Тариф "безлімітне спілкування", "мегафон". Безлімітні тарифи по всій росії.

 1. безлімітний роумінг
 2. безлімітний міжмісто
 3. Типи тарифних планів
 4. безлімітні розмови
 5. Безлімітні тарифні плани для бізнесу
 6. Комбіновані тарифні плани
 7. Тарифні плани з похвилинною тарифікацією
 8. міжміський зв'язок
 9. Які існують тарифи для дзвінків по Росії у всіх операторів
 10. Легкий перехід на новий номер

новий тариф «Супер МТС» - 0 рублів за дзвінки абонентам МТС домашнього регіону і Росії.

C новим тарифом «Супер МТС» ви зможете подарувати собі і своїм близьким ще більше хвилин спілкування!

З 14 квітня 2014 року за перехід або підключенні на тарифний план «Супер МТС» і підключенні опції «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100» вам щодоби надається 100 безкоштовних хвилин на номери мобільних телефонів МТС м Москви і Московської області та міські номери Москви і 100 безкоштовних хвилин дзвінків на номери абонентів МТС Росії всього за 2 рубля на добу!

Без підключення опції «Дзвони безкоштовно на МТС Росії 100» надається 20 безкоштовних хвилин на номери абонентів МТС домашнього регіону і міські номери Москви без додаткових умов (базові умови тарифного плану).
Також при підключенні або переході на даний тариф ви можете протягом перших 15 днів безкоштовно використовувати мобільний Інтернет і відправляти SMS.

Тариф «Супер МТС», відкритий для підключення до 14 квітня 2014 року, буде перейменовано в «Супер МТС 082013» і закритий для переходу і підключення. Умови обслуговування для клієнтів, які підключилися на тариф до 14.04.2014, не змінюються.
Безкоштовний доступ в Інтернет надається на 15 (п'ятнадцять) діб з моменту активації або переходу на тариф за допомогою включених опцій «БІТ Smart» і «Суперб Smart». Після закінчення 15 діб абонентам, які скористалися безкоштовним доступом в Інтернет і зажадає від 2 Мб до 300 Мб трафіку, Інтернет буде надаватися на умовах опції «БІТ Smart» з щодобового платою в розмірі 5,5 руб. Абонентам, протягом 15 діб буде потрібно більше 300 Мб трафіку, Інтернет буде надаватися на умовах опції «Суперб Smart» з щодобового платою в розмірі 12 руб. Абонентам, які не використали доступ в Інтернет (буде потрібно менше 2 Мб трафіку), доступ до мобільного Інтернету підпадає під дію опції «МІНІБ». Опції «БІТ Smart» і «Суперб Smart» відключаються автоматично.
Безкоштовний пакет SMS надається на 15 діб з моменту активації або переходу на тариф (через включення опції «Пакет SMS Smart»). Після закінчення 15 діб з тих абонентів, хто регулярно відправляв SMS, за використання спеціальної пропозиції буде стягуватися щодобовий плата в розмірі 5 руб. З тих абонентів, хто не скористався спеціальною пропозицією, щодобовий плата стягуватися не буде, а вихідні SMS будуть тарифікуватися згідно з базовими умовами тарифного плану.

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Для успішного розвитку бізнесу важливу роль відіграють засоби комунікації. Оскільки при особистій зустрічі обговорюються, в основному, лише ключові моменти, то обговорення робочих нюансів відбувається в телефонному режимі. Скільки платять компанії в таких випадках можна тільки здогадуватися. Виходом з ситуації, що склалася стали корпоративні тарифи від мобільних операторів , Які, як правило, є безлімітними, а економія досягає 60% в порівнянні зі звичайними тарифними планами .

Безлімітний тариф билайн по Росії Все для спілкування Платина є ідеальним варіантом для тих, хто часто буває у відрядженнях по Росії. Основною перевагою даної послуги - абсолютно безлімітні розмови з абонентами оператора Білайн будь-якого регіону Росії, а також, 6000 хвилин вихідних дзвінків по всій території Росії. Абонентська плата за прямий номер - 3150 руб. / Міс., За федеральний номер - 2600 руб. / Міс. мінімальний авансовий платіж , Необхідний для активації номера складає 500 руб. Крім того, абонент може обмінюватися з друзями повідомленнями і не боятися, що перевищить обмеження, оскільки в даному тарифному плані передбачено 6000 безкоштовних SMS та MMS повідомлень. Клієнтам, також, є 35 ГБ мобільного інтернет-трафіку із зоною дії по всій території РФ.

Безлимитка по Росії - це відмінний варіант для всіх абонентів, яким необхідно завжди бути на зв'язок зі свого мобільного телефону.

безлімітний роумінг

На відміну від попереднього тарифного плану, в тарифі «Все для спілкування Платина Лайт» щомісячна абонентська плата становить 1700 рублів на місяць за підключення з федеральним номером. В якійсь мірі, цей пакет можна охарактеризувати як тариф без роумінгу по Росії, адже в абонентську плату вже включено 3000 хвилин на вихідні дзвінки з будь-якої точки Росії, а також на вхідні дзвінки під час перебування у роумінгу. Крім іншого, в тарифі передбачено 3000 SMS та MMS-повідомлень безкоштовно.

безлімітний міжмісто

Мобільний оператор Білайн надає своїм абонентам тарифний план «Безлімітний по Росії» з федеральним номером. Цей тариф вигідний жителям Москви і Московської області, оскільки всі вихідні дзвінки з цього регіону безкоштовні без обмеження за кількістю хвилин. Вихідні дзвінки в роумінгу 9.95 рублів за хвилину. Абонентська плата за користування тарифним планом з безлімітним міжмісто становить 96 рублів на день.

Менш витратним для міжміських переговорів є тарифний план «Країна без кордонів» від Мегафона, що включає в себе 100 безкоштовних хвилин на дзвінки на номери операторів регіону, включаючи міські номери, 50 хвилин на розмови з абонентами, які знаходяться в будь-якій точці Росії. Крім того, наявність безлімітного інтернету теж безсумнівний плюс. Однак, є схожий тариф у оператора Білайн: тарифний план "Росія на зв'язку" надає 240 вихідних хвилин по всій Росії щодня всього за 95 рублів на добу.

Безлімітні тарифні плани отримують все більшу популярність серед абонентів. Навіщо віддавати величезні суми за штучні послуги, якщо можна отримати солідні пакети SMS, хвилин і трафіку за скромну абонентську плату? І чим більше абонентська плата, тим більше послуг отримує абонент. Якщо ж говорити про безліміт всередині мережі Білайн, то його можна отримати не тільки на пакетних тарифах, а й за допомогою додаткових послуг.

У нашому огляді ми будемо розглядати такі питання:

 • Як отримати безлімітні дзвінки;
 • Як отримати безлімітний інтернет.

Для вирішення обох питань будемо використовувати безлімітні тарифні плани Білайну і додаткові опції.

Якщо більшість абонентів у вашій телефонній книзі «Сидять» на Білайні, значить, настав самий час скористатися будь-яким пакетним пропозицією, що дозволяє знизити до нуля вартість внутрішньомережевих дзвінків. Такі можливості нададуть нам тарифні плани з лінійки «Все». Крім пакетів хвилин, сюди включені пакети SMS та інтернет-трафіку. Давайте подивимося, що запропонують нам дані тарифи в плані безлімітних дзвінків всередині мережі Білайн:

 • Тариф «Все за 300» - 300 хвилин на місцеві номери, безліміт на номери Білайн по всій країні після вичерпання пакета, 100 місцевих SMS. Для підключення тарифу слід зателефонувати на сервісний номер 0781. Абонентська плата становить 300 руб. / Міс;
 • Тариф «Все за 500» - 550 хвилин на місцеві номери, безліміт на номери Білайн після вичерпання пакета, 300 місцевих SMS. Для підключення тарифу слід зателефонувати на безкоштовний номер 0781. Абонентська плата становить 16,66 руб. / День;
 • Тариф «Все за 800» - 1000 хвилин на будь-які місцеві номери, безліміт на номери Білайн після вичерпання пакета, 500 SMS по Росії. Для підключення тарифу слід зателефонувати на короткий номер 0781. Абонентська плата становить 26,66 руб. / Добу;
 • Тариф «Все за 1200» - 2000 хвилин на будь-які номери по Росії, безліміт на номери Білайн після вичерпання пакета, 1000 SMS по країні. Для підключення тарифу слід зателефонувати на сервісний номер 0781. Абонентська плата становить 40 руб. / Добу;
 • Тариф «Все за 1800» - 3000 хвилин на будь-які російські номери, безліміт на номери Білайн після вичерпання пакета, 3000 SMS по країні. Для підключення тарифу слід зателефонувати на короткий сервісний номер 0781. Абонентська плата становить 60 руб. / Добу.

