Тариф «Безліміт для планшета» Білайн

 1. Опис тарифу «Безліміт для планшета»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «Безліміт для планшета»
 3. Недоліки тарифу «Безліміт для планшета»
 4. Порівняння тарифів з безлімітним інтернетом
 5. Як підключити тариф «Безліміт для планшета» Білайн

28 червня 2016 року стало доступний для підключення новий тариф «Безліміт для планшетів» Білайн

28 червня 2016 року стало доступний для підключення новий тариф «Безліміт для планшетів» Білайн. В рамках цього тарифного плану діє безлімітний інтернет без обмежень трафіку і швидкості. Більш того, також відсутнє обмеження по протоколам, тобто, при завантаженні файлів з файлообмінних мереж (торренти) Білайн не стане обмежувати швидкість інтернету. Тариф «Безліміт для планшета» призначений виключно для планшетних комп'ютерів. Встановлювати SIM-карту з даними тарифом в телефон або модем не має сенсу тому, як безлімітний інтернет поширюється тільки на планшети. Якщо вам потрібен інтернет без обмежень трафіку і швидкості для телефону, то розгляньте тарифи "#можна все" і «ВСЕ за 500» постоплата . Для модему на сьогоднішній день немає пропозицій з повністю безлімітним інтернетом.

Тариф «Безліміт для планшета» на перший погляд гранично простий і зрозумілий, однак насправді йому характерний ряд особливостей, які викликають багато питань. В рамках цього огляду ми наведемо докладний опис тарифного плану «Безліміт для планшета», розповімо про характерні йому особливості, обмеження та підводні камені. Мета даної статті полягає в тому, щоб ви отримали повне уявлення про тариф «Безліміт для планшета» і змогли вирішити, буде він для Вас вигідний чи ні.

 • Увага
 • Не плутайте тариф «Безліміт для планшета» з тарифним планом «Безлімітний інтернет для планшетів». Це зовсім інший тариф, яким характерний обмежений пакет інтернет-трафіку 6 Гб в місяць.

Опис тарифу «Безліміт для планшета»

Тариф «Безліміт для планшета» передбачає передплатну систему розрахунків, тобто, ви спочатку оплачуєте послугу, а потім користуєтеся їй. Абонентська плата за тарифом становить 890 руб. в місяць (Москва і Підмосков'ї). Плата за підключення не стягується. Білайн надає можливість не платити відразу за весь місяць, а спробувати послугу протягом двох тижнів. Зрозуміло, пробний період надається не безкоштовно. При підключенні тарифу з вашого рахунку буде списано 400 рублів. З 15-го дня спишеться абонентська плата за повний наступний місяць.

Якщо порівняти тариф «Безліміт для планшета» з іншими тарифними планами з безлімітним інтернетом, то він є найдорожчим. наприклад, тариф «Smart Безлімітіще» обійдеться 12,90 руб. на добу для регіонів і 19 руб. для Москви і Підмосков'я, при цьому SIM-карту з цим тарифним планом можна використовувати не тільки в телефоні, але і в планшеті. У Білайну ж немає тарифу з безлімітним інтернетом, який буде працювати на телефоні і планшеті.

Якщо керуватися логікою, то підвищена абонентська плата повинна зробити тариф «Безліміт для планшета» більш привабливим, ніж тарифні плани «# можноВСЁ» і «ВСЕ за 500» постоплата. На жаль, у Білайну зовсім інша логіка. Даний тариф нічим не краще (крім відсутності обмежень по протаколе), більш того, за деякими критеріями він навіть гірше. Наприклад, на відміну від озвучених тарифів, «Безліміт для планшета» не включає пакетів хвилин і SMS. Також не доводиться розраховувати і на безлімітні дзвінки всередині мережі. Давайте розглянемо, що абонент отримує за абонентську плату 890 рублів на місяць.

Тариф «Безліміт для планшета» Білайн включає:

 • Безлімітний інтернет без обмежень по швидкості або протоколів (відсутність обмежень по протоколам на увазі можливість скачування великих обсягів, в тому числі з торрентів);
 • Пакет хвилин - відсутня;
 • Пакет SMS - відсутній.

