Тариф Мій онлайн від Теле2: характеристики, вартість, підключення

 1. Основні характеристики тарифу «Мій онлайн»
 2. Додаткові можливості «Мій онлайн»
 3. Підключення тарифу «Мій онлайн»

«Мій онлайн» - нова пропозиція від оператора мобільного зв'язку Білайн, що відкриває нові можливості для інтернет-серфінгу і розмов. Щомісячна абонентська плата становить 399 р. для жителів Москви, і включає в себе 500 хвилин для дзвінків на номери інших операторів, 50 смс для листування і 12 Гб на інтернет. Стаття присвячена особливостям тарифного плану «Мій онлайн»: що входить в базовий набір послуг і як здійснює оплата можливості, що не входять в передплачений набір, а також способам підключення для користувачів з інших мереж і давніх абонентів Теле2.

для жителів Москви, і включає в себе 500 хвилин для дзвінків на номери інших операторів, 50 смс для листування і 12 Гб на інтернет

Основні характеристики тарифу «Мій онлайн»

Насамперед, слід згадати, що розцінки для різних регіонів Росії можуть мати істотні відмінності. Тому, перш ніж приймати остаточне рішення, слід уважно ознайомитися з умовами для вашого міста, інформацію можна отримати на сайті оператора . У своєму описі ми зупинимося на декількох ключових містах і проведемо порівняльний аналіз пропозицій.

Для всіх регіонів на тарифі «Мій онлайн» діє безліміт на спілкування всередині мережі Теле2.

Отже, почнемо з розміру абонентської плати і складу пакетних послуг. Якщо в Москві абоненти за набір з 12 Гб, 500 хвилин і 50 смс заплатять 399 р., То в інших містах цифри будуть відрізнятися. У Санкт-Петербурзі і Новосибірську дається менше інтернет-трафіку, всього 10 Гб, і менше хвилин - 350, кількість повідомлень таке ж. При цьому щомісячний платіж становить 340 р. У Краснодарі базовий комплект: 7 Гб, 400 хвилин і 50 смс за 350 р. у місяць.

Для всіх регіонів діють деякі загальні умови.

 1. Трафік в соціальних мережах, месенджерах, і мобільних додатках Теле2 ТВ і Zvooq не тарифікується.
 2. Чи не витрачені хвилини, повідомлення і мегабайти згорають в кінці місяця, тобто не переносяться на новий період.
 3. У подорожах по Росії абонентам надаються пільгові умови. Всі вхідні дзвінки безкоштовні, а вихідні оплачуються по 2 р. за хвилину в будь-які регіони. Виняток становлять тільки абоненти Москви, для них в поїздках будуть задіяні пакетні хвилини.

Додаткові можливості «Мій онлайн»

Тепер поговоримо про умови для послуг, що не входять в базовий пакет, а також розцінки, що діють при перевищенні встановлених обмежень на передплачені комплекти.

 1. Інтернет. Що стосується додаткового трафіку, в цьому питанні політика Теле2 єдина для більшості міст. Після того, як буде витрачено базовий набір, можна використовувати до 5 додаткових пакетів інтернет-трафіку об'ємом по 500 Мб. Вартість кожного при цьому становить 50 р.
 2. Дзвінки в межах Росії. Для москвичів хвилина розмови з абонентами інших мереж обійдеться в 1,95 р. незалежно від міста призначення. У Пітері, Краснодарі і Новосибірську на номери домашнього регіону ціна складе 1,5 р., В сусідні міста - 2р.
 3. Дзвінки на міжнародні напрямки. Розцінки стандартні для всіх, це 30 р. - в СНД, 49 - в Європу і Балтію, 69 - в інші. Хвилина по супутниковому зв'язку - 240.
 4. Повідомлення. СМС для жителів Москви мають єдину ціну для відправки в будь-які міста РФ - 1,95 р. ММС обійдеться в 6,5 р. Для інших розглянутих міст ціна для листування «дому» - 1,5 р., Для відправки повідомлень в інші регіони - 2,5. Мультимедійні для Пітера - 6 р., Краснодара і Новосибірська - 4.
 5. Смс-переписка з абонентами з інших країн буде коштувати 5,5.

Підключення тарифу «Мій онлайн»

Для того, щоб стати абонентом Теле2 і вибрати тариф «Мій онлайн» насамперед потрібно відвідати один з офісів продажів оператора або скористатися офіційним сайтом. Буде запропоновано кілька варіантів:

 1. Вибрати новий номер, в цьому випадку ніяких додаткових дій виконувати не потрібно.
 2. Або зберегти поточний. Для успішного перекладу поточного номера в мережу Теле2 потрібно підтвердити, що номер дійсно зареєстрований на ваші паспортні дані, а також погасити всі заборгованості за цим рахунком.

Якщо ви вже користуєтеся послугами Теле2 і просто хочете змінити умови тарифікації, для цього є 3 простих способи.

 1. «Мій Tele2» - це особистий кабінет на сайті оператора, функціонал якого дозволяє оперативно управляти послугами на рахунку і контролювати власні витрати.
 2. * 630 * 3 # - просто наберіть на клавіатурі свого телефону цей код і ваш тариф зміниться.
 3. Зателефонуйте за коротким номером 630 і виберіть потрібний пункт голосового меню.

За активацію «Мій онлайн» платити не доведеться, якщо в найближчі 30 діб ви не здійснювали перехід на нові умови за цим номером. Якщо ж протягом місяця ви вже змінювали тариф, то з рахунку знімуть 150 р.