Тариф «Дуже чорний» Теле2: опис, підключити, відключити

 1. Опис тарифу «Дуже чорний» Теле2 - 2016
 2. Основні параметри і тарифікація
 3. Роумінг по Росії
 4. Як підключити тариф «Дуже чорний» на Теле2
 5. Як відключити тариф «Дуже чорний» на Теле2
 6. Як перевірити залишки по пакетам на тарифі «Дуже чорний»

Тариф «Дуже чорний» Теле2 - це пакетний тарифний план, що включає в себе певні обсяги хвилин, інтернет-трафіку і СМС за фіксовану абонентську плату. Він відмінно підійде активним абонентам, які потребують великих обсягах послуг стільникового зв'язку.

З цього огляду ви дізнаєтеся актуальні на 2016 рік параметри і вартість тарифу, а також як дізнатися залишки трафіку, хвилин і СМС на тарифному плані «Дуже чорний» від Теле2.

Опис тарифу «Дуже чорний» Теле2 - 2016

Як і у всіх тарифних планів Теле2, параметри і абонентська плата «Дуже чорного» тарифу варіюються в залежності від регіону підключення. Тому буде зовсім не зайвим уточнити його характеристики в вашому місті за номером 630. Якщо умови вас влаштують, ви відразу ж зможете перейти на цей тарифний план.

А в цьому огляді ми розглянемо тариф «Дуже чорний» для Московії і Санкт-Петербурга.

Основні параметри і тарифікація

 • Тариф «Дуже чорний» Теле2 - Москва.
  За абонентську плату в 399 рублів оператор надасть вам 500 хвилин на всі телефони Росії 10 Гб мобільного інтернету і СМС-пакет з 500 СМС на всі мобільні Росії.

  Тарифікація дзвінків понад пакет.
  Після вичерпання пакета хвилин, включеного в тарифний план, вихідні дзвінки на всі мобільні Теле2 залишаться безкоштовними, а виклики на всі інші телефони (в домашньому регіоні та міжміські) - по 1.5 руб. за хвилину.

  Вартість інтернету понад пакет.
  Якщо ви витратите 10 Гб інтернет-трафіку, включеного в тариф, то оператор просто припинить доступ в Мережу. Щоб знову скористатися інтернетом, доведеться або дочекатися активації основного інтернет-пакета, або підключити додаткові пакети трафіку.

  Кожне СМС понад пакет в домашньому регіоні обійдеться вам в 1.5 руб. , А всі інші СМС - в 2.5 руб.

 • Тариф «Дуже чорний» Теле2 - Санкт-Петербург.
  Тут щомісячна абонентська плата за тарифний план складає 350 рублів. У неї включені 550 безкоштовних хвилин на номери будь-яких операторів домашнього регіону і на телефони Теле2 Росії, 4 Гб інтернет-трафіку і всього лише 100 СМС на мобільні всіх російських операторів.

  Вартість вихідних дзвінків понад пакет.
  Вихідні на всі номери Теле2 - 0 рублів. Дзвінки на телефони інших операторів домашнього регіону обійдуться вам в 1.5 руб. за хвилину, а міжміські виклики - по 3 крб. / хв.

  Інтернет понад пакет.
  Умови надання інтернету понад основного пакета такі ж, як і для московського регіону: оператор обмежує доступ в Інтернет і пропонує придбати додаткові пакети інтернету, або чекати активації основного інтернет-пакета.

  Тарифікація СМС понад пакет.
  Відправка СМС в домашньому регіоні обійдеться вам в 1.5 руб. за повідомлення. СМС на інші телефони російських операторів - по 2.5 руб. / Повідомлення.

В тариф «Дуже чорний» не включені СМС і хвилини на дзвінки в інші країни. Вартість однієї хвилини розмови для абонентів з Москви і Санкт-Петербурга однакова:
- країни СНД - 30 руб .;
- Європа і країни Балніі - 49 руб .;
- інші країни - 69 руб.

Вартість вихідних СМС-повідомлень на номери міжнародних мобільних операторів - 5.50 рублів.

Роумінг по Росії

Тариф «Дуже чорний» від Теле2 діє на території всієї Росії, за винятком Криму та м.Севастополь. Тобто, навіть перебуваючи за межами регіону підключення вашої SIM-карти, вам доступні пакети інтернет-трафіку, хвилин і СМС, включені в тарифний план. Тарифікація понад пакетів така ж, як і в домашньому регіоні.

При знаходженні в Криму або Севастополі пакети хвилин, СМС і трафіку недоступні. Всі дзвінки, мегабайти трафіку і СМС оплачуються за роумінговими тарифами на послуги зв'язку:
- всі вхідні і вихідні дзвінки - 5 руб. / Хв .;
- мобільний інтернет - 5 руб. / 1 ​​Мб;
- входять СМС - безкоштовно;
- вихідні СМС по Росії - 3.5 руб. / Повідомлення;
- вихідні СМС за кордон - 5.5 руб. за повідомлення.

Як підключити тариф «Дуже чорний» на Теле2

Перейти на тариф «Дуже чорний» можна кількома способами:

 • USSD-Команда для переходу на тариф - ✶ 630 ✶ 2 #.
 • Підключити тариф «Дуже чорний» на Теле2 також допоможе голосове меню 630. Дзвінок на цей номер безкоштовний для всіх абонентів Теле2.
 • Ще перейти на тариф «Дуже чорний» можна в «Особистому кабінеті», який знаходиться за адресою my.tele2.ru. З його допомогою ви зможете поміняти свій тариф Теле2 на «Дуже чорний» буквально в два кліка, а заодно і уточнити його параметри і вартість.

Перехід на тарифний план «Дуже чорний» безкоштовний. Відразу після переходу списується тільки абонентська плата за тариф, а всі наступні списання щомісячної плати будуть відбуватися через 30 діб після попереднього.

Як відключити тариф «Дуже чорний» на Теле2

Спеціальної команди для відключення тарифу немає. Щоб відключити тариф «Дуже чорний» на Теле2, потрібно просто перейти на будь-який інший тарифний план. Це можна зробити або через «Особистий кабінет», або через голосове меню, або ввівши на своєму телефоні USSD-команду для підключення нового тарифу. Тоді тарифний план «Дуже чорний» відключиться автоматично.

Як перевірити залишки по пакетам на тарифі «Дуже чорний»

Дізнатися залишок трафіку, хвилин і СМС на тарифному плані «Дуже чорний» допоможе USSD-команда ✶ 155 ✶ 0 #. Після відправлення запиту ви отримаєте СМС-повідомлення з інформацією про невикористані мегабайтах трафіку, хвилинах і СМС, включені до тарифу.

Дізнатися баланс на тарифі «Дуже чорний» Теле2 можна за допомогою команди ✶ 105 #.

Також ви можете подивитися необхідну інформацію про стан рахунку і залишках хвилин, в «Особистому кабінеті» Теле2 або через мобільний додаток «Мій Теле2». Воно є для безкоштовного скачування в офіційних магазинах App Store, Google Play і Windows.

На закінчення можна сказати, що тариф «Дуже чорний» Теле2 стане хорошим вибором для абонентів, що активно користуються послугами зв'язку. А внутрішньо-безліміт на дзвінки і значний пакет інтернет-трафіку дозволять комфортно спілкуватися по телефону і користуватися інтернетом не тільки вдома, але і в поїздках по Росії.

Відеовідгук про тариф «Дуже чорний» від Теле2: