Тарифи Мегафон по Самарській області 2019 для інтернету і на телефон

 1. тарифи
 2. «Включайся! Слухай »
 3. «Включайся! спілкуйся »
 4. «Включайся! Дивись і дивись + »
 5. «Включайся! говори »
 6. «Включайся! пиши »
 7. «Включайся! Преміум »
 8. Загальні умови лінійки
 9. Лінійка «Теплий прийом»
 10. Тариф «Теплий прийом»
 11. Тариф «Теплий прийом S»
 12. Тариф «Теплий прийом M»
 13. Загальні параметри сітки
 14. решту тарифів
 15. Для розмов усередині мережі
 16. Спеціальні пропозиції
 17. Для мобільного інтернету
 18. «Інтернет без турбот для планшета»
 19. «Мегафон Онлайн»
 20. "Розумний будинок"
 21. Лінійка для бізнесу
 22. каса
 23. для інтернету
 24. безлімітне напрямок

Компанія «Мегафон» займає вагому частку на ринку мобільних послуг країни. Оператор має широку зону охоплення. Залежно від регіону можуть змінюватися умови надання планів і вартість послуг зв'язку. Розглянемо тарифи Мегафон по Самарській області, діючі в 2019 році.

тарифи

Компанія «Мегафон» займає вагому частку на ринку мобільних послуг країни

Лінійка «Включайся»

Найпопулярнішою лінією є «Включайся». Вона представлена ​​в 7 варіантах: для тих, хто часто розмовляє по мобільному телефону, слухає музику або дивиться ролики в інтернеті, пише повідомлення і т.д.

«Включайся! Слухай »

Для абонентів, які багато дзвонять, використовують месенджери і слухають музику онлайн підійде план «Слухай». Його щомісячна вартість в Самарській області 350 рублів. За умовами клієнт за цю суму отримує:

 • безлімітне спілкування в WhatsApp, TamTam, Снепчат і інших подібних програмах;
 • необмежений доступ до музичних сервісів Бум, Яндекс, ВКонтакте, Звук і деяким радіостанціям;
 • дзвінки всередині мережі в межах рідного суб'єкта не оплачуються окремо, а з'єднання з користувачами інших компаній стільникового зв'язку обійдуться в 1,5 р. / хв .;
 • дзвінки в інші міста на будь-які телефони мають єдину вартість - 3 руб. / хвилину;
 • СМС повідомлення на місцеві номери оплачуються по 1,5 р. / Шт., На міжміські з'єднання - 3 р. / Смс.

«Включайся! спілкуйся »

Якщо абонент рідко користується голосовим зв'язком, але проводить багато часу в месенджерах і соціальних мережах, то йому підійде «Включайся! Спілкуйся ». Абонентська плата становить 550 р. / Місяць.

Основною метою пропозиції є надання повного безліміту на соцмережі та додатки для обміну миттєвими повідомленнями. Ці послуги не будуть витрачати основні гігабайти.

Дзвінки на телефони домашніх операторів (крім Мегафон) коштують 1,5 р. / М., На міжміські номери - 3 р. / М. Внутрішньомережеві розмови з жителями будь-якого суб'єкта країни є безкоштовними.

У обов'язковий платіж не включена вартість повідомлень. Вони мають такі розцінки: місцевим абонентам - 1,5 р. / Шт., В інший регіон - 3 р. / Смс.

«Включайся! Дивись і дивись + »

Якщо користувач мало дзвонить і пише, але постійно зависає на відео-ресурсах, то ідеальною пропозицією для нього буде тариф «Дивись». Щомісячний платіж 750 рублів.

План дозволяє без обмежень користуватися соціальними мережами і відправляти меседжі. Основною перевагою є безкоштовний інтернет на ресурсах Youtube, Rutube, Vimeo.

Розмови і листування мають стандартні розцінки - 1,5 р. / Хв. (Смс) місцевим абонентам, 3 р. / М. (Смс) в інший суб'єкт РФ.

