Тариф «Мегафон - Все включено XS»

 1. Опис тарифу «Мегафон - Все включено XS»
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено XS»
 3. Особливості тарифу «Мегафон - Все включено XS»
 4. Як підключити тариф «Мегафон - Все включено XS»
 5. Як відключити тариф «Мегафон - Все включено XS»

Шукайте тарифний план з безлімітними дзвінками на номери Мегафона, пакетами хвилин на інші мережі, SMS та інтернет-трафіку, при цьому хочете отримати все це за мінімальну абонентську плату

Шукайте тарифний план з безлімітними дзвінками на номери Мегафона, пакетами хвилин на інші мережі, SMS та інтернет-трафіку, при цьому хочете отримати все це за мінімальну абонентську плату? Вас може зацікавити тариф «Мегафон - Все включено XS»! Даний тарифний план передбачає найменшу абонентську плату серед тарифів лінійки «Все включено». Залежно від регіону, розмір щомісячної плати коливається в діапазоні від 150 до 250 рублів. Для абонентів Москви і Підмосков'я даний тариф і зовсім не доступний. Якщо ви проживаєте в Москві, то найдешевшим для Вас пропозицією є тариф «Мегафон - Все включено S» .

В рамках цього огляду ми розповімо, що собою являє тариф «Мегафон - Все включено XS», які йому характерні особливості і приховані умови, а також надамо Вам можливість почитати відгуки про тариф і поділитися власною думкою з іншими читачами. Мета цієї статті полягає в тому, щоб ви отримали повне уявлення про тарифний план. Мегафон рекламує тільки позитивні якості своїх тарифів, при цьому всі недоліки спливають вже через деякий час після переходу на тариф. Ми постараємося висвітлити навіть найнезначніші нюанси, характерні тарифу «Все включено XS» від Мегафона.

Опис тарифу «Мегафон - Все включено XS»

Перш за все слід сказати, що розмір абонентської плати і величина пакетів буде відрізнятися в залежності від регіону. У деяких регіонах передбачена щоденна абонентська плата, наприклад, жителям Пензенської області тариф «Мегафон - Все включено XS» обійдеться в 5 рублів за добу, для абонентів Ставропольського краю - 6 руб. на добу. У більшості регіонів щомісячна плата за тарифом становить 200 рублів, але є і такі населені пункти, де вартість тарифного плану не перевищує 150 рублів на місяць. Уточнити актуальну для вашого регіону інформацію можна на офіційному сайті Мегафона перейшовши за цим посиланням . Не забудьте вказати свій регіон.

Щоб вмістити опис тарифу в рамках однієї статті, нам довелося використовувати в якості прикладу один регіон (Санкт-Петербург і область). Залежно від регіону відрізнятися будуть розмір абонентської плати і обсяг пакетів, в усьому іншому відмінностей не буде, тому даний огляд буде корисний для Вас незалежно від вашого місця проживання. Для абонентів Санкт-Петербурга і області щомісячна абонентська плата складе 250 рублів.

Тариф «Мегафон - Все включено XS» включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери Мегафона будинку і в поїздках по Росії (з 1441-хвилини на добу, вартість хвилини розмови складе 1,6 руб.);
 • 150 хвилин для дзвінків на номери інших операторів домашнього регіону;
 • 150 SMS на мобільні номери Домашнього регіону і номера Мегафона Росії;
 • 2 ГБ інтернет-трафіку в домашньому регіоні.
 • Увага
 • У деяких регіонах в абонентську плату включені тільки безлімітні дзвінки на номери Мегафона будинку і в поїздках по Росії, а також невеликий обсяг інтернет-трафіку. Пакети хвилин і SMS можуть бути відсутні.

Як бачите, тарифний план «Все включено XS» включає невеликі пакети. Слід зазначити, що в деяких регіонах в рамках тарифу є ще менше хвилин, SMS та Інтернету. Якщо доступних пакетів для Вас занадто мало, то має сенс розглянути інші тарифи Мегафон . Послуги, не включені в абонентську плату, а також послуги понад пакетів, доведеться оплачувати окремо. За що і скільки доведеться платити ми зараз з'ясуємо.

Вартість послуг зв'язку на тарифі «Все включено XS»

З огляду на свою невисоку вартість, тариф «Мегафон - Все включено XS» включає невеликі пакети хвилин для дзвінків на інші мережі, SMS та інтернет трафіку. Більш того, ми вже відзначали, що в деяких регіонах додаткові пакети послуг і зовсім не надаються. Якщо ви спілкуєтеся тільки з абонентами Мегафону, то вам можна не переживати з приводу додаткових витрат. Якщо ж Ви витрачаєте більше, ніж включено в пакети послуг, або вам необхідні послуги, які не включені в абонентську плату, то додаткові витрати неминучі. Щоб уникнути подібних розтрат, потрібно заздалегідь прорахувати, скільки Ви будете витрачати на зв'язок щомісяця. Можливо, вигідніше буде підключити інший тарифний план, наприклад, «Мегафон - Все включено M» .

Тарифу «Все включено XS» характерні наступні розцінки:

 • Дзвінки на номери Мегафона будинку і в поїздках по Росії - 0 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,85 руб;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону - 12,5 руб;
 • SMS на мобільні номери домашнього регіону після вичерпання пакета - 1,85 руб;
 • SMS на номери Росії - 3 руб;
 • Після вичерпання пакета інтернет-трафіку автоматично підключається опція «автоподовження», в рамках якої надається додаткова пакет трафіку - 200 МБ, вартість одного пакету - 30 руб.

