Тактика просування готелю в соцмедіа

 1. LATESTN:
 2. Кілька порад по створенню ефективного блогу:

LATESTN:


Для блогу, як і для інших маркетингових заходів, необхідно створити довгострокову стратегію. Подумайте про те, чого б Ви хотіли досягти за допомогою блогу за найближчі шість місяців, рік і два роки. Як тільки Ви визначитеся з цим, інвентаризують свою стратегію. Ваша стартова стратегія повинна включати цілі (як короткострокові, так і довгострокові), графік тим як мінімум на найближчі 1-3 місяці. Починаючи з моменту створення стратегії, будь-які рішення з приводу дизайну сайту готелю чи ресторану, контенту і маркетингу в цілому повинні відштовхуватися від цілей Вашої стратегії.

Кілька порад по створенню ефективного блогу:
 • Якщо у Вас є можливість, інтегруйте Ваш блог з сайтом Вашого готелю чи ресторану. Найкраще, якщо URL блогу буде виглядати як www.ВашаКомпанія.com / blog, що буде плюсом для пошукової оптимізації (SEO), а також зробить посилання легко запам'ятовується для читачів.

 • Існує багато безкоштовних платформ для ведення блогу: WordPress , Tumblr , Blogger і т. п. Постарайтеся дізнатися про це якомога більше, перш ніж вибрати, тому що всі вони пропонують різний функціонал. Наприклад, Tumblr призначений для ведення мікроблогів, і, по суті, є гібридом між Twitter і традиційним блогом. Повідомлення на ньому зазвичай коротше і часто містять мультимедійний матеріал (відео та графіку), ніж текстовий контент. Повідомлення можуть включати в себе посилання, фотографії, аудіо, відео, цитати і т. Д. Набагато рідше вони представляють текстові статті. Очевидно, що структура і цілі Вашого блогу будуть визначати тип найбільш ефективною для Вас платформи.

 • Безумовно, Ви можете писати про своє готелі або ресторані, але блог не можна забивати під зав'язку рекламними повідомленнями, так як Ви ризикуєте відлякати людей. Вам необхідно давати читачам інформацію, яка буде їх хвилювати, і виявиться корисною і цікавою. Ви можете, наприклад, описати цікаві місця Вашого міста, а також дати поради туристам. Крім цього, можна копіювати статті та повідомлення блогів з інших джерел, якщо Ви думаєте, що вони зацікавлять Ваших читачів. Контент на Вашому блозі повинен провокувати Ваших читачів повертатися до Вас знову і знову, а також показувати Ваші повідомлення друзям і передплатникам.

 • Налаштуйте Ваш блог таким чином, щоб його статті автоматично розсилалися по різним соціальним каналам, таким як Facebook, Twitter, ВК онтакти. Так як Ваші передплатники в соцмережах вже зацікавлені у Вашому готелі або ресторані, вони з великою ймовірністю будуть читати і поширювати Ваші повідомлення.

 • Якщо Ви копіюєте статті або інформацію з інших джерел, таких як онлайнові газети або блоги, необхідно завжди давати відповідні посилання. Завжди пишіть про те, де спочатку був опублікований матеріал. Цей рядок зазвичай йде після заголовка. Ставте в лапки будь-який контент, який взятий безпосередньо з будь-якого джерела. Вказуйте посилання на оригінал на початку або в кінці статті. Пам'ятайте, що Вам не обов'язково публікувати всю статтю на Вашому блозі. Замість цього можете вибрати кращі уривки зі статті для того, щоб привернути інтерес Ваших читачів, а для ознайомлення з повним матеріалом можна надати їм посилання на джерело.

 • Зробіть Ваш блог інтерактивним. Читачі повинні мати можливість коментувати Ваші повідомлення, а Ви повинні вітати таку поведінку і провокувати спілкування.

 • Необхідно моніторити успіх кожної статті, відстежуючи кількість прочитали або прокоментувати. Після цього необхідно робити висновки і застосовувати їх в своїй стратегії. Деякі платформи для блогінгу забезпечують вбудовані інструменти для аналітики, але навіть якщо їх немає, для цих цілей існує прекрасний сервіс Google Analytics .

 • Обов'язково зробіть підписку на оновлення так, щоб користувачам не доводилося щодня перевіряти, чи є на Вашому сайті новий контент. Користувач повинен мати можливість отримувати оновлення відповідно до своїх уподобань: по електронній пошті або через RSS. Для роботи з фідамі RSS є зручна пропозиція FeedBurner .

 • Створіть графік виходу повідомлень і дотримуйтеся його. Дуже важливо створити базу лояльних читачів. Зробити це можна, тільки регулярно надаючи цікаву, корисну і провокує інформацію.

для турагентів

Дисконтні тарифи, миттєве підтвердження в нашій новій системі замовлення туристичних послуг!

Дополнительная информация

rss
Карта