Також в мережі Білайн діють схожі постоплатние тарифні плани лінійки «Все», що відрізняються більш щільним наповненням.

Всі представлені тарифні плани включають в себе не тільки безкоштовні хвилини, але і пакети SMS та інтернет-трафіку. Якщо вас влаштовує ваш діючий тариф, і ви не хочете його змінювати, тоді ви можете його просто модернізувати, додавши додаткову опцію Мій Білайн.

Зазначена опція дозволяє дзвонити безкоштовно не тільки на місцеві номери Білайн, але і на загальноукраїнські номера Білайн. Абонентська плата за опцію на передплатних тарифах складе 5 руб. / Добу, на постоплатних тарифах - 210 руб. / Міс .За ці гроші ми отримуємо 100 безкоштовних хвилин розмов на добу для передплатних тарифів або 3000 хвилин на місяць для постоплатних тарифів. При перевищенні пакета вартість дзвінків на передоплаті складе 2 руб. / Хв, на післяплати - згідно з поточним тарифним планом.

Ми вже знаємо, як підключити безліміт на Білайн на телефоні, розмовляючи з абонентами Білайну в безперервно режимі
Ми вже знаємо, як підключити безліміт на Білайн на телефоні, розмовляючи з абонентами Білайну в безперервно режимі. Тепер нам потрібно поговорити про безлімітних інтернет-тарифах. Для початку розглянемо пакети трафіку на тарифах з лінійки «Все»:

 • Тариф «Все за 300» - включено 2 Гб трафіку в місяць;
 • Тариф «Все за 500» - включено 5 Гб трафіку в місяць;
 • Тариф «Все за 800» - включено 7 Гб трафіку в місяць;
 • Тариф «Все за 1200» - включено 10 Гб трафіку на місяць;
 • Тариф «Все за 1500» - включено 15 Гб трафіку на місяць.

На постоплатних тарифних планах «Все» трафіку більше, але дані тарифи не користуються особливим попитом серед абонентів.

Після вичерпання включених пакетів швидкість доступу до ресурсів мережі інтернет обмежується до 64 Кбіт / сек, але обсяг трафіку не лімітуються - це дійсно безліміт, хоч і повільний

Якщо потрібно більше трафіку, але не потрібно пакети хвилин і SMS, слід скористатися опціями з лінійки «Хайвей»:

 • Опція Хайвей 1 Гб - включає 1 Гб трафіку на місяць. Абонентська плата становить 200 руб. / Міс. або 7 руб. / добу. Для підключення опції з щомісячною оплатою зателефонуйте на сервісний номер 067471702, з подобової оплатою - зателефонуйте на номер 067407172;
 • Опція «Хайвей 4 Гб» - включає 4 Гб трафіку на місяць. Абонентська плата становить 400 руб. / Міс. або 18 руб. / добу. Для підключення опції з щомісячною оплатою зателефонуйте на сервісний номер 06740717031, з подобової оплатою - зателефонуйте на номер 0674071731;
 • Опція «Хайвей 8 Гб» - включає 8 Гб трафіку на місяць. Абонентська плата становить 600 руб. / Міс. Для підключення опції слід зателефонувати на сервісний номер 0674073741;
 • Опція «Хайвей 12 Гб» - включає 12 Гб трафіку на місяць. Абонентська плата становить 700 руб. / Міс. Для підключення опції слід зателефонувати на сервісний номер 0674071751;
 • Опція «Хайвей 20 Гб» - включає 20 Гб трафіку на місяць. Абонентська плата становить 1200 руб. / Міс. Для підключення опції слід зателефонувати на сервісний номер 0674071761.

Після вичерпання включених пакетів швидкість доступу до мережі обмежується до 64 Кбіт / сек.

Опції «Хайвей 8 Гб», «Хайвей 12 Гб» і «Хайвей 20 Гб» включають в себе не тільки пакети швидкісного трафіку, а й нічний безліміт - нічне вікно діє з 01-00 до 07-59.

Якщо ви вирішили підключити стаціонарний телефон ний апарат до міської мережі, то одне з головних питань, які вам треба буде розв'язати - це вибір зручного для вас плану щомісячної оплати. Тарифи "Ростелекома" на розмови по домашньому телефону прості, зрозумілі і створені з урахуванням побажань абонентів. Користувач домашньої телефонії може вибрати як безлімітне спілкування за певну плату, так і віддати перевагу погодинну оплату. Ми докладно розповімо вам про тарифні плани, які пропонуються абонентам компанії, щоб ви могли вирішити, який тип помісячного підходить саме вам.

Типи тарифних планів

У "Ростелекома" тарифи на стаціонарний телефон можна умовно розділити на дві великі групи. Вартість кожного з них включає в себе ціну за обслуговування абонентської лінії - на сьогодні це 180 рублів. Тобто саме з цієї суми починається лінійка тарифів домашньої ». Ви можете вибрати безлімітне спілкування або похвилинну оплату, а можете віддати перевагу щось середнє - комбіновані плани.

безлімітні розмови

Перша група пропонує компанія планів щомісячної оплати - це, зрозуміло, безлімітне спілкування, яке вважають за краще абоненти, постійно використовують дзвінки всередині мережі Перша група пропонує компанія планів щомісячної оплати - це, зрозуміло, безлімітне спілкування, яке вважають за краще абоненти, постійно використовують дзвінки всередині мережі. Найпопулярніший серед них - це «Безлімітний» тариф на. Його базова вартість формується з плати за абонентську лінію (180 рублів) і необмежену кількість з'єднань всередині мережі (252 рубля). Таким чином, після закінчення кожного місяця вам потрібно буде віддати за зв'язок мінімум 432 рубля.

Втім, «Ростелеком» дійсно пропонує вам безлімітні тарифи на телефон і зв'язок всередині мережі - просто міжміські, міжнародні переговори і дзвінки на мобільний телефонний мережу оплачуються разом з основним рахунком.

Безлімітні тарифні плани для бізнесу

Безлімітними є і ще два тарифи на міський телефон від "Ростелекома". Це плани під назвою «Базовий» і «Розширений». Відрізняються вони, в першу чергу, переліком послуг, включених в щомісячну оплату. Підключити їх теж можуть не всі - лише ті, у кого немає проблем з технічними вимогами. Наприклад, і в «Базовому», і в «Розширеному» тарифах передбачено скорочений набір і автоматичний визначник номера.

Оцінка технічних можливостей проводиться фахівцями. Правильний тип телефонного апарату, що підтримує потрібні стандарти зв'язку, вам теж допоможуть вибрати при необхідності.

Варто «Базовий» 500, а «Розширений» - 600 рублів на місяць. Кількість безкоштовних з'єднань всередині мережі ніяк не обмежена. Правда, обидва цих тарифу на міський телефон від компанії «Ростелеком» Варто «Базовий» 500, а «Розширений» - 600 рублів на місяць призначені, скоріше, для бізнес-клієнтів: тут і конференц-зв'язок, і переадресація, і очікування з'єднання з музичним супроводом, і запис дзвінка.

«Ростелеком» також пропонує ще один тариф на стаціонарний телефон, який теж можна умовно віднести до безлімітних - це тарифний план «Вихідний». Він орієнтований на тих абонентів, які користуються домашнім телефонним апаратом у вихідні і свята, а в решту часу рідко сидять вдома і тому вважають за краще розмовляти по мобільному телефону . На названому тарифному плані в будні дні кожен дзвінок оплачується похвилинно (0,48 рублів). А ось у вихідні «Ростелеком» пропонує абонентам, які вибрали цей тип тарифу з умовно безлімітним спілкуванням, розмовляти по телефону стільки, скільки хочеться - в вартість все це вже включено. А ціна безлімітних розмов у вихідні - 310 рублів щомісяця.

Порада: безлімітні тарифні плани орієнтовані на балакучих абонентів. Наприклад, старшому поколінню - бабусям і дідусям - краще вибрати тарифний план такого типу, інакше вони не зможуть із задоволенням поговорити з друзями.

