Mac, то має сенс відключити Handoff через меню Налаштування -> Основні -> Handoff.

Не використовуйте ресурсоємними додатками

Природно, кожне встановлене на смартфон або планшет додаток володіє різним рівнем енергоспоживання. В iOS користувач має можливість точно визначити програми, які витрачають заряд акумулятора більше інших. Для цього потрібно перейти в Настройки -> Акумулятор. Тут у відсотках відображається рівень енергоспоживання додатків за останню добу або тиждень.

При необхідності, максимально зберегти заряд намагайтеся не використовувати ресурсомісткі програми.

Вимкніть автоматичне оновлення додатків

Звичайно, рідкісний користувач відмовиться від можливості завжди мати на своєму пристрої тільки останні, найсвіжіші версії кращих ігор і програм. Однак автоматичне оновлення додатків, реалізоване в iOS, може не тільки істотно витрачати мобільний трафік, але і "вбивати" акумулятор в самий невідповідний момент. Повністю відключити оновлення додаток або заборонити його для окремих програм можна в меню Налаштування -> iTunes Store і App Store -> Автоматичні завантаження.

Вимкніть фонове оновлення контенту

Не зайвим виявиться відключення опції Оновлення контенту в додатках, які перебувають у фоновому режимі. Шуканий перемикач знаходиться по шляху Настройки -> Основні -> Оновлення контенту.

Вимкніть непотрібні повідомлення

Для активних користувачів соціальних мереж, новинних стрічок і мобільних геймерів дана проблема досить актуальна - постійні повідомлення про нові передплатників, постах і лайок не тільки дратують, але і негативно впливають на заряд акумулятора. Обов'язково відключіть повідомлення від другорядних додатків. Це можна зробити в меню Налаштування -> Повідомлення.

Чи не вивантажуйте фонові додатки

Для початківців користувачів це може здатися парадоксальним, проте часто використовувані додатки в тлі, тобто в меню багатозадачності, не тільки не витрачають даремно системні ресурси і заряд акумулятора, але і допомагають заощадити їх. Чому не потрібно вивантажувати часто використовувані додатки ми розповідали в цій статті.

включайте Авіарежім

Якщо ви перебуваєте в горах або в будь-якому іншому місці, подалі від стійкого прийому стільникового зв'язку, обов'язково включите Авіарежім. Пошук мережі згубно впливає на заряд батареї iPhone або iPad.

Щоб зберегти заряд акумулятора під час відсутності необхідності приймати дзвінки, користуватися інтернетом і іншими засобами комунікації, так само варто скористатися Авіарежімом. Благо активувати його дуже просто - достатньо підняти шторку Пункту управління і тапнуть піктограму із зображенням літака або перейти в меню Налаштування -> Авіарежім.

Благо активувати його дуже просто - достатньо підняти шторку Пункту управління і тапнуть піктограму із зображенням літака або перейти в меню Налаштування -> Авіарежім

Знижуйте яскравість екрану

Retina-дисплеї iPhone і iPad володіють високими показниками яскравості і контрастності, однак далеко не завжди потрібно використовувати можливості екрану на повну потужність - зокрема, це надає істотне навантаження на батарею пристрою. Вирішити проблему досить легко - достатньо перейти в Настройки -> Екран і яскравість і зменшити яскравість до прийнятного рівня.

Крім того, Apple рекомендує встановити перемикач "Автояскравість" в активне положення. У такому режимі iPhone буде автоматично визначати рівень освітленості за допомогою датчика на фронтальній панелі і регулювати яскравість екрану. Перемикач "Автояскравість" знаходиться по шляху Настройки -> Основні -> Універсальний доступ -> Адаптація дисплея.

Вимкніть функцію Підняття для активації

Дана опція дозволяє включати екран iPhone (6s і новіше) при піднятті смартфона.

Вимкніть Паралакс-ефект

Вперше з'явився в iOS 7 паралакс-ефект (3D-ефект, пов'язаний із взаємодією іконок додатків і шпалерами на головному екрані) виглядає досить красиво, але, як і багато подібних елементи дизайну, істотно розряджає акумулятор смартфона. Щоб відключити паралакс, а заодно і знизити рівень анімації в iOS, досить включити режим "Зменшення руху" в меню Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ.

Застосуйте Зниження прозорості

Фірмовий блюр-ефект (ефект розмиття, blur) в iOS також можна відключити в налаштуваннях, тим самим зменшивши навантаження на акумулятор смартфона або планшета. Деактивувати цю красу можна шляхом Настройки -> Основні -> Універсальний доступ -> Збільшення контрасту -> Зниження прозорості.

