Тариф Смарт Безлімітіще від МТС: опис, скільки інтернету, як підключити

 1. Обсяги трафіку, хвилин і СМС
 2. Вартість послуг
 3. Обмеження по тарифу
 4. підключення тарифу
 5. відключення тарифу
 6. Контроль трафіку, хвилин і управління додатковим пакетами
 7. Додаткові послуги на тарифі

Як підключити безлімітний тариф від МТС, що під цим мається на увазі і наскільки він вигідний

Як підключити безлімітний тариф від МТС, що під цим мається на увазі і наскільки він вигідний? Серед широко рекламованих нових тарифних планів не так давно з'явився тариф «Смарт Безлімітіще» від компанії МТС.

Важливо! З 2018 року тариф змінив назву і умови і тепер називається Мій Безлімітіще

Спочатку, але досить короткий період часу, можливості даного тарифу, відповідаючи своїй назві, дійсно припускали повний безліміт на користування Інтернетом і можливість здійснювати дзвінки на телефони МТС Росії так само без обмежень.

В даний час тариф видозмінився і являє собою набір пакетів - трафіку, СМС, хвилин. Виправдовує свою назву тільки можливість здійснювати безлімітні дзвінки на МТС по всій Росії.

Для вас ми зробимо докладний опис тарифу «Smart Безлімітіще» в такому вигляді, в якому він пропонується до підключення в даний час. Перш ніж перейти на тариф, варто уважно ознайомитися з тим що ж він вдає із себе.

Обсяги трафіку, хвилин і СМС

Розповімо докладно про тариф. Тариф «Смарт Безлімітіще» складається з декількох лімітованих пакетів послуг.

 • Пакет, що включає в себе 10 Гб Інтернет трафіку на місяць.
 • Пакет, що складається з 350 хвилин дзвінків на будь-які російські номери.
 • Пакет з 350 місцевих СМС повідомлень.
 • Необмежена кількість дзвінків на всі номери МТС по Росії.

Потрібно відзначити, що послуга по безлімітним дзвінків на МТС Росії починає працювати тільки якщо буде витрачений весь 350-ти хвилинний пакет. Іншими словами, здійснюючи дзвінки на МТС Росії, ви так само витрачаєте свій первинний пакет хвилин зі свого телефону.

Даний тариф на МТС дозволить користуватися Інтернетом пересуваючись по всій Росії, незалежно від регіону підключення тарифного плану.

Після того, як користувач витратив основний ліміт, він може скористатися додатковими пакетами , Розміром 1 Гб кожен, який буде наданий йому автоматично. Додаткові пакети Інтернету надаються на «Безлімітіще» не більше 15 разів на місяць, тобто тарифний план має на увазі всього 15 додаткових Гб.

Потім в розпорядженні абонента залишиться можливість користування послугою « турбо Кнопка ». Підключенням і відключенням додаткових пакетів трафіку можна управляти самостійно. Опція «Турбо Кнопка» також доступна до використання, якщо основний пакет закінчився, а підключення додаткових пакетів користувач відключив самостійно.

Залишок трафіку на МТС, хвилини і СМС, які не використовувалися в поточному місяці будуть перенесені на наступний. (Детальніше про перенесення залишків можна почитати тут ) Але за обсягами переносяться пакетів так само існують обмеження: на Інтернет не більше 10 Гб, на хвилини не більше 350 хвилин, на СМС не більше 350 повідомлень.

Вартість послуг

Використання тарифу «Смарт Безлімітіще» на телефоні обійдеться абоненту в перебігу першого місяця після підключення в 10 рублів за добу. З другого місяця і далі за використання тарифного плану абонент буде платити вартість в залежності від регіону підключення.

У Москві і Підмосков'ї користування тарифом обійдеться в 550 рублів щомісяця, В Санкт-Петербурзі і Ленінградській області абонентська плата складе 400 рублів на місяць, а практично у всіх інших регіонах країни тариф буде коштувати 350 рублів на місяць.

А скільки коштують всі інші основні види зв'язку на цьому тарифі? Вартість інших послуг, що надаються оператором така:

 • Абонентам інших операторів мобільного зв'язку та міські телефони м Москви і Московської області (понад 350 хвилин на місяць) - 2 рубля за 1 хвилину.
 • Решта оператори Росії (понад 350 хвилин на місяць) - 5 рублів за 1 хвилину.
 • Вихідні СМС абонентам МТС та інших мобільних операторів м Москви і Московської області (понад 350 СМС на місяць) - 2 рубля за 1 повідомлення.
 • Вихідні СМС абонентам МТС та інших мобільних операторів Росії - 3 рубля 80 копійок за 1 повідомлення.
 • Вихідні СМС по світу - 8 рублів за 1 повідомлення.
 • Всі вихідні ММС - 9 рублів 90 копійок за 1 повідомлення.
 • Виклики всім операторам СНД - 35 рублів за 1 хвилину, операторам Європи - 49 рублів за 1 хвилину, в усі інші країни - 70 рублів за 1 хвилину розмови.

З другого місяця користування тарифом оплата по ньому стягується один раз на місяць. Якщо коштів на балансі недостатньо - номер блокується оператором до тих пір, поки приводу не буде поповнено на суму, відповідну щомісячному списанню.

Додаткові пакети Інтернет трафіку в розмірі 1 Гб кожен, але не більше 15 пакетів в місяць обійдуться користувачеві в 150 рублів за кожен.

Роумінг по РФ в мережі МТС тариф, при мобільному використанні Інтернету, окремих витрат не зажадає. Але при користуванні тарифним планом за межами домашнього регіону оператором стягується оплата розміром 15 рублів на добу «за розширення зони дії пакетів тарифу». Оплата знімається з рахунку при першому використанні будь-яких послуг зв'язку на мобільному телефоні.

Обмеження по тарифу

Тарифний план не може бути використаний на модемних пристроях і планшетах. При використанні СІМ карти з підключеним «Смарт Безлімітіще» Інтернет МТС заблокується. Які тарифи є для модему і для планшета можна дізнатися в наших статтях.

У договорі і описі тарифу існує пункт про те, що швидкість Інтернету може бути обмежена при великому навантаженні на мережу (пункт 2.2 в примітках).

У відео нижче показано як використовувати безлімітіще в модемі.

підключення тарифу

Підключити безліміт на МТС за допомогою тарифу «Смарт Безлімітіще» повноцінно не вийде. Ми детально розповіли про пакетах і обмеженнях за даним планом. Але в тому випадку, якщо ви все-таки вирішили здійснити перехід на тариф «Безлімітіще» від МТС, то зробити це можна наступними нескладними способами.

Найпростіше і доступне - це купити новий пакет в салоні послуг зв'язку. Вартість стартового пакету залежить від місця його придбання і складе 200 рублів в основних регіонах Росії і 300 рублів в регіонах Москва і Підмосков'ї.

Як перейти на тариф? Якщо після уважного ознайомлення з усіма нюансами тарифного плану ви вирішили, що він вам цілком підходить і хочете перемкнутися на нього, то виникає питання - як уже користуючись іншим тарифом на МТС перейти на «Смарт Безлімітіще» від МТС? Зробити це нескладно. Зміна тарифу для абонентів МТС відбувається безкоштовно. Існує кілька способів зробити це.

 • Потрібно набрати на телефоні USSD команду * 111 * 3888, потім посил виклику.
 • зателефонувати на номером 0890 з мобільного телефону МТС або з будь-якого номера за телефоном 8 800 250 08 90 та за допомогою консультанта змінити існуючий тарифний план.
 • скористатися особистим Кабінетом на офіційному сайті провайдера, пройшовши авторизацію за адресою: https://login.mts.ru і в розділі «Управління номером» знайти пункт «Зміна тарифу». Далі, слідуючи підказкам, змінити тариф.
 • Використовувати мобільний додаток « Мій МТС ». Увійти в розділ «Тариф» на головній сторінці програми і на вкладці «Доступні» знайти тариф «Смарт Безлімітіще» і, слідуючи інструкціям, переключитися на нього.
 • Звернутися в салон і з допомогою консультанта провести зміну тарифу на МТС «Смарт Безлімітіще».

відключення тарифу

У підсумку, ми бачимо, що безлімітними на тарифі залишилися тільки дзвінки абонентам МТС по Росії, а безлімітний Інтернет так і не з'явився надовго ні в цьому тарифному плані, ні в інших. Пакет, що складається з 350 хвилин безкоштовних дзвінків на місяць зовсім невеликий - трохи більше 10 хвилин в день. Решта умов не уявляють з себе нічого особливо видатного.

