Тарифи Мегафон в Москві і Московській області 2019 року

 1. Комплексні тарифи Мегафон
 2. Включайся! пиши
 3. Включайся! Слухай
 4. Включайся! говори
 5. Включайся! спілкуйся
 6. Включайся! Дивись
 7. Включайся! Преміум
 8. Порівняльна таблиця по тарифам Включайся!
 9. Тарифи без абонентської плати Мегафон
 10. Переходь на НУЛЬ
 11. Все просто
 12. Порівняльна таблиця по тарифам без абонентської плати
 13. Інші тарифи від Мегафон
 14. Теплий прийом
 15. Теплий прийом S
 16. Теплий прийом M
 17. Мегафон Онлайн
 18. Порівняльна таблиця
 19. Як поміняти або перейти на тарифи в Москві і Московській області?
 20. Як відключити тариф Мегафон в Москві і Московській області?
 21. Відгуки клієнтів

Тарифи Мегафон Москва і Московська область 2019 року дещо відрізняються від інших тарифних планів, які надає оператор для інших областей. Найбільші відмінності полягають в ціновому факторі і обсязі послуг, що надаються. Зміна цих показників не впливає безпосередньо на мобільний зв'язок і на її якість.

Комплексні тарифи Мегафон

Комплексні тарифи Мегафон

Безліч збалансованих тарифів Мегафон пропонує для телефону, суть оплати яких будується побудована на зняття абонплати або без її оплати. Комплексними є тарифні плани 2019 року через серії «Включайся!». Складаються вони з пакетних послуг sms, трафіку і певної кількості хвилин.

Підходять такі тарифи Мегафона для пенсіонерів, для користування всією сім'єю або для окремих клієнтів, які проживають в Москві, а також в її регіоні. Додати більше можливостей спілкування та розваги дозволяють опції інтернету.

Лінійка «Все включено» користується не меншою популярністю, ніж інші тарифні плани в Москві. У ній передбачені актуальні послуги, які підійдуть і для дітей, і для ділових особистостей, які використовують мобільний зв'язок для роботи.

Мегафон легко задовольняє потреби юридичних осіб та інших користувачів, які зареєстровані під регіоном Москва.

Включайся! пиши

Підключити пакет можна за 400 рублів на місяць (для регіону Москва). У рамках " Включайся! пиши »Надається безлімітне спілкування на месенджери, а на інші сервіси виділяється 4 Гб.

Обмежується тарифний план територією дії в домашньому регіоні, дзвінки в якому на Мегафон можна здійснювати безлімітно, і користуватися 300 хвилинами, і 300 повідомленнями.

Включайся! Слухай

Головна особливість цього тарифу - безлімітна підписка на ВООМ і музику Вконтакте. Спілкуватися з номерами Мегафон домашнього регіону можна безлімітно, а на інші номери надається 300 хвилин. Щоб користуватися всіма послугами в повній мірі, необхідно сплатити абонплату 500 рублів (для регіону Москва і область).

Детальніше про це тарифі ми писали в цій статті .

Включайся! говори

По всій Росії і на всі номери пропонуються хвилини в рамках тарифного плану «Включайся! Говори ». Якщо регіон реєстрації Москва, то вартість підключення обійдеться в 500 рублів. Трафік на месенджери - безлімітний. Мегафон.ТВ також можна користуватися безкоштовно. Обсяг безлімітних дзвінків обмежений - 700 хвилин, після вичерпання яких починає діяти інша тарифікація.

Включайся! спілкуйся

Вибираючи тарифи в Московському регіоні неможливо обійти увагою « Включайся! спілкуйся ». Абонплата становить 600 рублів. Діє тарифний план по всій РФ, тому на все номера Мегафон дзвонити можна за 0, а на інші номери виділяється 600 хвилин. Окремо передбачено трафік в обсязі 15 Гб.

Включайся! Дивись

За 750 рублів можна підключити в Москві тариф від Мегафон "Включайся! Дивись ». У ньому передбачено 750 хвилин на дзвінки по Росії і безлімітне спілкування в мережі. Замінити телебачення зможе достатній обсяг трафіку, який окремо надається на YouTube (20 Гб). На месенджери + соцмережі пропонується ще 20 Гб.

Включайся! Преміум

Широкий мобільний світ відкривають все тарифи лінійки «Включайся», в якій пакет «Преміум» займає особливе місце. За його використання необхідно заплатити 3 000 руб.

Дзвонити в рамках мережі Мегафон можна безлімітно, а відсилати смс-повідомлення можна на всі номери Росії по 0. Всього надається 30 Гб інтернету на будь-які ресурси, а на окремі пакети передбачений безліміт. Для здійснення дзвінків виділено 5 000 хвилин на всі номери по країні.

Порівняльна таблиця по тарифам Включайся!

