Тариф «Мегафон - Все включено M»

 1. Опис тарифу «Все включено M» Мегафон
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено M»
 3. Особливості тарифу «Мегафон - Все включено M»
 4. Як підключити тариф «Мегафон - Все включено M»
 5. Як відключити тариф «Все включено M» на Мегафоні

Тарифні плани лінійки «Все включено» від Мегафон користуються популярністю серед абонентів і на те є вагомі причини

Тарифні плани лінійки «Все включено» від Мегафон користуються популярністю серед абонентів і на те є вагомі причини. На особливу увагу заслуговує тариф «Мегафон - Все включено M», який так само як і інші тарифні плани з цієї лінійки включає безлімітні дзвінки всередині мережі, пакети хвилин для дзвінків на номери інших операторів, SMS та інтернет-трафік. Тариф діє дому та в поїздках по Росії.

В рамках цього огляду ми розповімо, що собою являє тариф «Все включено M» від Мегафона, розглянемо характерні йому особливості та умови. Також ви зможете почитати відгуки про тариф «Все включено M» і поділитися власною думкою з іншими читачами. Мета цієї статті полягає в тому, щоб у вас склалося повне уявлення про даному тарифному плані. Оператори завжди підносять свої продукти тільки з кращого боку, при цьому про недоліки ніхто не говорить. Ми робимо детальний і чесний огляд тарифів, щоб ви змогли з легкістю підібрати для себе найвигіднішу пропозицію.

 • Увага
 • Наведені в цій статті ціни і обсяги послуг відносяться до Москви і Підмосков'ї. Принцип дії тарифу, його особливості та команди підключення єдині для всіх регіонів. Уточнити актуальну для вашого регіону інформацію можна на сайті Мегафона.

Опис тарифу «Все включено M» Мегафон

Тариф «Мегафон - Все включено M» передбачає абонентську плату в розмірі 500 рублів на місяць (Москва і область). Залежно від регіону розмір щомісячної плати і обсяги включених в тарифний план пакетів можуть відрізнятися. Наприклад, в Санкт-Петербурзі і області абонентська плата складе 650 рублів на місяць, в Білгородській області - 11,7 руб. на добу, в Калінінградській області - 450 руб. у місяць. Уточнити актуальну інформацію для вашого регіону можна на офіційному сайті оператора. Розглянути всі регіони в рамках одного огляду неможливо, тому як приклад ми використовували інформацію, актуальну для абонентів Москви і Підмосков'я. Навіть якщо ви проживаєте в іншому регіоні, стаття буде корисна для Вас. Особливості та принцип дії тарифу однакові для всіх регіонів.

Отже, з абонентською платою ми розібралися. Абонентам Москви і області доведеться заплатити за місяць користування тарифом «Все включено M» 500 рублів. Багато це чи мало вирішувати тільки вам. Куди більший інтерес викликає пакет або набір послуг, які ви отримаєте за зазначену фіксовану щомісячну плату. Давайте розглянемо, що Мегафон обіцяє в рамках цього тарифного плану.

Тариф «Мегафон - Все включено M» включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери Мегафона будинку і в поїздках по Росії (з 1441-ї хвилини розмов на добу на номери Мегафона домашнього регіону діє тариф 1,6 руб. За хвилину);
 • 550 хвилин для дзвінків на номери інших операторів домашнього регіону і Мегафона Росії;
 • 400 SMS на мобільні номери всіх операторів домашнього регіону і Мегафона Росії;
 • 5 ГБ інтернету вдома і в поїздках по Росії;
 • Безкоштовне підключення послуги MegaFon.TV (2 фільми і пакет каналів без урахування квоти трафіку).

Це все пакети послуг, які ви отримаєте після підключення тарифного плану «Все включено M». Якщо для вас цього недостатньо, то краще відразу розглянути інші тарифи Мегафон , В іншому випадку можуть виникнути додаткові витрати. Якщо ж пакети послуг для Вас занадто великі і Ви переконані, що не зможете витратити їх протягом місяця, то має сенс підключити дешевший тариф, наприклад, «Все включено S» .

Окремої уваги заслуговує акція, учасниками якої автоматично стають всі абоненти, які перейшли на один з тарифних планів лінійки «Все включено». За умовами цієї акції після переходу на тариф «Мегафон - Все включено M» автоматично підключається послуга MegaFon.TV, в рамках якої надається 2 фільми і пакет ТВ-каналів «Мегафон» (інтернет-трафік не тарифікується). Акція діє по всій Росії, крім республіки Крим та м.Севастополь. Варто також відзначити ще один дуже важливий момент - в разі використання для перегляду каналів браузера Google Chrome трафік враховується. Щоб уникнути будь-яких непорозумінь, слід завантажити спеціальний додаток. Послуга «MegaFon.TV» доступна на смартфонах і планшетах, Smart-телевізорах, комп'ютерах з виходом в інтернет

Ще одна відмітна особливість тарифів лінійки «Все включено» (зокрема «Все включено M») полягає в тому, що після переходу на тарифний план автоматично підключається ряд додаткових послуг. Деякі з них надаються безкоштовно тільки протягом певного проміжку часу, після чого починаються списання. Платних послуг ми приділимо окрему увагу трохи пізніше.

В тариф Мегафон «Все включено M» включені наступні послуги:

 • А ВІН;
 • Мегафон Пошта;
 • Хто дзвонив +;
 • Очікування / утримання виклику; Переадресація виклику;
 • Подорож по Росії; «Міжміський і міжнародний доступ»;
 • Нуль проблем;
 • «Контроль рахунку в роумінгу»;
 • калейдоскоп;
 • «Сервіси SIM-меню»,
 • SMS-чек,
 • Я дзвонив +,
 • Автоподовження.

Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено M»


Тариф «Мегафон - Все включено M» включає досить великі пакети послуг, проте не всім абонентам їх досить. Крім того, не всі послуги зв'язку включені в тариф. Наприклад, вам доведеться окремо платити за дзвінки і SMS на номери інших операторів за межі домашнього регіону. Щоб згодом не розчаруватися в тарифі, необхідно заздалегідь ознайомитися з характерними йому розцінками. Так ви зможете приблизно порахувати свої витрати на зв'язок і вирішити, чи буде даний тарифний план для Вас вигідний.

Тариф «Мегафон - Все включено M» передбачає наступні розцінки:

 • Вхідні дзвінки - 0 руб;
 • Дзвінки на номери Мегафон будинку і в поїздках по Росії - 0 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,6 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 3 руб;
 • Переадресація дзвінків на всі мобільні і міські номери Домашнього регіону - 2,5 руб;
 • Вхідні SMS та MMS - 0 руб;
 • Вихідні SMS на номери операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 2,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери Мегафон Росії - 3,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери інших операторів Росії - 3,9 руб;
 • Вихідні SMS на номери операторів інших країн - 5 руб;
 • Після вичерпання пакета інтернет-трафіку автоматично підключається опція «автоподовження» (200 МБ за 30 рублів).

Якщо ви витрачаєте трохи більше, ніж передбачено тарифом, то істотних витрат не буде і навряд чи є необхідність підключати інше тарифний план. Якщо ж вам потрібно набагато більше хвилин, SMS та Інтернету, то має сенс розглянути інший тариф лінійки «Все включено» . Компанія Мегафон подбала про те, щоб абонентам було з чого вибирати.

Особливості тарифу «Мегафон - Все включено M»

Будь тарифний план має недоліки і приховані умови. Тариф «Все включено M» не виняток і йому теж характерний ряд особливостей, багато з яких можна віднести до недоліків. Ми не можемо сказати, що саме є недоліком тарифу, а що ні. Тут багато що залежить від потреб абонента. Ми перерахували всі відомі нам особливості тарифного плану «Все включено M» від Мегафона. Які з них є недоліками вирішуйте самі.

Тарифом Мегафон «Все включено M» характерні наступні особливості:

 1. Тариф включає 500 хвилин для дзвінків на номери інших операторів домашнього регіону, але не всім абонентам відомо, що пакет витрачається і при здійсненні дзвінків на номери Мегафона Росії.
 2. При переході на тариф з балансу телефону списується половина щомісячної плати (250 руб.). Зрозуміло, абонент отримує тільки половину включені до тарифу хвилин, SMS та Інтернету. З 16-х діб списується друга половина абонентської плати і надається друга половина пакетів. Далі списання абонентської плати відбувається щомісяця в день переходу на тариф. Дана особливість дозволяє оцінити тариф протягом двох тижнів і не платити за повний місяць.
 3. При переході на тариф «Мегафон - Все включено M» автоматично підключається послуга «Калейдоскоп». Абонент сплачує лише за запити контенту, підключення послуги не оплачується;
 4. При переході на тариф автоматично підключається послуга «Хто дзвонив +». Протягом першого місяця послуга надається безкоштовно. Далі абонентська плата складе 0,6 руб. на добу. Щоб відключити цю послугу наберіть на своєму телефоні команду * 581 * 3 #;
 5. Якщо абонент не користується послугами зв'язку протягом трьох місяців, то договір про надання послуг зв'язку вважається розірваним з ініціативи клієнта. За умови знаходження балансу особового рахунку рівним порогу відключення або нижче порога відключення через 90 днів також відбувається розірвання договору між оператором та абонентом;
 6. При вичерпанні пакета інтернет-трафіку автоматично підключається опція «Продовж швидкість». В рамках опції надається пакет об'ємом 200 МБ, вартість якого становить 30 рублів. Після вичерпання додаткового пакета підключається ще один;
 7. При знаходженні на території Республіки Крим та м.Севастополь передплачений пакет трафіку не діє на вхідні дзвінки та вихідні дзвінки на Мегафон Росії;
 8. Чи не витрачений в попередньому місяці трафік, на наступний місяць не переноситься і не акумулюється;
 9. При переході на один з тарифів лінійки «Все включено» автоматично підключається послуга MegaFon.TV. В рамках послуги надається можливість безкоштовного перегляду телевізійних каналів без урахування квоти трафіку. При знаходженні на території Республіки Крим та м.Севастополь, а також випадку перегляду Контенту через браузер Google Chrome інтернет-трафік витрачається з основного пакета (5ГБ).

Як підключити тариф «Мегафон - Все включено M»

Безсумнівно, тарифний план «Все включено M» знайде свого споживача. Якщо ви належите до числа таких абонентів, то скористайтеся одим з наведених нижче способів підключення тарифу і насолоджуйтеся його перевагами. Плата за підключення тарифу не стягується. Головне, щоб на балансі телефону була сума, необхідна для списання абонентської плати за перші 15 діб. Тарифний план передбачає авансовий метод розрахунків, тобто, Ви спочатку платите за послуги, а потім користуєтеся ними.

Перейти на тариф «Все включено M» Мегафон можна одним з таких способів:

 • Наберіть на своєму телефоні коротку команду: * 105 * 0034 #;
 • Надішліть SMS-повідомлення з будь-яким текстом на номер 0500934;
 • Зателефонуйте за номером 0500934 і слідуйте підказкам голосового меню;
 • Скористайтеся особистим кабінетом Мегафона;
 • Купіть нову SIM-карту в салоні Мегафон або замовте на офіційному сайті оператора.

Як відключити тариф «Все включено M» на Мегафоні


Безумовно, тариф «Мегафон - Все включено M» не ідеальний. Втім, ідеальних тарифів і зовсім не існує. Якщо ви розчарувалися в тарифі або ж знайшли для себе більш вигідну пропозицію, то ніщо вам не заважає перейти на новий тарифний план. Ніяких дій з відключення тарифу «Мегафон - Все включено M» робити не потрібно. Відключення тарифного плану відбудеться автоматично відразу після переходу на новий тариф. Просто взяти і відключити тариф не підключаючи іншого неможливо. Для коректної роботи будь-яка SIM-карта повинна бути підключена до того чи іншого тарифу.

На цьому ми будемо закінчувати даний огляд. Не забувайте залишати відгуки про тариф «Все включено M». Якщо у вас залишилися якісь питання, задавайте їх у коментарях.