Тариф «Для ноутбука» МТС

 1. Огляд тарифу «Для ноутбука» від МТС
 2. Для чого достатньо швидкості 4 Мбіт / с
 3. Скільки коштує тариф «Для ноутбука»
 4. Важливі умови тарифу «Для ноутбука»
 5. Як підключити тариф «Для ноутбука» МТС
 6. Відгуки про тариф «Для ноутбука» від МТС

На жаль, минули ті часи, коли практично у кожного оператора стільникового зв'язку були тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку

На жаль, минули ті часи, коли практично у кожного оператора стільникового зв'язку були тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку. Тим часом, потреба в безлімітному трафіку з кожним роком тільки збільшується. Звичайно ж, періодично з'являються нові тарифні плани, які за запевненням операторів передбачають безлімітний інтернет, однак на практиці ці пропозиції мають чимало обмежень. Одним з останніх пропозицій для активних користувачів мережі є тариф «Для ноутбука» МТС. В рамках цього тарифного плану доступний безлімітний інтернет МТС з необмеженим трафіком, правда, швидкість доступу в мережу обмежена і не може перевищувати 4 Мбіт / с.

Чи є тарифний план від МТС «Для ноутбука» унікальним і новою пропозицією на ринку стільникового зв'язку? Звичайно ж ні! Мабуть, багато хто з Вас чули про опції «Інтернет 4 Мбіт / с», яка надавалася на умовах, аналогічних тарифу «Для ноутбука», але недавно була відправлена в архів. Інших пропозицій з безлімітним трафіком у МТС на даний момент немає. Є ще тариф «хайп» , Який дозволяє безлімітно користуватися мобільним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку в рамках певних ресурсів, проте він не призначений для модему. В рамках цього огляду ми з'ясуємо, що собою являє тариф «Для ноутбука» МТС, що можна робити в інтернеті на швидкості 4 Мбіт / с і як його підключити. Також у Вас буде можливість почитати відгуки про тариф «Для ноутбука».

Огляд тарифу «Для ноутбука» від МТС

Огляд тарифу «Для ноутбука» від МТС

У МТС трохи пропозицій для абонентів, яких цікавить інтернет для модему або роутера. є тарифи МТС з солідними пакетами інтернету, проте вони не можуть використовуватися для виходу в інтернет з комп'ютера або ноутбуків. Є лінійка інтернет-опцій для тарифу «МТС Коннект-4» , Але вони теж не передбачають абсолютно безлімітний інтернет. деякі інтернет-опції МТС передбачають безлімітний нічний інтернет, на день надається обмежений пакет трафіку. Виходить, тариф «Для ноутбука» МТС на сьогоднішній день єдина пропозиція з безлімітним трафіком, правда, на обмеженій швидкості.

Особливості тарифу «Для ноутбука»:

 • Безлімітний трафік на всі ресурси;
 • Максимальна швидкість доступу в інтернет - 4 Мбіт / с;
 • На тарифі немає пакетів з хвилинами і SMS;
 • SIM-карту з тарифом можна використовувати в будь-якому пристрої (ноутбук, комп'ютер, планшет, смартфон);
 • При використанні тарифу за межами домашнього регіону списується додаткова плата в розмірі 50 рублів на добу;
 • При використанні файлообмінних мереж швидкість обмежується до 512 Кбіт / с;
 • Ніяких заборон на роздачу інтернету по мережі Wi-Fi або в рамках послуги «Єдиний інтернет» .

З можливостями тарифу все зрозуміло. Найбільше користувачів цікавить питання ціни, а також швидкість інтернету. Що стосується розміру абонентської плати, то вона буде залежати від вашого регіону. Наприклад, в Москві тариф МТС «Для ноутбука» коштує 800 рублів на місяць. В інших регіонах абонентська плата менше. До цього питання ми ще повернемося, а зараз поговоримо про швидкість доступу в інтернет на тарифі «Для ноутбука». Багато поняття не мають, що собою представляють 4 Мбіт / с.

 • важливо
 • 4 Мбіт / с - це максимальна швидкість. На практиці швидкість може бути нижче.

Для чого достатньо швидкості 4 Мбіт / с

Для чого достатньо швидкості 4 Мбіт / с

Безлімітний інтернет з необмеженою квотою трафіку виглядає вельми привабливо і багато абонентів з радістю скористалися б цією пропозицією. До того ж, абонентська плата цілком прийнятна. Проте користувачі не поспішають підключати тариф «Для ноутбука» МТС. Так що ж їх зупиняє? Звичайно ж, справа в обмеженні швидкості. В рамках тарифного плану надається безлімітний трафік на швидкості до 4 Мбіт / с. Але що можна робити в інтернеті на цій швидкості? Кому потрібен безлімітний інтернет, якого буде вистачати тільки для перегляду електронної пошти? Давайте розберемося, які можливості доступні на тарифі «Для ноутбука».

На швидкості 4 Мбіт / с можна:

 • Дивитися онлайн-відео;
 • Грати онлайн-ігри;
 • Слухати і скачувати музику;
 • Завантажувати файли на швидкості 1,5 гігабайти на годину.

Останній пункт під сумнівом. Швидкість 4 Мбіт / с дорівнює 512 Кб / с. І це максимум, на який доводиться розраховувати. Немає ніякої гарантії, що у Вас буде саме ця швидкість. Тобто, обіцянки оператора про можливості завантаження файлів з інтернету зі швидкістю 1,5 гігабайти на годину дещо завищені. Якщо Вас цікавить, як все виглядає на практиці, нижче наведені відгуки про тариф «Для ноутбука» від МТС.

Скільки коштує тариф «Для ноутбука»

Скільки коштує тариф «Для ноутбука»

Для яких цілей буде досить швидкості 4 Мбіт / с ми з'ясували. В принципі, дивитися ролики на ютубі, слухати онлайн музику, користуватися соціальними мережами і т.д. Ви зможете без будь-яких проблем. Якщо ж захочете подивитися фільм у високій якості або скачати файл великого обсягу, то у Вас це навряд чи вийде. Мабуть, з цим все зрозуміло. Тепер залишається розібратися з іншим важливим питанням. У скільки для Вас обійдеться безлімітний мобільний інтернет на швидкості 4 Мбіт / с.

Розцінки на тарифі «Для ноутбука»:

 • Абонентська плата - 800 рублів на місяць (Москва і Підмосков'ї);
 • Вхідні дзвінки - 0 рублів;
 • Вихідні на номери МТС - 5 руб. / Хв .;
 • Вихідні на номери інших операторів домашнього регіону - 5 руб. / Хв .;
 • Вихідні на номери операторів інших мереж за межі домашнього регіону - 12 руб. / Хв .;
 • Вихідні SMS абонентам домашнього регіону - 2,50 руб .;
 • Вихідні SMS за межі домашнього регіону - 2,50 руб.

Як бачите, використовувати тариф «Для ноутбука» МТС для спілкування недоцільно. Він призначений для доступу в інтернет. Якщо ж виникла необхідність зателефонувати, будьте готові до великих витрат. Окремо слід сказати про розмір абонентської плати. Вона може відрізнятися в залежності від регіону. Для абонентів Москви тарифний план буде коштувати 800 рублів на місяць. В інших регіонах він коштує дешевше. Уточнити актуальну для вашого регіону інформацію можна на офіційному сайті оператора.

 • важливо
 • Тариф «Для ноутбука» з'явився ще не скрізь. У деяких регіонах як і раніше доступна опція «4 Мбіт / с».

Важливі умови тарифу «Для ноутбука»

Важливі умови тарифу «Для ноутбука»

Компанія МТС вміє майстерно рекламувати свої продукти, видаючи їх за унікальні пропозиції на ринку мобільного зв'язку. В описі тарифу «Для ноутбука» зазначено, що головний його нюанс, це обмеження швидкості до 4 Мбіт / с, якої достатньо для того, щоб завантажити 1,5 гігабайти за годину. На практиці досягти таких показників практично нереально. Втім, обмеження швидкості не єдиний недолік тарифного плану.

Недоліки тарифу «Для ноутбука»:

 • 4 Мбіт / с - це максимальна, але не гарантується швидкість;
 • При використанні тарифу за межами домашнього регіону списується додаткова плата в розмірі 50 рублів на добу;
 • При використанні файлообмінних мереж швидкість обмежується до 512 Кбіт / с;
 • Тарифний план можна підключити, тільки купити нову SIM-карту;
 • При знаходженні на території Чукотського АТ швидкість доступу в інтернет обмежується до 128 Кбіт / с.