Комбіновані тарифні плани

Наступний тип щомісячної оплати - це комбінована Наступний тип щомісячної оплати - це комбінована. Плани цієї лінійки припускають певне число хвилин, заздалегідь включених у вартість. Як тільки ліміт виявляється перевищеним, кожна розмова починає оплачуватися окремо. Наприклад, на тарифному плані «Комбінований 350» абонент може спокійно проговорити 350 хвилин всередині мережі без додаткових витрат за 310 рублів на місяць. «Комбінований 450» коштує всього на сорок рублів дорожче, але включає в себе 450 хвилин без щохвилинної плати.

До комбінованого типу належить і «Соціальний» тариф від «Ростелекома» на домашній телефон . По ньому абонент отримує недорогу телефонний зв'язок за невеликі гроші - в місяць треба платити всього 208 рублів. Правда, ліміт тут теж дуже невисокий - за свої гроші користувач телефонної мережі отримає тільки 100 хвилин. Починаючи з бо першою, доведеться платити по 56 копійок за кожну хвилину з'єднання. Правда, дзвінок тривалістю до 30 секунд варто в два рази дешевше, тобто кожні півхвилини оплачуються окремо.

Порада: комбіновані тарифні плани - для тих, хто не хоче рахувати кожну хвилину, але впевнений, що говорить по міській телефонній мережі не так вже й багато.

Тарифні плани з похвилинною тарифікацією

«Ростелеком» також пропонує тарифи погодинного типу на стаціонарний телефон. «Погодинний» - тобто «за часом», за кожну хвилину розмови.

Вибравши помісячну оплату такого типу, абонент повинен буде оплачувати в обов'язковому порядку лише обслуговування телефонної лінії, яка, як ми згадували, коштує 180 рублів. Розмова всередині мережі обійдеться в п'ятдесят копійок за хвилину. І, як і в інших випадках, неповна хвилина до 30 секунд буде коштувати лише половину вартості.

Порада: погодинний тариф на користування »зручний тим, хто розмовляє по стаціонарному апарату рідко, але зовсім відмовлятися від нього не хоче. Абонент може зовсім не говорити по внутрішній мережі - тоді він заплатить лише 180 рублів. Все залежить тільки від кількості розмов. Правда, зовсім не платити за міський зв'язок не можна - її просто відключать.

міжміський зв'язок

За домашньому телефонного апарату зручно дзвонити в інше місто або країну: зв'язок стабільна, чутність хороша. До того ж платити доведеться постфактум - тобто вас не перервуть в середині розмови. «Ростелеком» пропонує зручні тарифи на міжміські розмови, в тому числі на міську мережу в інших регіонах. Вартість дзвінка залежить від дальності. Наприклад, в місто, що знаходиться від вас не далі 100 кілометрів, дзвінок обійдеться в 2,15 рублів. Якщо ж ви викликаєте абонента, який живе в зоні від 101 до 600 кілометрів, вам доведеться заплатити вже 2,6 рубля за хвилину.


До речі, компанія пропонує кілька варіантів виклику абонента, який знаходиться в іншому місті або країні. Ви можете звернутися до телефоністів, щоб ті набрали потрібний номер за вас, або скористатися автоматичною системою. Ціна за міжміський дзвінок при цьому не зміниться. Однак є ряд інших опцій, які впливають на підсумкову вартість: попередній вибір оператора міжміського та міжнародного зв'язку , Кількість хвилин, за які ви готові заплатити наперед, дальність і так далі. До речі, компанія пропонує кілька варіантів виклику абонента, який знаходиться в іншому місті або країні

Що стосується стільнікового зв'язку , То дзвінок на номер мобільного оператора вам обійдеться в 1,5 рубля (податок на додану вартість включений в ціну). Правда, це стосується тільки абонентів стільникових мереж вашого регіону - дзвінок в інший регіон тарифікуватиметься як міжміський.

Втім, для тих, хто постійно дзвонить на міжмісто, а також для тих, хто часто викликає абонентів стільникових мереж, компанія передбачила додаткову опцію «Довгі розмови». Вона підключається до вже діючого Внутрішньозоновий тарифного плану. Згідно з умовами надання цієї послуги, кожна хвилина (починаючи з третьої) всередині Росії обійдеться вам всього в рубль, навіть якщо ви телефонуєте на Камчатку або в Калінінград.

«Ростелеком» поширює дію цього щодо нового тарифу на домашній телефон і на дзвінки, що йдуть в стільникові мережі . Тобто з третьої хвилини кожної розмови ви платите тільки рубль за хвилину. Правда, час розмови завжди округлюється в більшу сторону - якщо ви говорили 4 хвилини 12 секунд, це буде зараховано за 5 хвилин.