Щоб підібрати під свої потреби тариф із серії «Включайся», варто врахувати кількість тих чи інших послуг і їх вартість. Деякі з пакетів зацікавлять корпоративних клієнтів, часто здійснюють дзвінки поза своєї мережі.

Назва тарифу

кількість хвилин

Обсяг трафіку, Гб

Особливості застосування месенджерів, соцмереж

кількість sms

Спілкуйся 500 на номери по території РФ 12 Безліміт, але за окрему вартість 600 руб. / Місяць - Дивись 1200 на всі номери 16 + 20 на YouTube Безліміт за 950 рублів - Говори 600 на всі номери 3 За 500 руб. / Місяць безліміт - Слухай Безліміт на Мегафон +250 хвилин на місцеві номери 6 Безліміт при оплаті 500 рублів - Пиши 350 2 Безліміт за 400 руб. / місяць 400 Преміум 5000 хвилин по всій країні 20 + 20 YouTube Безліміт Безлімітні повідомлення

Тарифи без абонентської плати Мегафон

Тарифи без абонентської плати Мегафон

Тарифи, які передбачено на Мегафон оплачувати раз на місяць характеризуються наданням деяких послуг в безлімітному обсязі. Але не меншою популярністю користуються і пакети без абонентської плати. Їх привабливість полягає в іншому - працюють за принципом дорожнечі першої хвилини.

Яскравим прикладом цього є діючі «Все просто» і «Переходь на нуль». Перший підходить для тих абонентів, які часто телефонують з номерами інших операторів зв'язку, а другий орієнтований на часті розмови всередині мережі.

Переходь на НУЛЬ

тариф « Переходь на нуль »Пропонує безлімітне спілкування в домашньому регіоні, будь то Москва чи інша область. Списання абонплати в ньому не передбачено, тому за всі послуги абонент платить тільки при їх фактичному використанні.

Безлімітні дзвінки на номери Мегафон поширюють свою дію з першої хвилини до кінця доби. Користуватися мобільним інтернетом можна частинами по 200 Мб, за які варто оплатити 20 руб. Вартість переходу на тариф - 0.

Все просто

Ще один тариф без абонплати в Москві - це « Все просто ». Дзвінки в рамках домашнього регіону на ньому обходяться 1,8 руб. / Хв. На номера Мегафон по Росії похвилинна оплата становить 5 Р. Використовуючи інтернет, абонент буде розраховуватися за кожен мегабайт по 9,9 рублів. Щоб вигідно використовувати цей тариф, необхідно підключати додаткові опції.

Порівняльна таблиця по тарифам без абонентської плати

Стільниковий зв'язок Мегафон не погіршується в залежності від обраного тарифного плану з абонентською платою він або без неї. На кінець минулого року тарифи з фактичною оплатою за їх використання стали набирати особливої ​​популярності. Багато з них непублічні, тому їх практично не рекламують, але в регіоні Москви вони зберігають свої позиції.

Тариф Мегафон, яким користуються без абонплати

нюанси застосування

способи підключення

Переходь на нуль Для безмежного спілкування з Мегафон і з іншими операторами Звичайним шляхом Все просто Для оплати фактичних хвилин розмови Архівний тариф Теплий прийом Для дзвінків в ближнє зарубіжжя Включений в архів

Інші тарифи від Мегафон

Щоб вигідно спілкуватися по Москві і Росії передбачені інші тарифні плани, такі як « Теплий прийом »І« Вокруг света ». Дзвонити в країни ближнього зарубіжжя вигідно з першим тарифом, а знижені розцінки в роумінгу пропонує другий.

Відвідавши офіційний сайт, можна побачити повний перелік країн і розцінки до них. Низька вартість вхідних та вихідних дзвінків підбирається в залежності від того, в якому напрямку будуть відбуватися дзвінки.

Дзвінки в країни ближнього зарубіжжя в тарифі «Теплий прийом»

Теплий прийом

Щоб підключити тариф «Теплий прийом» необхідно купити sim-карту, так як входить він до архівних пакети Москви і області. Принцип користування побудований на оплату тільки витрачених хвилин, а фактична абонплата відсутня.

Мобільний інтернет надається частинами по 100 Мб (максимальну кількість пакетів на добу - не більше 10-ти) з платою по 12 руб.

Користування Інтернетом розділене на частини 1 Мб (2 Р) і 99 Мб (10 Р) - це дозволяє раціонально використовувати фонові підключення. Всі дзвінки в СНД і найближчі країни таріфікуются за окремою схемою від 3-х до 30-ти рублів за хвилини.

Теплий прийом S

Базовим тарифом для дзвінків в Азію і країни СНД з Москви є «Теплий прийом S». Крім безлімітних дзвінків на Мегафон, включає пакет і 200 повідомлень (по РФ і країнах СНД), і 4 Гб інтернету на будь-які сервіси. Послуги надаються після списання першої половини абонплати.

Особливості переходу:

 • Початковий платіж при підключенні - 0.
 • Сума, необхідна для зміни - 210 Р.
 • Вартість повторної зміни - 150 Р (якщо з моменту попередніх змін пройшло менше місяця).

Теплий прийом M

Для регіону Москва і область більше можливостей в спілкуванні з країнами СНД пропонує тарифний план «Теплий прийом М». Користуватися послугами можливо після внесення абонплати в розмірі 600 рублів, яка включає 300 повідомлень смс і 500 хвилин на дзвінки іншим операторам.

Безлімітно можна користуватися інтернетом на месенджери, а на інші сервіси надається 10 Гб інтернету. Основний територією дії для тарифу є домашній регіон, але дзвінки на Мегафон і по Росії залишаються нульовими.

Мегафон Онлайн

Повністю інтернет безлімітний не передбачений ні на якому з тарифів Мегафон. Але щоб не оплачувати окремо кожен мегабайт, можна замовити вигідні пакети послуг на місяць для планшета або телефону:

 • S - 3 Гб.
 • М - 8 Гб.
 • L - 18 Гб.
 • XL - 30 Гб (вночі безліміт).

XL - 30 Гб (вночі безліміт)

У рамках " Мегафон Онлайн »Абонент може розраховувати і на надання повідомлень, і дзвінків. Для підключення інтернет послуг він є базовим. Бонуси пропонуються при користуванні модему 4g в рамках цього тарифного плану. Його можна підключити простий комбінацією * 510 * 1 # без списування власних коштів з рахунку.

Порівняльна таблиця

тариф

Особливості

Умови використання

Теплий прийом Плата за користування хвилинами і пакетами інтернет списується тільки тієї доби, в які ви ними користуєтеся Для дзвінків в країни СНД, Азії та в інших напрямках теплий прийом S Сервіс мобільних послуг включає дзвінки, смс (200 штук) і інтернет (4 Гб ) за щомісячну плату 400 рублів Базовий тариф для спілкування в домашньому регіоні Теплий прийом М Надається за абонплату 600 Р в місяць для безлімітного спілкування на всі номери Мегафон по Росії Мегафон Онлайн Можна оплачувати трафік в різних обсягах, оплачуючи від 350 до 1290 рублів Розроблено для користувачів, які часто використовують вихід в інтернет з різних пристроїв

Як поміняти або перейти на тарифи в Москві і Московській області?

Щоб поміняти особистий тариф Мегафон, яким на даний момент ви користуєтеся, необхідно спочатку вибрати новий пакет. Але не всі абоненти знають, який на даний момент у них тарифний план - допомогти в цьому може безкоштовна команда * 105 * 3 #. На архівні тарифи в регіоні Москви перехід неможливий, тому потрібно купувати окрему сім-карту.

Змінити тариф можна і за допомогою мобільного додатку Мегафон:

Запускаємо програму Входимо в особистий кабінет Вибираємо розділ «Тарифи» Потім натискаємо на «Змінити тариф» Вибираємо відповідний тариф і тиснемо «Підключити»

Як відключити тариф Мегафон в Москві і Московській області?

Як корпоративні, так і звичайні клієнти користування послуг Мегафон можуть в будь-який час відключити діючий тариф. Зробити це можна завжди через особистий кабінет, вибравши нові сприятливі умови. Якщо ви не зареєстровані на сайті оператора, то є й інші способи відключення, якими можна вільно скористатися.

Буде корисно переглянути:

Відгуки клієнтів

Ваня: «Користуюся тарифом« Теплий прийом »звичайний. Перейшов на цей пакет через те, що багато родичів за кордоном - одні в Казахстані, інші в Україні. Телефоную часто і вільно розмовляю 10-20 хвилин. На простому тариф я заплатив би шалені суми, а з цим пакетом від Мегафон дуже вигідно ».

Євгенія: «Перейшла на тариф Преміум Включайся через безлімітних дзвінків на Мегафон і необмеженого користування деякими інтернет послугами. Можливо для деяких три тисячі - це дорого, але я займаюся своїм бізнесом і можуть собі дозволити користуватися таким пакетом. Я їм цілком задоволена і за всіма показниками схвалюю. »

Аліна: «Довелося змінити свій регіон проживання на Москву. З цієї причини і поміняла мобільний тариф. Оператору Мегафон вирішила не змінювати і вибрала пакет «Переходь на нуль». Користуюся вже третій місяць, але спочатку не здогадалася відключити автоматичні послуги, які спричинили за собою зайві витрати, а всім іншим я абсолютно задоволена. »

Як відключити тариф Мегафон в Москві і Московській області?