Тариф Смарт МТС (Smart): огляд, відгуки, підключення

 1. Опис тарифу Смарт МТС
 2. Вартість послуг зв'язку на тарифі Смарт МТС
 3. Недоліки тарифу Смарт МТС
 4. Як підключити тариф Смарт МТС
 5. Як відключити тариф Smart

Шукайте тарифний план, що включає пакети безлімітних дзвінків, СМС-повідомлень і інтернет-трафіку

Шукайте тарифний план, що включає пакети безлімітних дзвінків, СМС-повідомлень і інтернет-трафіку? Рекомендуємо Вам розглянути тариф Смарт МТС. Даний тарифний план входить в лінійку тарифів Smart і є одним з найдешевших (дешевше тільки Smart mini). Незважаючи на невелику абонентську плату, тарифу Smart МТС характерні привабливі умови.

В рамках цього огляду ми докладно розглянемо тариф Смарт МТС, розповімо Вам про характерні йому умовах, в тому числі і прихованих, а також допоможемо перейти на тарифний план, якщо ви вважаєте його відповідним вашим потребам. Крім цього, ви зможете почитати відгуки про тариф Smart і поділитися своєю думкою з іншими читачами.

Опис тарифу Смарт МТС

Тариф Smart буде вигідний для абонентів, які часто спілкуються всередині мережі МТС, періодично здійснюють дзвінки на номери інших операторів і користуються інтернетом для перегляду сайтів.

Тарифний план передбачає щомісячну плату в розмірі 450 рублів для Москви і Підмосков'я і 300 рублів на місяць для інших регіонів Росії. Пояснювати, чому абонентам Москви і Московської області доводиться платити більше ми не станемо, вважаємо, все і так знають відповідь.

З огляду на нинішні ціни можна зробити висновок, що тариф від МТС Smart дійсно не дорогий, але що ж отримує абонент за цю плату? Чи буде тариф вигідний або ж активні абоненти будуть змушені регулярно доплачувати за додаткові пакети хвилин, SMS та Інтернету? Давайте розбиратися.

Тариф Смарт МТС включає:

 • 3 Гб інтернету для абонентів Москви і Підмосков'я і 4 Гб інтернету вдома і в поїздках по Росії для абонентів інших регіонів;
 • Безлімітні дзвінки на МТС Росії дому та в поїздках по Росії;
 • 500 хвилин на всі номери інших операторів домашнього регіону і МТС Росії;
 • 500 SMS абонентам домашнього регіону будинку і в поїздках по Росії.

Такі пакети хвилин, SMS та Інтернету доступні в рамках тарифу Smart від МТС. Багато це чи мало вирішувати тільки вам. Одне можна сказати точно, якщо ви витрачаєте набагато більше, ніж передбачено тарифним планом Smart, то вам слід розглянути інші тарифи МТС . Після вичерпання пакетів почнуться додаткові списання. Повністю безлімітними будуть тільки дзвінки на номери МТС. Дзвінки на номери інших операторів, додаткові SMS і мегабайти будуть платними.

На офіційному сайті МТС представлена ​​далеко не вся інформація про тариф. Детальна інформація за цінами доступна тільки після скачування окремого файлу. Крім цін в ньому можна знайти багато іншої цікавої інформації. Кожен тарифний план передбачає наявність прихованих умов і тариф Смарт МТС не виняток. Пропонуємо спочатку ознайомитися з розцінками на послуги зв'язку в рамках тарифу Smart, а після перейдемо до обговорення прихованих умов.

Вартість послуг зв'язку на тарифі Смарт МТС

Тарифний план Смарт передбачає різні досить великі пакети хвилин, SMS та Інтернету, але не всім абонентам цього досить і часом додаткових витрат не уникнути. Звичайно ж, можна підключити інший тариф, але і навіть це не гарантує Вам відсутність додаткових витрат. Не всі послуги зв'язку включені в тарифи лінійки Smart, тому іноді витрати неминучі. Щоб потім не дивуватися незрозумілим списань, ми рекомендуємо ознайомитися з докладною інформацією про ціни, які передбачені тарифом Smart МТС.

Тарифом Смарт передбачені наступні розцінки:

 • Після 500 хвилин на місяць вартість однієї хвилини спілкування з абонентом іншої мережі в межах домашнього регіону складе 2 рубля;
 • Дзвінки на номери інших операторів за межами домашнього регіону обійдуться в 5 рублів за хвилину;
 • Дзвінки в країни СНД - 35 рублів за хвилину;
 • Дзвінки в країни Європи - 49 рублів за хвилину;
 • Дзвінки в інші країни - 70 рублів;
 • Після вичерпання пакета інтернет-трафіку підключається додатковий пакет 500 Мб за 75 рублів;
 • SMS на мобільні домашнього регіону після вичерпання пакета - 1 рубль;
 • SMS на мобільні інших регіонів Росії дому та в поїздках по Росії - 3, 80 грн .;
 • SMS на мобільні міжнародних операторів - 5, 25 грн .;
 • MMS на мобільні російських операторів - 6, 50 руб.

Недоліки тарифу Смарт МТС

Тариф Smart МТС передбачає непогані умови, але не варто забувати про те, що кожного тарифного плану характерні власні недоліки
Тариф Smart МТС передбачає непогані умови, але не варто забувати про те, що кожного тарифного плану характерні власні недоліки. На офіційному сайті МТС описані тільки позитивні сторони тарифу Смарт, при цьому відсутня будь-яка інформація про характерні йому недоліки. Приховані умови по тарифу можна знайти в документі з докладним описом тарифного плану, скачати який можна на сайті МТС або тут.

Завантажити докладний опис тарифу Smart

Якщо у вас немає бажання самостійно шукати приховані умови в цьому документі, то вам буде корисна наведена нижче інформація. Ми уважно вивчили тариф МТС Смарт і виявили всі приховані умови. Які з них значні, а які ні, вирішувати тільки вам.

Тарифом Smart МТС характерні наступні недоліки:

 1. Доступний в рамках тарифу пакет хвилин для дзвінків на номери інших операторів (500 хвилин в більшості регіонів) витрачається не тільки при спілкуванні з абонентами інших мереж, а й під час здійснення дзвінків на номери МТС за межі домашнього регіону. Після вичерпання пакета дзвінки на МТС Росії як і раніше залишаться безкоштовними, а от за спілкування з абонентами інших мереж доведеться платити.
 2. Якщо ви недавно вже міняли тариф, то за перехід на Smart доведеться додатково заплатити. Крім внесення абонентської плати з рахунку знімуть ще 200 рублів.
 3. Тариф Smart можна використовувати в модемах або роутерах. Якщо ви встановите SIM-карту з тарифом в модем, у вас не вийде повноцінно використовувати інтернет. Швидкість буде обмежена до гранично низького значення. З огляду на розмір пакета інтернет-трафіку, складно назвати цей недолік істотним, однак знати про даний обмеження слід.
 4. Після вичерпання щомісячного Інтернет-пакета, що надається на тарифі абоненту автоматично будуть підключатися додаткові пакети Інтернету в рамках опції «Додатковий інтернет Smart» до моменту оновлення основного пакета по тарифу. Обсяг додаткового пакета становить 500 Мб і обійдеться вам в 75 руб.
 5. При знаходженні на території Сахалінської області, Норильська, Республіки Саха (Якутія), Камчатського краю, Магаданської області й Чукотського АТ швидкість в рамках включеного обсягу 3 Гб обмежується до 128 Кбіт / с.
 6. Якщо баланс абонента стає рівним або нижче нуля (але не нижче мінус 300 руб.), То протягом наступних 61 дня йому буде доступні лише вхідні дзвінки, отримання SMS і дзвінки на сервісні номери МТС. При цьому протягом зазначеного періоду відбувається списання за послугу групи «Безлімітний переадресація з прямого номера» / «Послуга Совінтел» / «Послуга ТСС» в повному розмірі. Якщо після закінчення цього періоду Ваш баланс не перевищить значення 0,01 руб., Можливість отримання зазначених послуг припиняється.
 7. Ненадходження на Особовий рахунок абонента протягом 61 дня після закінчення зазначеного вище 61-денного терміну грошових коштів в сумі, достатній для досягнення на Особовому рахунку позитивного залишку, або невикористання абонентом платних послуг протягом періоду, що дорівнює 61 дню, означатиме одностороння відмова абонента від виконання договору.
 8. З 20.01.2016 року при підключенні і перехід на тариф Smart автоматично підключається послуга «МТС Music». Послуга надається безкоштовно, діє 30 днів. Оператор обіцяє автоматично відключити послугу після закінчення безкоштовного періоду, але ми радимо Вам не сподіватися на оператора і зробити це самостійно, якщо дана послуга вам не потрібна.