Якщо зазначених пакетів буде не вистачати, можна активувати план «Дивись +». Він передбачає безліміт на ті ж самі сервіси, що і «Дивись», але на додаток до всього абоненту пропонується 4 фільми в Мегафон ТВ і пакет «Амедіатека» з кращими серіалами світу. Абонентська плата 850 руб. / Розрахунковий період.

«Включайся! говори »

Якщо клієнт використовує мобільний пристрій в основному для телефонних розмов, то для нього створений тарифний план «Розмовляй». Оплата 400 р. за 30 днів. У цю вартість входять:

 • необмежену внутрішньомережеве спілкування з будь-яким регіоном країни;
 • безлімітні месенджери і додаток Мегафон ТВ;
 • 4 Гб інтернету;
 • 800 хвилин на інші мережі Росії.

Вартість з'єднань з абонентами інших операторів домашнього регіону 1,5 руб. Щоб відправити повідомлення або зателефонувати в інше місто необхідно заплатити 3 рубля.

«Включайся! пиши »

Якщо користувач мало говорить по телефону, але використовує листування як основний спосіб зв'язку, то йому підійде план «Пиши». Щомісячний платіж становить всього 250 рублів.

Безліміт надається тільки на дзвінки всередині мережі по рідному суб'єкту і обмін месседжами. Виклики на інші місцеві номери і повідомлення обійдуться в 1,5 руб. Розмови з клієнтами Megafon інших міст і міжміські повідомлення стоять 3 р. / Хв. Щоб зв'язатися з абонентами інших компаній країни необхідно буде заплатити за хвилину 12,5 рубля.

«Включайся! Преміум »

Для користувачів, які бажають придбати тариф «все включено» є до підключення пропозицію «Преміум». На цьому плані надається повна свобода на всі можливі ресурси: месенджери, відео сервіси, програми для прослуховування музики, соціальні мережі. Понад оплачених обсягів вартість викликів на місцеві телефони складе 1,5 р. / М., На інші 3 рубля. Абонентська плата становить 2000 руб. / 30 днів.

Загальні умови лінійки

План Хвилини Повідомлення Трафік, Гб Мобільне телебачення (бонус до безкоштовного трафіку і пакету каналів «Megafon») Антивірус Слухай 300 на будинок. регіон - 15 - + Спілкуйся 800 на всю Росію - 20 2 фільми + Дивись 1000 Перейти до будь-телефони країни - 25 4 фільми + Дивись +1500 на все - 30 4 фільми + Амедіатека + Говори 800 на будь-які номери - 4 - - Пиши 250 на місцеві 250 на будинок. номера 3 - + Преміум 4000 по країні Без обмежень 30 4 фільми, Амедіатека, канали категорії 18+, пакет «Основний» +

Лінійка «Теплий прийом»

Якщо попередні пропозиції були актуальні для абонентів, які спілкуються по стільниковому телефону в межах своєї країни, то сітка «Теплий прийом» створена для міжнародних з'єднань. Напрями, за якими діє тариф - країни Співдружності Незалежних Держав і Азія.

Тариф «Теплий прийом»

У стандартному варіанті пропозиція не має обов'язкового щомісячного платежу. При здійсненні першого виклику на місцеві номери автоматично підключається пакет з 10 хвилин вартістю 12 рублів. У день може бути активована тільки 6 таких обсягів. Далі вартість з'єднань складе 2 р. / Хв. За міжміським напрямками усі дзвінки коштують 9,9 р. / М.

Рекомендуємо почитати

Максимальний добовий трафік 500 Мб. Надається він поетапно по 100 Мб. Вартість кожного пакета 12 р. при вичерпанні усієї кількості доступ до передачі мобільних даних блокується.