Якщо цей тариф МТС здався вам невигідним, так як підключити безлімітний тариф все ж не вдалося, не дивлячись на його назву, то потрібно або розірвати договір з оператором, відвідавши його офіс або магазин-салон, або провести зміну тарифу одним з численних способів.

Контроль трафіку, хвилин і управління додатковим пакетами

Як підключити тариф і як відключити тариф «Смарт Безлімітіще» ми вам розповіли, а ось як зробити так, щоб тримати на контролі витрата основного пакета трафіку, як дізнатися залишок хвилин і відключати або підключати додаткові пакети? Для цього існують корисні команди.

Як перевірити залишок хвилин , Які входять в основний безкоштовний 350-ти хвилинний пакет дзвінків і залишок основного пакета трафіку? Наберіть на телефоні USSD команду * 100 * 1 # потім посил виклику і залишок хвилин на МТС, залишок СМС і трафіку прийде вам у вигляді інформаційного повідомлення. Перевірка залишків додаткових Інтернет пакетів здійснюється короткою USSD командою * 111 * 217 # потім посил виклику. Детальніше про те як перевірити залишок трафіку читайте тут .

Як відключити «безліміт» складається з додаткових 15 Гб щомісяця? Для відключення додаткових пакетів Інтернету потрібно набрати команду * 111 * 936 # і натиснути посил виклику на своєму телефоні.

Також всю цю інформацію можна отримати в Особистому Кабінеті на сайті оператора або на головній сторінці в додатку «Мій МТС». Але потрібно звернути увагу, що в мобільному додатку ви побачите весь залишок трафіку, включаючи обсяг всіх додаткових пакетів.

Додаткові послуги на тарифі

послуга « Вам дзвонили! »На тарифному плані« Смарт Безлімітіще »надається абонентам безкоштовно.

На телефон, одночасно з підключенням тарифного плану підключаться і платні послуги, які абонент зможе пізніше відключити самостійно або за дзвінком оператору. Послуга GOOD'OK і пакет мелодій СМАРТ будуть включені в початковий пакет послуг при активації тарифу. Якщо абонент жодного разу не скористався послугою і не вибирав мелодію з набору - відбудеться автоматичне відключення через 60 днів безкоштовного тестового режиму. Як відключити гудок - читайте тут .

При новому підключенні або переході на даний тариф автоматично підключиться послуга « МТС Music Smart «. Послуга буде надаватися безкоштовно, діє 30 днів, потім автоматично відключиться, залишивши доступ до обмеженої версії послуги. Обмежено послуга діятиме ще 30 днів, потім за використання її почне стягуватися оплата і списуватися трафік.

Якщо ви вирішили поміняти тариф на «Безлімітіще» від МТС, то вам автоматично буде підключена опція «Заборона контенту». Відключити її можна набравши комбінацію * 985 # на своєму телефоні.

Після того як абонент вирішив підключити «Безлімітіще» від МТС найкраще уважно ознайомитися з усіма підключеними додатковими опціями - список їх може час від часу змінюватися. Зробити це вийде на сайті оператора в Особистому Кабінеті у вкладці «Управління послугами» в розділі «Всі підключені послуги».

Якщо ви ставите питанням: «Які є безлімітні тарифи МТС в даний час?» А на увазі при цьому, що за певну абонентську плату ви будете використовувати будь-яку кількість Інтернет трафіку на необмежених швидкостях і дзвінків на всі телефони, то можемо вас засмутити - перейти на безліміт не вдастся. Сьогодні на Російському ринку жодним стільниковим оператором не пропонуються такі тарифні плани. Безлімітний Інтернет доведеться добирати додатковими опціями і послугами типу додаткових пакетів і «Турбо Кнопки».

Підключатися до оператора за тарифом «Смарт Безлімітіще» чи ні - кожен користувач мобільного зв'язку вирішить для себе сам. Стаття - не інструкція до дії, а докладний опис плюсів і мінусів тарифного плану.

А скільки коштують всі інші основні види зв'язку на цьому тарифі?
Як перейти на тариф?
Як відключити «безліміт» складається з додаткових 15 Гб щомісяця?
Якщо ви ставите питанням: «Які є безлімітні тарифи МТС в даний час?