Тарифи: "Безмежно чорний" від Tele2 - це бомба!

Це безлімітний мобільний інтернет, що діє у всіх регіонах, де надає послуги Tele2. Причому це безліміт за цінами від 290 до 385 рублів. Дешевше тільки даром?

Дешевше тільки даром

У компанії Tele2 постаралися захистити мережі від перевантаження - торрент-трафік буде обмежуватися. Також заборонено тетерінг. Втім, і з такими обмеженнями пропозиція залишається привабливим.

Запуск цього тарифу для мене є також свідченням на користь того, що в Tele2 зробили серйозну ставку на якість мережі. Запускати безлімітне пропозицію в загальноукраїнському масштабі, що не подбавши про потужну радіо мережі та про потужну транспортної мережі - це самогубство. Таким чином, відповідний крок компанії означає одне, фахівці прикинули, що плановані темпи розвитку мережі і її існуючий рівень, відповідають тому зростання трафіку, який можна очікувати в зв'язку з виведенням на ринок даної пропозиції.

У компанії підстрахувалися, абонентам Москви і С. Петербурга новинка доступна не буде - тут ризик перевантаження мережі був би особливо великий. Пощастило жителям 34 регіонів Росії, де стартує тариф: Архангельської, Бєлгородської, Брянської, Володимирської, Вологодської, Воронезької, Калінінградської, Кемеровської, Кіровської, Костромської, Курської, Липецької, Мурманської, Нижегородської, Новгородської, Новосибірській, Омській, Орловській, Ростовській, Рязанської, Самарської, Саратовської, Смоленської, Тамбовської, Тверської, Тульської, Тюменської областей, республік Карелії, Комі, Мордовії, Татарстан, Удмуртії, Чувашії і ХМАО.

Чи можна сподіватися на появу "Безмежно чорного" в російських столицях? Чи не найближчим часом.

Крім необмеженого обсягу інтернет-трафіку, нова пропозиція включає пакет хвилин для дзвінків на всі номери домашнього регіону і SMS по Росії, а також безлімітні виклики на номери Tele2. Залежно від регіону щомісячна абонентська плата становить від 290 до 385 рублів. Загалом, якщо ви не фанатичний прихильник бренду Yota, варто задуматися про перехід.

Підключитися до «Безмежно чорному» можна в інтернет-магазині Tele2 або в будь-якому салоні зв'язку оператора. Для зміни існуючого тарифу абонентам достатньо відправити команду * 630 * 5 # зі свого мобільного телефону. Детальніше про параметри тарифних планів і умов надання послуг можна дізнатися на сайті tele2.ru.

Дешевше тільки даром?
Чи можна сподіватися на появу "Безмежно чорного" в російських столицях?