Тепер порахуйте, скільки приблизно вам доведеться віддавати за послуги зв'язку при підключенні тарифу «Все включено XS». Якщо крім абонентської плати у вас присутні додаткові витрати, то в цілях економії має сенс розглянути інші тарифи Мегафон. Можливо, тарифний план з більш високою щомісячною платою буде для Вас набагато вигідніше.

Особливості тарифу «Мегафон - Все включено XS»

Слід розуміти, що будь-якого тарифного плану характерні особливості і недоліки
Слід розуміти, що будь-якого тарифного плану характерні особливості і недоліки. Зрозуміло, тариф «Мегафон - Все включено XS» не виняток і тут теж є підводні камені. Нижче будуть приведені всі відомі нам особливості тарифу «Все включено XS», якщо у вас є чим доповнити наш матеріал, залишайте відгуки.

Тариф «Все включено XS» від Мегафона передбачає такі особливості:

 1. Тарифний план передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі, однак з тисячі чотиреста сорок одна-ої хвилини розмов на добу на номери Мегафона Росії діє тариф 1,85 руб. за хвилину.
 2. При переході на тариф автоматично активується ряд послуг, деякі з яких платні. Послуги «Живий баланс» і «СуперАОН» надаються на 14 днів без абонентської плани, потім вартість послуги «Живий баланс» - 1,5 руб. / Сут., «СуперАОН» - 6 руб. / Сут.
 3. При переході на тариф автоматично підключається послуга SMS-чек. Перші 35 днів послуга надається безкоштовно, потім вартість послуги 1 руб. / Сут.
 4. Виклики, які використовують кілька з'єднань (очікування / утримання виклику, конференц-зв'язок), оплачуються відповідно до кількості встановлених з'єднань. Вартість послуги «Утримання виклику» становить 1,5 рубля за кожне утримання.
 5. Оператор має право обмежувати тривалість з'єднання у відповідність з п.15.2 Умов надання послуг зв'язку «Мегафон». Максимальна тривалість розмови становить 60 хвилин.
 6. У разі невикористання послуг зв'язку понад 45 календарних днів поспіль, нараховується абонентська плата в розмірі 15 рублів на добу. Абонентська плата стягується до моменту досягнення порогу відключення. Договір про надання послуг зв'язку вважається розірваним з ініціативи Абонента в разі невикористання Послуг понад 90 календарних днів поспіль за умови знаходження балансу особового рахунку рівним порогу відключення або нижче порога відключення.
 7. При переході на тариф списується половина щомісячної абонентської плати і надається половина місячного обсягу трафіку, хвилин і SMS. З 16-х діб списується друга половина абонентської плати і надається друга половина пакетів послуг. Надалі списання абонентської плати відбувається за місяць (авансовий метод розрахунку).

Звичайно ж, це не всі особливості, характерні тарифу «Все включено XS». Ми навели лише ту інформацію, яка має офіційне підтвердження або була перевірена нами особисто. Якщо ж вірити відгуками абонентів, то тариф передбачає ще досить багато підводних каменів.

Як підключити тариф «Мегафон - Все включено XS»

Безсумнівно, тарифний план «Все включено XS» знайде свого споживача
Безсумнівно, тарифний план «Все включено XS» знайде свого споживача. Головна перевага даного тарифу - невелика абонентська плата і наявність можливості безлімітного спілкування всередині мережі Мегафон будинку і в поїздках по Росії. Якщо умови тарифу вас повністю влаштовують, можете сміливо підключати його і насолоджуватися дешевою зв'язком. Перехід на тариф не передбачає абонентської плати. Головне, щоб на балансі телефону була сума, достатня для списання щомісячної плати. Існує кілька способів підключення тарифу і ми розглянемо їх все, вам же залишиться вибрати найбільш зручний для себе варіант.

Перейти на тариф «Мегафон - Все включено XS» можна одним з таких способів:

 • Наберіть на своєму телефоні коротку команду: * 105 * 0095 #;
 • Надішліть SMS-повідомлення з будь-яким текстом на номер 0500995;
 • Зателефонуйте за номером 0500995 і слідуйте підказкам автоматичного інформатора;
 • Скористайтеся особистим кабінетом Мегафон;
 • Купіть SIM-карту з тарифом на сайті Мегафон або в салоні продажів.

Як відключити тариф «Мегафон - Все включено XS»

Багато абоненти в гонитві за вигодою підключають тариф «Все включено XS» в надії, що абонентська плата буде єдиною статтею витрат. Тим часом, пакетів послуг нерідко виявляється занадто мало, внаслідок чого виникають додаткові витрати. У таких ситуаціях вигідніше змінити тарифний план.

Щоб відключити тариф «Мегафон - Все включено XS» не потрібно робити ніяких особливих дій. Підключіть новий тарифний план і старий відключиться автоматично. Відключити тариф не активувавши новий неможливо, тому як для роботи SIM-карти обов'язково потрібен якийсь тарифний план.

Не забувайте залишати відгуки про тариф «Все включено XS». Сподіваємося, матеріал був корисний для Вас і ви знайшли відповіді на свої питання.