Тариф Київстар Безлім - контрактним абонентам

 1. Київстар Безлім - умови внесення абонплати
 2. Переваги Безлім контракту
 3. Кількість і тарифікація основних послуг
 4. підключення

Київстар Безлім - це тарифний план, обслуговування, по умови якого відбувається на контрактній основі. Цей тариф цікавий своїми умовами безліміту. Необмежені тут не тільки дзвінки всередині мережі, а й інтернет. Але крім цих переваг, ТП має низку інших, недоступних для користувачів передоплати. Розглянемо докладніше.

Київстар Безлім - умови внесення абонплати

Регулярний абонентський платіж в тарифі Безлім контракт Київстар становить 95 гривень. У передоплаті повний безліміт можна отримати тільки на ТП Безлім Максимальний і Максимальний + . Але якщо там за необмежені дзвінки всередині мережі та необмежений інтернет потрібно заплатити 155 грн, або 135 грн, то для контракту даний платіж істотно менше, і становить 95 гривень.

Але якщо там за необмежені дзвінки всередині мережі та необмежений інтернет потрібно заплатити 155 грн, або 135 грн, то для контракту даний платіж істотно менше, і становить 95 гривень

Умови користування такі, що при підключенні, первинний платіж з абонентського рахунку знімається відразу в повному обсязі, а вже починаючи з другого платежу - щодня, розподіляючись рівними частинами на 30 днів. Тобто, кожен день буде зніматися сума, трохи більше 3 грн. Це одна з переваг контрактної основи.

Переваги Безлім контракту

До інших вигод можна віднести цілий ряд доступних послуг. А це:

 • «Відстрочка платежу» (466 * 35);
 • Можливість контролювати витрати з послугою «СМС залишок»;
 • Ще одна Сім карта Київстар для інтернету (в рамках опції Інтернет СІМ-пара );
 • Персональне пріоритетне обслуговування при зверненні до фахівця.

Додатково, якщо оформити підключення на будь-який ТП з нової лінійки, можна отримати основну СІМ-карту в подарунок.

Додатково, якщо оформити підключення на будь-який ТП з нової лінійки, можна отримати основну СІМ-карту в подарунок

Через оплати передоплати частинами, можна дуже зручно планувати свої витрати на мобільний зв'язок.

Кількість і тарифікація основних послуг

За 95 грн / міс абонент отримує не тільки безліміт на дзвінки та інтернет, але і пакети СМС Київстар , В розмірі 100 шт, а для дзвінків іншим операторам - 100 хвилин. Якщо пакет хвилин закінчено, далі дзвонити припаде до 60 коп / хв, а повідомлення понад пакетів коштують 65 копійок.

 • ММС Київстар коштує 1 грн за відправку.
 • Зателефонувати на номери фіксованого зв'язку України обійдеться в 1,50 грн / хв.
 • SMS і MMS на іноземні номери коштують 2,20 і 5 гривень, відповідно.

Київстар безлим

Умови тарифного плану Умови тарифного плану

Абонентська плата

95 грн

Дзвінки всередині мережі

безліміт

Доступ в інтернет 3G / 4G

безліміт

Дзвінки на міські та інші оператори України

100 хв

Смс і ммс на українські оператори

100 шт

Veon

безліміт

Перевірка пакету нарахованих послуг * 112 #

підключення

Контракт, на відміну від знеособленої форми надання послуг, вимагає попереднього укладення договору. Такий договір можна укласти за новою, або використовуючи свою сімку для переходу, навіть з режиму передоплати. Тобто, перейти до умов контракту Безлім Київстар можуть всі абоненти, незалежно від форми обслуговування.

З передоплати можна підключитися, використовуючи послугу «Міграція» . При цьому для абонентів діє знижка в розмірі 10% на оплату послуг по абонплаті, протягом 3 місяців. Призначений для користувача номер і стаж зберігаються. Це обумовлено в умовах договору.

Ті клієнти, чия теперішня форма обслуговування - контракт, можуть змінити свій тарифний план на Безлім, звернувшись в найближчий центр обслуговування абонентів, або використовуючи сервісний номер 477 * 1, а також сервіс самостійного обслуговування « Мій Київстар ».

Абоненти, які не є клієнтами компанії Kyivstar, можуть підключитися, шляхом придбання нового номера. Щоб сповістити людей зі списку контактів про перехід на інший оператор, використовуйте послугу « комфортний перехід ».

З додаткових питань, звертайтеся до оператору Київстар .