Як бачите, ви отримуєте тільки безлімітний інтернет на Білайні , При цьому за дзвінки та повідомлення доведеться платити. Правда, на відміну від інших тарифних планів з безлімітним інтернетом, тариф «Безліміт для планшета» не передбачає обмежень на скачування файлів з торентів. Ви можете завантажувати через торрент-клієнти досить об'ємні файли, але тільки з планшета, можливість використання іншого пристрою виключена. Якщо ваш планшет не підтримує можливість здійснення дзвінків і відправки SMS, то навряд чи вам варто переживати з приводу відсутності пакетів хвилин і SMS. Якщо ж крім інтернету вам потрібні дзвінки та повідомлення, то будьте готові до додаткових витрат.

Вартість послуг зв'язку на тарифі «Безліміт для планшета»

Тариф «Безліміт для планшета» не включає пакети хвилин і SMS. Платити доведеться навіть за дзвінки на номери Білайн домашнього регіону. Ймовірно, оператор порахував, що для даного тарифного плану цілком достатньо лише одного безлімітного інтернету, решта абонент отримає в рамках іншого тарифу, що використовується в телефоні. Тим часом, багато абонентів використовують планшет не тільки для виходу в інтернет, але і для дзвінків. На жаль, компанію Білайн це мало хвилює, тому за послуги зв'язку доведеться платити.

 • Увага
 • Підключення голосового зв'язку і послуги SMS-повідомлень можливо тільки при укладанні письмового договору на надання послуг рухомого радіотелефонного зв'язку. Укладення договору можливо в будь-якому офісі продажів «Білайн».

Тарифом «Безліміт для планшета» характерні наступні розцінки:

 • Вхідні дзвінки - 0 руб. за хвилину;
 • Дзвінки на всі місцеві номери - 1,7 руб. за хвилину;
 • Дзвінки на номери всіх операторів Росії - 2,9 руб. за хвилину;
 • Вхідні SMS - 0 руб;
 • SMS на місцеві та міжміські номери - 1,95 руб;
 • SMS на міжнародні номери - 3,45 руб.

Недоліки тарифу «Безліміт для планшета»

Щоб хоч якось виділити тариф «Безліміт для планшета», Білайн прибрав обмеження по протоколам
Щоб хоч якось виділити тариф «Безліміт для планшета», Білайн прибрав обмеження по протоколам. Дійсно, якщо розглянути інші тарифи з безлімітним інтернетом, то всі вони передбачають обмеження на скачування з файлообмінних мереж. В даному випадку ви можете завантажувати файли через торрент-клієнти без обмежень швидкості та трафіку. Безсумнівно, це головна перевага тарифу «Безліміт для планшета», однак на цьому переваги тарифного плану закінчуються. На жаль, недоліків у тарифу набагато більше. Тарифний план «Безліміт для планшета» з'явився зовсім недавно, тому інформація про його вади буде неповною. Якщо у вас є чим доповнити статтю, обов'язково залишайте відгуки.

Тарифом «Безліміт для планшета» характерні наступні недоліки:

 1. SIM-карту з тарифним планом «Безліміт для планшета» можна використовувати тільки на планшетах. У модемах і телефонах тариф працювати не буде.
 2. Тариф «Безліміт для планшета» Білайн передбачає обмеження на роздачу інтернету по WI-FI. Використання планшета в режимі модему неможливо.
 3. На тарифному плані «Безліміт для планшета» недоступна послуга інтернет на все. Нагадаємо, що ця послуга призначена для роздачі інтернету іншим абонентам (не по Wi-Fi).
 4. Білайн обіцяє надавати інтернет на максимально можливій швидкості (4G (LTE), середня швидкість передачі даних 10-20 Мбіт / с., 3G - 3-5 Мбіт / с, 2G - 60-100 Кбіт / с.). Все це чудово, але зазначені швидкості передачі даних не гарантовані і залежать від безлічі зовнішніх факторів. Також, бентежить пункт, з якого випливає, що оператор може скоротити швидкість доступу в інтернет в разі великого навантаження на мережу. Тобто, в будь-який момент швидкість інтернету може впасти до гранично низького значення і Білайн вкаже на цей пункт.
 5. На тарифному плані «Безліміт для планшета» опції «Хайвей», а також акції та інші бонусні програми, що дають знижки на інтернет-трафік, недоступні для підключення.
 6. Підключення голосового зв'язку і послуги SMS-повідомлень можливо тільки при укладанні письмового договору на надання послуг рухомого радіотелефонного зв'язку. Укладення договору можливо в будь-якому офісі продажів «Білайн».
 7. При знаходженні абонента на території Магаданської області, Чукотського АТ, республіки Саха (Якутія), Камчатського краю, Таймирського і Долгано-Ненецького муніципальних районів, ЕМО р Норильська і м Ігарки, Республіки Крим та м.Севастополь діє тариф 9,95 руб. / Мбайт.

Звичайно ж, це не всі недоліки тарифу «Безліміт для планшета». Ми надали Вашій увазі тільки перевірену інформацію. Якщо у вас є що додати, залишайте відгуки про тариф «Безліміт для планшета».

Порівняння тарифів з безлімітним інтернетом


На жаль, тарифи з безлімітним інтернетом без будь-яких обмежень вже в далекому минулому. Довгий час оператори пропонували увазі абонентів тарифи і інтернет-опції з обмеженим пакетом трафіку. У 2016 році нарешті були почуті молитви абонентів і з'явилися тарифи з безлімітним інтернетом. Звичайно ж, вони не ідеальні і їм характерні різні обмеження, однак багато абонентів нескінченно раді і таких пропозицій.

На сьогоднішній день доступні наступні тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень трафіку і швидкості:

 • Лінійка тарифів «ВСЕ» постоплата (Білайн);
 • «Smart Безлімітіще» (МТС);
 • «Безліміт для планшета» (Білайн);
 • «# МожноВСЁ» (Білайн);
 • Інтернет тарифи «Yota».

Як бачите, Білайн має відразу кілька тарифів з безлімітним інтернетом, у МТС ж такий тарифний план тільки один. Втім, той же Smart Безлімітіще доступний на всіх пристроях, крім модемів і роутерів, отже, відпадає необхідність у створенні окремого тарифного плану для планшета.

Інтернет тарифи «Yota» в рамках цього огляду ми розглядати не будемо. Дана тема заслуговує окремої статті, крім того, цей оператор менш популярний, ніж Білайн і МТС. Що стосується тарифів «Smart Безлімітіще», «Безліміт для планшета» і «# можноВСЁ», то кожному з них характерні свої особливості. Ми вже розглядали їх окремо, зараз буде наведено порівняння цих тарифів. Сказати який із зазначених тарифних планів краще дуже складно, так як багато залежить від уподобань абонента. Нижче проведена порівняльна таблиця тарифів з безлімітним інтернетом. На підставі наведених даних Ви зможете визначити, який із тарифів вам підходить.

Абонентська плата Пакет хвилин Пакет SMS Інтернет-трафік Білайн «# можноВСЁ» 13 руб. на добу (більшість регіонів) або 20 руб. на добу (Москва) 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва) 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва) Безліміт МТС «Smart Безлімітіще» 12, 90 руб. на добу (для більшості регіонів) або 19 руб. на добу (Москва) 200 хвилин на місяць 200 повідомлень на місяць Безліміт Білайн «Все за 500» 500 рублів на місяць 600 хвилин на місяць 300 повідомлень на місяць Безліміт Білайн «Безліміт для планшета» 890 руб. в місяць Відсутня Відсутня Безліміт

Як підключити тариф «Безліміт для планшета» Білайн

Безсумнівно, тарифний план «Безліміт для планшета» знайде свого споживача
Безсумнівно, тарифний план «Безліміт для планшета» знайде свого споживача. Якщо ви належите до числа абонентів, яких повністю влаштовує даний тариф, то можете сміливо переходити на нього або купити нову SIM-карту.

Перейти на тариф Білайн «Безліміт для планшета» можна:

 • Зателефонувавши з планшета за номером 0674 748 88;
 • Скориставшись особистим кабінетом Білайн;
 • В додатку «Мій Білайн» ;
 • Також ви можете купити SIM-карту з тарифом в будь-якому офісі продажів.

На цьому ми будемо закінчувати даний огляд. Сподіваємося Ви отримали повне уявлення про тариф «Безліміт для планшета». Не забувайте залишати відгуки про тарифний план.