Щоб уточнити вартість домашнього телефону від "Ростелекома", умови підключення тих чи інших послуг, ви можете звернутися за багатоканальним номером 8 800 100 08 00. Вам дадуть повну інформацію по кожному з діючих тарифів компанії «Ростелеком», включаючи як домашній телефон, так і інтернет.

Білайн Yota Теле2

Москва Росія Економні Для інтернету Корпоративні

Тарифні плани для дзвінків по Росії дорожчі, ніж пакети для дзвінків по Москві і МО, але і включають вони набагато більше хвилин і Гб інтернету. У Росії при переміщенні на 150-200 км ви потрапляєте в зону роумінгу, де тарифи можуть виявитися набагато менш приємними, ніж ті, якими ви звикли користуватися. Щоб уникнути таких неприємних ситуацій , Рекомендуємо всім, хто часто подорожує і багато телефонує в різні міста, купити універсальні пакети для дзвінків по країні. Це також відмінний вихід для абонентів, які живуть на кордоні регіонів, де телефон може отримувати сигнал від різних сот, а потім сильно і неприємно дивувати рахунками в кінці місяця.

Які існують тарифи для дзвінків по Росії у всіх операторів

Є кілька популярних класифікацій тарифів мобільних операторів. Залежно від наявності абонентської плати, виділяють плани з абонентською платою або без неї. Залежно від спеціалізації або спрямованості, виділяють такі тарифи:

 • для зв'язку в межах регіону;
 • для зв'язку з абонентами інших регіонів;
 • для міжнародного спілкування;
 • для мобільного інтернету.

Пакет для розмов по Росії може бути з ухилом в спілкування в одному регіоні і за його межами, з безлімітним або платним роумінгом, обмеженнями по регіону перебування абонента, безкоштовними вхідними з ЄС, з безлімітним інтернетом по Росії і іншими умовами. У багатьох корпоративних тарифах зв'язок між учасниками договору по Росії безлімітний, а на роумінг дають суттєві знижки.

Поширені тарифи для розмов у всіх регіонах - «Моя Країна» від Білайн, «Єдина країна» від МТС - плани без абонентської плати, досить вигідні при правильному використанні. Але іноді такі тарифи не можна підключити, якщо в чинному плані вже є спеціальні умови роумінгу. До того ж плата часто відрізняється в залежності від регіону.

Ми уклали ексклюзивні партнерські угоди з МТС, Білайн і Мегафоном і пропонуємо своїм клієнтам вигідні корпоративні тарифи, не доступні приватним особам в звичайних салонах зв'язку. В рамках цих тарифів вам буде доступно спілкування без обмежень по всій Росії.

На вибір пропонується 4 безлімітних пакету: два від Мегафона і по одному від Білайн і МТС. Найдешевший варіант - від Мегафона: за 60 гривень ви зможете дзвонити будь-яким абонентам по Росії 6000 хвилин на місяць, слати 75 смс і ммс в день і використовувати 7 Гб інтернету в місяць. Тарифний план від Білайну за 95 рублів в день цікавий додатковими 10 безкоштовними хвилинами в день на дзвінки за кордон. Рівні за вартістю (100 рублів в день) тарифи від Мегафона і МТС злегка відрізняються кількістю безкоштовних хвилин (7500 у Мегафона і 6000 у МТС) і смс (Мегафон - 3000, МТС - 6000), що виділяються на місяць. При виборі між ці тарифними планами краще відштовхуватися від якості покриття в вашому регіоні і оператора, яким користуються ваші друзі і рідні - їм також має бути вигідно дзвонити вам.

Легкий перехід на новий номер

При співпраці з нашою компаній змінити номер на новий дуже просто. Ми безкоштовно запропонуємо послугу « Новий номер », Яка сповістить всіх тих, що дзвонять вам про зміну номера. Кур'єр безкоштовно доставить сімку в будь-яку частину Москви, і ви зможете почати насолоджуватися дзвінками по Росії на всіх операторів без будь-яких обмежень.

Навіщо віддавати величезні суми за штучні послуги, якщо можна отримати солідні пакети SMS, хвилин і трафіку за скромну абонентську плату?