Хотілося б додати, що тариф «Для ноутбука» МТС практично повністю копіює опцію «4 Мбіт / с». Різниця лише в розмірі абонентської плати. Новий тариф варто на 50 рублів дорожче. Виходить, МТС просто змінив назву і зробив опцію окремим тарифом, при цьому збільшив абонентську плату. Висновки робіть самі.

Як підключити тариф «Для ноутбука» МТС

Безумовно, тариф «Для ноутбука» далекий від ідеалу і у нього достатньо недоліків, проте, на сьогоднішній день інших варіантів для активних користувачів інтернету не багато. Якщо Ви вирішили, що даний тарифний план Вам підходить і вирішили його підключити, то Вас чекає ще одна складність. Справа в тому, що не передбачено команди для підключення тарифу «Для ноутбука». Щоб стати його володарем, доведеться придбати нову SIM-карту в салоні зв'язку МТС або в інтернет-магазині оператора.

Відгуки про тариф «Для ноутбука» від МТС

Відгуки про тариф «Для ноутбука» від МТС

Розглядаючи той чи інший тарифний план більшість абонентів звикли керуватися не тільки офіційними даними, але і відгуками інших абонентів. У випадку з тарифом «Для ноутбука» це особливо актуально. Незважаючи на те, що дана пропозиція з'явилося недавно, в інтернеті є багато відгуків про тариф «Для ноутбука» від МТС. Як завжди, коментарі досить суперечливі. Ми відібрали для Вас кілька найбільш актуальних і розгорнутих відгуків.

 • Максим. Побачив рекламу нового тарифу «Для ноутбука» з безлімітним інтернетом і відразу їм зацікавився. Так як тариф підключити не можна, пішов в салон МТС за новою SIM-картою. Продавець пояснив, що швидкість доступу в інтернет складе 4 Мбіт / с, чого цілком вистачає для перегляду онлайн фільмів, завантаження музики та інших невеликих файлів. О першій годині приблизно буде завантажуватися 1,5 гігабайти. Ніяких інших обмежень немає. Зрозуміло, я одразу придбав тарифний план і був дуже задоволений, що більше не доведеться контролювати пакет інтернету. На жаль, радість була недовгою. Швидкість інтернету не радує. Щоб подивитися фільм, доводиться ставити на паузу і кликати мінімум хвилин 40. Про які 1,5 гігабайти йдеться? Загалом, черговий розлучення від МТС.
 • Олена. Купувала модем МТС і в подарунок отримала SIM-карту з тарифом «Для ноутбука». Користуюся тарифом вже два місяці. Звичайно ж, швидкість залишає бажати кращого і качати з інтернету фільми буде проблематично, проте на перегляд відео на ютубі і на соціальні мережі цілком вистачає. В принципі, для мене цього достатньо. В основному використовую тариф для перегляду відео на ютубі. Буває, якість відео сильно падає, але в цілому все непогано. До того ж, альтернативи цим тарифом я не бачу.
 • Сергій. Придбав тариф «Для ноутбука» МТС в надії на те, що нарешті-то зможу користуватися безлімітним інтернетом, нехай і на обмежену швидкість. Розчарований був уже в перший же день і справа не в швидкості, до цього я був готовий. В описі тарифу нічого не сказано про те, що при спробі завантажити файл через торрент швидкість впаде до межі. Пізніше, запросив вас переглянути пункт в договорі. Загалом, МТС знову всіх розвів.

Більшість відгуків про тариф МТС «Для ноутбука» саме в такому характері. Головна проблема - це низька швидкість інтернету, яка на практиці нижче, ніж заявлено оператором. Також багатьом не подобається обмеження, яке не дозволяє качати файли через торрент-клієнти. Якщо у Вас є що додати, залиште свій відгук.

Чи є тарифний план від МТС «Для ноутбука» унікальним і новою пропозицією на ринку стільникового зв'язку?
Так що ж їх зупиняє?
Але що можна робити в інтернеті на цій швидкості?
Кому потрібен безлімітний інтернет, якого буде вистачати тільки для перегляду електронної пошти?
40. Про які 1,5 гігабайти йдеться?