Тариф «Теплий прийом S»

Це базова модифікація пропозиції. Щомісячний платіж 300 руб. в цю суму входять:

 • 300 хвилин по регіону;
 • безліміт всередині мережі будинку;
 • 200 повідомлень в Росію і СНД;
 • 2 Гб трафіку і месенджери.

Тариф «Теплий прийом M»

Розширений варіант. На тарифі немає обмежень у використанні соцмереж і додатків для обміну повідомленнями. Крім цього, абоненту надається трафік на 15 Гб, 500 хвилин на Мегафон країни і інші номери рідного суб'єкта, 300 смс по Росії і СНД. Абонентська плата 500 р. / Місяць.

Загальні параметри сітки

При витрачанні наданих пакетів на планах «S» і «M» починають діяти такі розцінки:

 • зв'язок з абонентами сторонніх операторів регіону - 2 р .;
 • СМС на місцеві - 1,5 р. / Шт .;
 • повідомлення в СНД і РФ - 3 р. / шт.

Вартість з'єднання з іншими країнами:

Країна міжнародного виклику, р. / М. «S» «M» «Теплий прийом» Південна Осетія 2 3 Індія - Південна Корея Гонконг Україна 5 3,5 7 Таджикистан Мегафон 3 2,5 4 Казахстан 3 5 Киргизстан 7 Монголія 1,5 - Туркменістан 7 10 Узбекистан 4,9 6 В'єтнам 5 - Японія Сінгапур Таїланд Вірменія UCOM Абхазія 4 6 Китай 0,9 1 Вірменія 10 12 Тайвань - Таджикистан інші мережі Макао Туреччина Азербайджан 15 12 20 Грузія 15 Молдова Білорусь 20 25

решту тарифів

Крім вищеописаних лінійок, тольяттинцям і іншим жителям Самарської області доступний ряд пропозицій. Вони не входять в конкретні лінійки і діють самостійно.

Для розмов усередині мережі

Для спілкування всередині мережі найкраще підходить план «Переходь на нуль». Він не передбачає обов'язкових щомісячних списань і при цьому дозволяє без обмежень спілкуватися з клієнтами Megafon домашнього суб'єкта. За такі безлімітні розмови необхідно оплачувати 5 руб. / Добу. Зняття коштів виконується тільки в разі здійснення дзвінка.

На спілкування з користувачами інших місцевих сім-карт щодня надається пакет 5 хвилин вартістю 5 руб. У добу можна активувати лише 6 таких обсягів. Інтернет активується по 100 Мб не більше 5 раз в день.

Спеціальні пропозиції

Ще один тариф без абонентської плати - «посекундно». Він передбачає списання грошей з рахунку тільки за фактичне користування послугами зв'язку. Вартість викликів в домашньому регіоні становить 5 копійок за секунду. Дзвінки на Мегафон іншого регіону обійдуться в 5 р. / М., На інші телефони - 12,5 р. / М. Передача даних оплачується помегабайтно - 9,9 р. / 1 ​​Мб.

Для приїжджих туристів оператором розроблено пропозицію «Hello». Дзвінки всередині мережі по країні, трафік в соціальних мережах і месенджерах не мають обмежень. На дзвінки і листування з абонентами інших компаній Росії і зарубіжжя надається по 30 хвилин і смс. Обсяг інтернету для відвідування різних сайтів і додатків 6 Гб. Вартість пропозиції 1400 рублів за 2 тижні.

Для мобільного інтернету

Для виходу в мережу пропонується підключити спеціальні тарифні пропозиції. Вони спрямовані на полегшення доступу до інтернету, а надання стандартних послуг зв'язку здійснюється в другу чергу.

«Інтернет без турбот для планшета»

Для планшетних комп'ютерів розроблений план «Інтернет без турбот для планшета». За його умовами щодоби користувачі безкоштовно отримують 20 Мб трафіку. Як тільки цей обсяг буде витрачено, передача даних припиняється. Відновити роботу інтернету можна за допомогою додаткової опції «Продовж інтернет». В рамках цієї послуги абоненту будуть додані ще 150 Мб, які можна витратити тільки до кінця поточної доби. Вартість пакета 20 рублів. На тарифі недоступні голосові і відео виклики, відправка смс-повідомлень. Абонентська плата відсутня.

«Мегафон Онлайн»

Тариф можна вибрати для будь-яких пристроїв. Щомісячна плата не списується і доступ до мобільних даними оплачується помегабайтно. За 1 Мб отриманих / відправлених даних в домашньому суб'єкті доведеться заплатити 2,5 р. Цей же обсяг витрачений в національному роумінгу обійдеться в 9,9 р. / 1 ​​Мб.

Вартість послуг зв'язку:

Послуги На номера рідного регіону За міжміським напрямками У роумінгу Виклики, р. / М. 3 15 9,99 Смс, р. / Шт. 1,95 2,8 4,9

"Розумний будинок"

Цей тариф призначений для GPS пристроїв. Він забезпечує зв'язок з різними пристроями. Обсяг трафіку - 50 Мб на весь розрахунковий період. Після витрачання пакету вартість 1 Мб складе 3 рубля.Sms на Megafon країни і телефони домашнього регіону коштує 2 р. / Шт., На інші компанії 3,55 р. Виклики всередині домашньої мережі і Мегафон країни обійдуться в 5 р. / М. Дзвінки на номери інших операторів коштують 15 руб. / Хвилину.

Лінійка для бізнесу

Для юридичних осіб та інших корпоративних клієнтів розроблені свої лінійки Для юридичних осіб та інших корпоративних клієнтів розроблені свої лінійки. Вони дозволяють економити на мобільному зв'язку всередині однієї організації.

каса

Для відсилання чеків і проведення операцій з картами банків можна використовувати пропозицію «Мобільний інтернет для контрольно-касової техніки». Працює він виключно в касових апаратах. Щомісячний платіж 100 рублів. Лімітів на обсяг трафіку не встановлено, але максимальна швидкість передачі 32 Кбіт. / Секунду.

для інтернету

«Мегафон Онлайн корпоративний» може працювати за допомогою модему або в планшеті. Абонентська плата відсутня. Вартість 1 Мб трафіку 1,7 р. Виклики на будь-які телефонні номери коштують 5 р. / Хв.

Безконтактний збір інформації про пристрої, які знаходяться на відстані, здійснюється за допомогою плану «Управління віддаленими об'єктами». Мобільний інтернет оплачується помегабайтно. Кожен Мб коштує 1,5 рубля. Вартість інших послуг зв'язку:

 • Вихідні на місцеві номери єдиного оператора - 3;
 • Решта домашні - 4;
 • Megafon країни - 8;
 • Решта оператори - 11,8;
 • Sms - 1,8 р.

безлімітне напрямок

Найпопулярніше пропозиція «Корпоративний безліміт». Це тариф з можливістю вибору обсягів пакетів і розміру обов'язкового платежу. Наприклад, якщо розглядати план в мінімальній комплектації, то на місяць абоненти отримають 500 хвилин і 5 Гб інтернету, які будуть діяти тільки в домашньому суб'єкті. Абонентська плата за такі пакети складе 245 р. / Місяць. Максимально можна підключити 5000 хвилин і 30 Гб трафіку, при цьому можна вибрати зону дії. При найбільших обсягах тарифу не тільки вдома, але і національний роумінг обов'язковий платіж складе 1100 р. / Місяць. Варіацій пропозиції кілька. Від цього залежить розмір щомісячних вкладень.

У статті описані всі діючі в 2019 році тарифи на Мегафон Самари. Пропозиції доступні для смартфонів, планшетів, модемів та інших мобільних пристроїв. Змінити план можна за допомогою ussd команд, особистого кабінету або мобільного додатка.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися

Може бути корисно: