Тариф Мегафон "Включайся! Говори »- швидше зателефонувати, щоб розмістити повідомлення

 1. Особливості та тарифікація
 2. Більш докладно про тариф
 3. Управління тарифним планом
 4. висновок

Далеко не всі абоненти користуються SMS або мессенджерами для спілкування. Деяким людям набагато простіше подзвонити, ніж витрачати свій час на повідомлення. Особливо це стосується дзвінків по роботі, коли необхідно обдзвонити велику кількість співробітників або клієнтів. Спеціально таким абонентам доступний для підключення тарифний план від Мегафон "Включайся! Говори », в якому є мінімальний трафік інтернету і великий пакет хвилин.

Особливості та тарифікація

Далеко не всі абоненти користуються SMS або мессенджерами для спілкування

Нижче подається повний опис тарифу Мегафон "Включайся! Говори »за 500 руб. / Міс .:

 • Пакет 600 хвилин на вихідні з'єднання з абонентами, які користуються послугами зв'язку всіх операторів на території Росії. Якщо пакет закінчиться, то дзвінки в середині мережі по РФ залишаться безлімітними.
 • 3 ГБ трафіку на відвідування будь-яких ресурсів в мережі інтернет. Коли пакет закінчиться, буде працювати «автоподовження» - автоматичне надання 200 МБ за додаткову плату 30 руб. Дана опція може спрацьовувати до 15 разів на місяць.
 • Без витрати базового пакету є необмежене використання месенджерів (тамтого »,« WhatsApp »,« Viber »і« eMotion »). Можна відправляти картинки, здійснювати відеодзвінки і т. Д. - все буде безкоштовно.
 • Можливість безкоштовно використовувати додаток MegaFon TV . Доступ до платного контенту додатки при цьому буде оплачуватися окремо.

Якщо пакет хвилин буде витрачено раніше дати чергового списання абонентської плати, то вартість з'єднань з іншими операторами регіону підключення складе 2 руб / хв, а по Росії - 3 руб / хв. Внутрішньомережеві з'єднання по Росії залишаться безлімітними.

Вартість відправки SMS по регіону підключення - 1,5 руб / шт, за межі регіону підключення - 3 руб / шт.

Більш докладно про тариф

 1. На офіційному сайті компанії написано великим шрифтом, що тарифний план Мегафон "Включайся! Говори »діє по всій РФ. Однак, на жаль, не всі абоненти заглядають в маленьку виноску, де умови використання ТП прописані детально. На ділі безкоштовний інтернет діє тільки вдома, а хвилини - на території всієї РФ. Для використання інтернету поза Домашнього регіону можна підключити тільки опцію «Будь як вдома».
 2. У Севастополі та Криму умови тарифу не зберігаються. Всі дзвінки на будь-які напрямки обійдуться Вам в 9,99 руб / хв., А інтернет - 9,90 руб / МБ.
 3. У перший місяць щомісячна оплата розділиться на дві рівні частини. Перша частина спишеться відразу після підключення, а друга - через 15 днів. У наступні місяці оплата буде списуватися в день підключення ТП.
 4. Опцію «автоподовження» дозволено відключити, але тоді інтернет буде заблокований при повній витраті базового пакету. У даній ситуації застосування безліміту на месенджери може бути недоступно.
 5. Безліміт на месенджери доступний тільки при використанні оновлених додатків.

Відгуки про тариф Мегафон "Включайся! говори »

З огляду на те, що за вартість всього 500 руб. / Міс. абоненти отримують можливість здійснювати велику кількість міжміських дзвінків і не підключати при цьому опції для роумінгу при поїздках, відгуки про тариф Мегафон "Включайся! Говори »переважно позитивні.

Якщо порівняти цю пропозицію з архівними ТП, то Мегафон помітно знизив оплату на надання міжміських з'єднань, незважаючи на загальне підвищення цін на послуги стільникового зв'язку.

Управління тарифним планом

Як підключити ТП «Включайся! говори »

Для переходу на тариф є кілька способів:

 • USSD-запит: * 789 * 4 #
 • Відправлення SMS на сервісний номер 05007894, в тексті SMS вказати «ТАК»
 • Голосовий помічник по дзвінку на номер 05007894

Крім цього, Вам готові прийти на допомогу в будь-який час доби фахівці технічної підтримки мегафон будь-яким каналом обслуговування, які підключать ТП з будь зазначеної Вами дати.

Крім цього, Вам готові прийти на допомогу в будь-який час доби  фахівці технічної підтримки мегафон  будь-яким каналом обслуговування, які підключать ТП з будь зазначеної Вами дати

При переході на даний ТП необхідно врахувати, що він не діє в роутерах і модемах.

Як відключити ТП «Включайся! говори »

Відключення тарифу неможливо, тому що за всі послуги при використанні все ж повинна стягуватися будь-яка плата. Але Ви завжди можете ознайомитися з діючими пропозиціями компанії і підібрати для себе оптимальні умови. Наприклад, тариф без нарахування щомісячної оплати.

висновок

Тарифний план Мегафон "Включайся! Говори »підходить тим абонентам, які не люблять листуватися і вважають за краще живе спілкування по телефону. Співвідношення ціни та послуг, що надаються показує, що на даний момент це найвигідніша пропозиція для міжміських дзвінків серед всіх продуктів компанії.