Завжди встановлюйте останні оновлення iOS (якщо вашого пристрою не більше 3-х років)

Розробники Apple постійно розробляють поновлення для мобільної операційної системи, виправляючи виявлені недоліки. При цьому практично кожен апдейт позитивно позначається на продуктивності і енергоефективності пристрою, тому не зайвим буде постійно використовувати останню версію iOS. Найчастіше, це відноситься тільки до останніх двох-трьох поколінь iPhone і iPad. Більш старі пристрої, на жаль, починають працювати помітно повільніше на нових прошивках.

Встановіть час автоблокування екрану на 1 хв або менше

Ця функція призначена не тільки для захисту даних. У режимі заблокованого екрану смартфон споживає набагато менше енергії акумулятора, тому має сенс встановити автоблокування на час 1 хвилина або 30 секунд. Зробити це можна в меню Налаштування -> Екран і яскравість -> Автоматичне.

Обмежте трекінг реклами

Як і всі рекламні мережі, Apple надає рекламодавцям можливість вибрати цільову аудиторію. Природно, групи споживачів реклами необхідно окреслити відповідно до географічної, віковою або іншою ознакою, для чого проводиться постійний трекінг реклами на пристроях користувачів. Зайвий процес, природно, також з'їдає деяку частку заряду батареї. Пункт Обмеження трекінгу реклами можна включити в меню Налаштування -> Конфіденційність -> Реклама.

Вимкніть Siri і Пропозиції Siri

Голосовий помічник є вельми корисною функцією, проте задумайтесь - чи дійсно ви часто їм користуєтеся? Якщо відповідь негативна, то в цілях економії заряду акумулятора його краще відключити (пункти "Слухати Hey Siri" і "Siri кнопкою Додому") в меню Налаштування -> Siri і пошук.

Також, можливо, Ви не користуєтеся "пропозиціями в Пошуку" та "пропозиціями в" Знайти "", які представлені на окремому Spotlight-екрані (викликається свайпом від центру вниз на головному екрані iPhone і iPad). Пропозиції Siri налаштовуються або відключаються так само по шляху: Налаштування -> Siri і пошук.

Вимкніть повторні повідомлення з повідомлень

За замовчуванням iOS надсилає повідомлення про отриманий iMessage-повідомленні або СМС двічі. Це не тільки дратує, але і "садить" батарею. Щоб відключити повторну відправку повідомлень досить встановити параметр "Ніколи" в меню Налаштування -> Повідомлення -> Повідомлення -> Повтор попереджень.

Вимкнути звук і вібрацію

Багато користувачів наївно вважають, що в режимі вібрації акумулятор смартфона розряджається не так сильно. Навпаки - робота вібромотора набагато енерговитратність, ніж відтворення звуку динаміками. Щоб максимально продовжити життя батареї, вимкніть перемикачі "Під час дзвінка" і "В тихому режимі" в розділі Налаштування -> Звуки. Тут же можна відключити Звук блокування і Клацання клавіатури.

Вимкніть AirDrop і Bluetooth

Служби бездротової передачі даних AirDrop і модулем Bluetooth можуть використовуватися середньостатистичним користувачем досить рідко, проте можуть прискорити підключення iPhone або iPad до розетки, якщо постійно знаходяться в активному режимі. Переконайтеся в зворотному, запустивши Пункт управління, а потім натиснувши із зусиллям (працює навіть на iPhone 5s і iPhone 6) на блок з іконками бездротових модулів. Тут і відключаються служби AirDrop і робота Bluetooth. Теж саме можна зробити і в Настройках.

Видаліть сміття в Spotlight

Пошук Spotlight постійно індексує телефон на наявність змін. Якщо ви рідко їм користуєтеся, то вимкніть непотрібні категорії пошуку Установки → Основні → Пошук Spotlight. А краще все.

Вимкніть оновлення додатків в тлі

Ще одна функція, що з'явилася в iOS 7. Вона дозволяє додаткам отримувати інформацію у фоновому режимі, тобто навіть тоді, коли вони не запущені. Цю функцію можна вимкнути повністю або вибрати окремі додатки, в яких ви не потребуєте «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення контенту»

Скористайтеся зовнішніми акумуляторами (чохлами з батареєю)

Скористайтеся зовнішніми акумуляторами (чохлами з батареєю)

Ну і мабуть самим ефективно методом продовження заряду акумулятора є сучасний чохол акумулятор для iPhone . Такий портативний аксесуар Power bank зручний з якою сторони не глянь на нього: чохол захистить гаджет від негативного зовнішнього впливу і подряпин, а а вбудований зарядний пристрій завжди прийде на допомогу, коли власної енергії акумулятора iPhone вже буде не вистачати.

скачати dle 11.3

Якщо є поруч джерело живлення, проблема легко вирішується, а що робити, коли поруч її немає?
Як продовжити роботу свого гаджета, коли підзарядиться немає можливості, а телефон ще ой як потрібен?