Зрозуміло, ми перерахували не всі недоліки тарифу Смарт МТС. Ми привели лише ту інформацію, яка має підтвердження. Якщо вірити відгуками абонентів, то недоліків у тарифу набагато більше. МТС, як і інші оператори не перестає дивувати своєю жадібністю і продовжує різними способами підводити абонентів до додаткових витрат. Якщо вам відомі інші недоліки тарифу, обов'язково поділіться цією інформацією з іншими абонентами в коментарях.

Як підключити тариф Смарт МТС

Звичайно ж, тариф Smart не ідеальний, але це актуально для всіх тарифних планів
Звичайно ж, тариф Smart не ідеальний, але це актуально для всіх тарифних планів. На жаль, у нас немає можливості самостійно сконструювати ідеальний для себе тариф, тому доводиться вибирати з того, що є. Тариф Смарт від МТС може стати непоганим рішенням для багатьох абонентів і якщо ви в їх числі, скористайтеся наведеною нижче інформацією для переходу на даний тарифний план.

Перейти на тариф Smart можна одним з таких способів:

 • Наберіть на телефоні команду * 111 * 1024 #;
 • Увійдіть в особистий кабінет МТС і в розділі «Тарифи» знайдіть тарифний план Smart, після чого натисканням на відповідну кнопочку підключіть тариф;
 • Якщо перейти на тариф потрібно з телефону, то рекомендуємо скористатися додатком «Мій МТС»;
 • Зверніться до оператора мобільного МТС і попросіть підключити тариф Смарт.
 • Ви можете відвідати найближчий салон МТС і купити тариф.

Будь-який з наведених способів можна використовувати для переходу на тариф Смарт МТС. Який з них вибрати вирішувати тільки вам.

Як відключити тариф Smart

Вам вже довелося якийсь час користуватися тарифом Смарт МТС і за цей час у усвідомили, що даний тариф вас абсолютно не влаштовує? Благо, у МТС є багато інших тарифів, крім того, не варто забувати про можливість змінити оператора зі збереженням номера. Багато абоненти переконані, що перед переходом на новий тариф, потрібно в обов'язковому порядку відключити старий. Насправді робити це не обов'язково, тому як при підключенні нового тарифу, що діє буде відключений автоматично. Втім, ви можете відключити тариф Смарт самостійно і способів вашій увазі представлено кілька.

Відключити тариф Smart на МТС можна:

 • Через особистий кабінет МТС;
 • За допомогою програми «Мій МТС»;
 • Зателефонувавши в довідковий центр МТС;
 • Звернувшись в найближчий офіс МТС.

На цьому ми будемо закінчувати даний огляд. Ми постаралися максимально детально описати тарифний план Smart. Звичайно ж, щоб отримати більш повне враження потрібно вивчити відгуки про тариф Смарт МТС. У зв'язку з цим ми просимо Вас активно ділитися відгуками з іншими читачами.

З огляду на нинішні ціни можна зробити висновок, що тариф від МТС Smart дійсно не дорогий, але що ж отримує абонент за цю плату?
Чи буде тариф вигідний або ж активні абоненти будуть змушені регулярно доплачувати за додаткові пакети хвилин, SMS та Інтернету?