Таблиця символів Windows 7

 1. Шукаємо Таблицю символів за допомогою Пошуку Windows 7
 2. Шукаємо Таблицю символів в Службових програмах Windows 7
 3. Як перенести символ з Таблиці в Додаток

Таблиця символів Windows 7 показує всі символи, які входять в той шрифт, який вибирає користувач. Це можуть бути знаки пунктуації, цифри, букви і такі символи, яких немає на клавіатурі. Будь-який символ або кілька символів можна скопіювати і вставити в ті програми, редактори, додатки, які «дружать» з цими символами, тобто, підтримують їх відображення.

Давайте пошукаємо в засіках операційної системи Windows 7 таємничу незнайомку з прозовим назвою «Таблиця символів». Використовуємо для цього 2 варіанти:

 • через автоматичну систему Пошуку і
 • за допомогою опції «Усі програми», ручним перебором.

Насправді, досить використовувати один варіант, вибравши для себе найбільш підходящий.

Шукаємо Таблицю символів за допомогою Пошуку Windows 7

Для цього натискаємо по великій кнопці Пуск. Відкриється меню кнопки Пуск :

Відкриється меню кнопки  Пуск  :

Мал. 1 Пошук Таблиці символів Windows 7

Тут в нижньому рядку з написом «Знайти програми та файли» клацаємо мишкою (цифра 1 на рис. 1), зазначена напис зникне. Після чого набираємо на клавіатурі без лапок «таблиця символів», як показано нижче на рис. 2, цифра 1.

Мал. 2 Ввели запит на пошук "таблиця символів" і відразу бачимо результат пошуку

Операційна система Windows 7 сама знайде і в верхній частині меню Пуск видасть знайдену програму «Таблиця символів» (цифра 2 на рис. 2). Залишається тільки скористатися результатом пошуку, а саме, клікнути мишкою по знайденої програмою.

Шукаємо Таблицю символів в Службових програмах Windows 7

Другий спосіб для того, щоб знайти таблицю символів Windows 7 полягає в тому, що треба пройти за наступним лабіринту маршрутів.

 • Кількома по кнопці Пуск.
 • Відкриється меню кнопки Пуск, в якому клацаємо по опції «Усі програми» (цифра 2 на рис. 1).
 • Серед переліку програм знаходимо «Стандартні». Можливо, що для цього доведеться рухати бігунок (цифра 3 на рис. 3), щоб переміщатися по програмам.
 • Серед «Стандартних» знаходимо «Службові».
 • Кількома по опції «Службові» (цифра 1 на рис. 3).
 • Далі кліком по опції «Таблиця символів» (цифра 2 на рис. 3) запускаємо її.

Мал. 3 Знайшли Таблицю символів по шляху
"Пуск" - "" Все програми "-" Стандартні "-" Службові "програми Windows 7

На мій погляд, перший спосіб пошуку Таблиці символів швидше. Але другий спосіб дозволяє заглянути в "святая святих" - Службові програми Windows 7, тим самим, подивитися, які інструменти надають нам програмісти Майкрософта.

Як перенести символ з Таблиці в Додаток

На малюнку 4 по кроках показано, як можна перенести обраний символ, якого, швидше за все, немає на клавіатурі, з Таблиці символів Windows 7 в програму, додаток, редактор. Головне, щоб програма, додаток або редактор, тобто, те місце, куди ми переносимо символ, підтримували відображення таких символів. Бо у них може бути взаємне нерозуміння - програмна несумісність.

блокнот , Який вбудований в операційну систему Windows, підтримує не всі шрифти в Таблиці символів, точніше сказати, підтримує своєрідно. У Блокноті може відобразитися не той символ, який був скопійований в Таблиці символів, а якийсь інший. У Блокнот можна вставити символи з Таблиці символів, які, наприклад, є шрифтом Arial (наприклад, символ копірайту ©). Але не вийде зробити те ж саме, наприклад, для символів з шрифту Webdings.

Мал. 4 Вибираємо символ, копіюємо його в буфер обміну для подальшої вставки в який-небудь додаток

Цифра 1 на рис. 4 - в першу чергу вибираємо шрифт. Різні шрифти - різні символи. Слід пам'ятати, що екзотичні шрифти можуть відображатися не для всіх програм.

Цифра 2 на рис. 4 - вибираємо символ і щоб краще розглянути, збільшуємо його. Для збільшення досить клацнути лівою кнопкою миші по символу. І він буде збільшений, як показано на рис. 4. Так можна переглянути багато символів з різних шрифтів, перш ніж вибрати будь-якої для вставки в програму, додаток, редактор.

Цифра 3 на рис. 4 - якщо символ збільшений, як показано цифрою 2 на рис. 4, тоді клацаємо по кнопці «Вибрати». Після цього символ переміщається в рядок «Для копіювання» (цифра 4 на рис. 4). Так можна вибрати багато символів, якщо в цьому є необхідність.

Цифра 5 на рис. 4 - натискаємо на кнопку «Копіювати». Після цього всі символи, раніше поміщені в рядок «Для копіювання» будуть скопійовані в буфер обміну, тобто, певний ділянку в оперативної пам'яті комп'ютера.

Тепер відкриваємо додаток, програму або редактор, наприклад, Ворд або Paint (інструмент A - Текст) і натискаємо там меню «Правка», а в ньому - опцію «Вставити». Або натискаємо правою кнопкою миші по чистому полю у відкритій програмі, з'явиться контекстне меню, в якому вибираємо «Вставити». Після цього скопійовані символи з Таблиці символів Windows 7 будуть поміщені з буфера обміну в ту програму, додаток, редактор, в якому вони нам потрібні.

Якщо у Вас щось не виходить при спробі вставити символи куди-небудь, пишіть в коментарях докладніше, що саме Ви робите, по кроках - разом розберемося.

PS Що ще є по цій темі:

Таблиця символів Windows

Які шрифти є на моєму комп'ютері?

Два шрифту без букв

параметри шрифту

Як зробити гарячі клавіші в Windows 7 для швидкого виклику програм?


Автор: Надія


Дополнительная информация

rss
Карта